Karasu Ziyaretçi Akınına Uğruyor Karasu Satılık Yazlık

Karasu Satılık Yazlık Daire Emlak Ve İnşaat -1

Karasu İstanbul’dan yatırımcı akınına uğruyor Günümüz koşullarında özellikle İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için İstanbul’a yakın merkezlerde satılık yazlık bulmak oldukça güç bir hal almıştır. karasu satılık yazlık 17 milyonluk nüfusuyla neredeyse içerisinde boş alan kalmayan İstanbul’da yaşayan onlarca kişi için karasuda satılık yazlık projeleri ve karasu evleri oldukça güzel bir alternatif oluşturmaktadır. İstanbul günümüzün en pahalı ve en değerli kentlerinden biridir. Bölgenin tartışılmaz değeri gün geçtikçe çevresine de yansımaktadır. İstanbul’a yakın konumda bulunan tüm merkezler büyük bir hızla değerlenmeye başlamıştır. Bu yerlerin başında elbetteki İstanbul’a olan yakın konumuyla ve karasu satılık daire projeleri ile karasu gelmektedir.

Karasu-Ziyaretçi-Akınına-Uğruyor-Karasu-Satılık-Yazlık

 

Çünkü karasu hem doğası hem turizmi hem de artan değeri ile İstanbul’a en yakın konumda bulunan bir tatil merkezidir. Bölgenin Şuan İstanbul’a olan bir buçuk saatlik mesafesi üçüncü köprü otoyol bağlantısının tamamlanmasının ardından 1 saat gibi bir mesafeye düşecektir. İstanbul’un bir ucundan diğer ucunaa olan mesafeden daha kısa bir sürede ulaşım sağlanabilecek olan karasu İstanbul’da yaşayan milyonlarca kişi için hem yatırım hem de tatil alternatifleri sunan bir bölgedir. 24 kilometrelik sahil şeridiyle aldığı mavi bayrak ile günümüzde turizim için en elverişli noktalardan birisi olan karasu yaz sezonunda 100 binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan bir bölge haline gelmiştir.

Karasu-Ziyaretçi-Akınına-Uğruyor-Karasu-Satılık-Yazlık-1

 

İstanbul’a yakın konumuyla özellikle İstanbul’dan on binlerce turist ağırlayan karasu çevresinde ve iç bölgelerde yaşayan pek çok turizimci içinde en yakın tatil merkezi konumundadır. Özellikle yaz sezonunda kısıtlı zamanlarını yollarda geçirmek istemeyen ve karasuya oldukça yakın mesafede bulunup ulaşım olanaklarının üst düzeyde olduğu bölgede tatilini değerlendirmek isteyen 100 binlerce turist bulunmaktadır. Nitekim karasu tatil olanaklarıyla olduğu kadar günümüzde yatırım olanakları ile de ön plana çıkmaktadır. Karasu satılık yazlık larına karasu evleri olan talep her geçen gün artmaktadır. Özellikle İstanbul’da yaşayan ve yatırımlarını İstanbul’a yakın bir noktada değerlendirip aynı zamanda tatil olanaklarından da faydalanmak isteyen pek çok yatırımcı günümüzde karasuya talep göstermeye devam etmektedirler. Karasu genelindeki pekçok inşaat şirketi İstanbul’dan bölgeye olan talebin farkında olup İstanbul’da geçen yatırımcılar için ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir.

Karasu-Ziyaretçi-Akınına-Uğruyor-Karasu-Satılık-Yazlık-2

 

İstanbul içerisinde yaşayan ve karasudaki satılık daire projelerini değerlendirmek isteyen on binlerce yatırımcı günümüzde ücretsiz servis imkanlarını kullanarak Karasu’ya gelip bölgedeki satılık ev ve yazlıkları değerlendirmektedir. İstanbul’a yakın olmasına karşın konut fiyatlarının hala herkesimden yatırımcıya hitap ettiği bölge adeta yatırımcı akınına uğramaktadır. Çünkü karasu hem İstanbul’a konumu hem de Turizm faaliyetleri ile ön plana çıksa da Bölge son yıllarda gelişmeye başlayan bir yer olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu da şu anlama geliyor ki karasu gelişmeye başlayan ve sürdürdüğü gelişimi ile ekonomisini ve ekonomik faaliyetlerini artırıp her geçen gün değer kazanarak bulunduğu konumu ve değeri artırmaktadır. Yani şu gün Karasu dan almış olunan yazlık ve daireler sadece birkaç yıl sonra bile karasunun artan değeri ile değer kazanıp yatırımcılarına büyük bir kar getirisi elde ettirebilecektir. Karasu genelinde şuan bitmiş durumda ve devam eden pekçok konut projesi yer almaktadır.

Karasu-Ziyaretçi-Akınına-Uğruyor-Karasu-Satılık-Yazlık-3

 

Yatırımcılar için oldukça karlı ve uygun bir yatırım fırsatı sunan karasu satılık yazlık ve daire projelerine ulaşıp bölgedeki uygun fiyat koşullarından ve firmaların düzenlemiş oldukları ödeme yolları ve kampanyalardan yararlanıp yatırımlarımızı Karasu’da değerlendirmek isterseniz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Geleceğin en önemli turizm ve yatırım merkezlerinden birisi olan karasu da fiyatlar iyice artmadan yatırımlarımızı yapıp kısa vadede kar getirisi elde edebileceğiniz bu bölgede turizm yatırım ve yaşam faaliyetlerini tek bir Çatı altında toplayabilirsiniz. Ücretsiz karasu turları ve projeler hakkında bilgi almak için site üzerindeki numaralardan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir