Ekşioğlu İnşaat Hakkımızda

Ekşioğlu İnşaat Hakkımızda          Ekşioğlu İnşaat olarak bundan uzun yıllar önce başladığımız bu yolculukta hedefimiz herkesi bir daire sahibi yapmak,uygun ödeme koşullarıyla her türlü bütçeye uygun evler inşa edip Karasu Evleri başta diğer projelerimizi sizlere sunmaktayız. Önceliğimiz güven, huzur ve kalite.

 Karasu Satılık yazlık projeleri kapsamındaki binalarımızın hepsinin fizibilite çalışmaları yapılmış, deprem yönetmeliğine uygun dairelerdir müşteri memnuniyeti sıralamamızın en başında gelir, zaten müşterilerimizi büyük ailemize katılmış yeni aileler olarak görürüz birçok ilde inşaat faaliyetlerimiz devam etmekte ancak Karasu’da daha yoğun bir çalışma içerisindeyiz.

Karasu Evleri ve Ekşioğlu İnşaat

              Sakarya Karasu’da bugüne kadar teslim ettiğimiz 50’nin üzerinde site ve 17 binin üstünde konut bulunmakta, hemen hemen her bölgesinde sizlere yakışır site içi havuzlu güvenlikli sosyal alanları olan geniş yeşil alanlarına sahip binalar inşa ediyoruz ve etmeye devam ediyoruz.

 Bir başka özelliğimiz dairelemizi kendi bünyemizde taksitlendirmemiz 24 ay 36 ay bazı topraktan projeler de 60 aya kadar elden senet ile daire satışları yapıyoruz ve bu satışlarda peşin fiyatı üstünden taksitlendirme yapıyoruz yani üzerine herhangi bir vade farkı,faiz kesinlikle koymuyoruz.

 Bizim için önemli olan huzurlu, güvenli yaşam alanları inşa etmek ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmek bu minvalde sizlere daha kaliteli projeler üretmek daha iyi yaşam alanları sunmakta yardımcı olmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz AR-GE  çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz sürekli kendimizi yenilemek için çalışıyor uğraşıyor ve başarıyoruz.

Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Daire Seçenekleri

             Karasu Satılık Daire yapımına başladığımız günden bu yana  binlerce aileyi konut sahibi yapmak bizi gururlandıran şeylerin başında geliyor,sizler memnun oldukça Sizler bizleri tercih ettikçe biz daha iyisini yapmaya çalışıyoruz en iyisini bulana kadar çalışıyoruz uğraşıyoruz. İzmit, Tekirdağ, Antalya, Düzce ve Türkiye’nin birçok bölgesinde inşaatlarımız devam ediyor yatırımlarımız sağlam adımlarla sürüyor özsermayemiz ile  yaptığımız taksitlendirmeler ile sizleri de uygun ödeme koşullarıyla bir daire sahibi olmaya çağırıyoruz.

          Karasu Evleri yıllar öncesine göre şu anda bir hayli prim yapmış durumda ve bu şekilde de devam edecek gibi gözüküyor bizde yatırımlarımızı sizlerin de kar sağlayacağı şekilde tasarlamaya, lokasyonu  ve çevresini ona göre seçmeye çalışıyoruz.

 Ekşioğlu İnşaat ismini gördüğünüz her yapıda duyduğunuz güven bizim için vazgeçilmezdir, Karasu Ekşioğlu City evleri, İlksan sitesi, Yeşil Vadi Evleri ve daha birçok seçenek ile adını duyurmuş olan firmamız gelecekteki vizyon tercihlerini sizin için rahat huzurlu konforlu daireler üretmek olarak yenilenmiştir.inşaat sektöründeki misyonumuz Türkiye’nin her yerinde sağlam ve yaşanabilir evler inşa etmektir .

Temelimizde huzur ve güven var…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir