karasu-satilik-yazlik-daireEv satın almanın temelinde yatırım yapma fikri bulunuyor. Çoğu insan her ay kira bedeli ödemek yerine bu bedel ile evi satın alma yolunu tercih ediyor. Yazlık ev alarak bu yolu tercih edenlerin sayısı az değil. Her yıl otellerde tatil yapmak yerine düzenli bir ev sahibi olarak tatil yapmak pek çok kişiye daha avantajlı görünüyor. Özellikle sevilen bir sahil beldesinde kendi evinde tatil yapmak daha konforlu bir seçenek de oluyor.

Sakarya Karasu’nun da içerisinde bulunduğu tatil yerlerinde yazlık ev fırsatları bulunuyor. Satılık yazlık Karasu evleri hem tatil hem de yatırım yapmak isteyenleri bekliyor. Ekşioğlu İnşaat olarak tatili ve yatırımı aynı potada eritmek isteyenlere benzersiz fırsatlar sunuyoruz. Projelerimiz Sakarya Karasu satılık daire seçeneklerini kapsıyor.

Ekşioğlu İnşaat Sakarya Karasu Satılık Daire Projeleri

Projelerimizde yer alan evlerle her bütçeye ve aileye hitap etmeyi amaçlıyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire seçeneklerinden hem geniş hem de küçük aileler rahatlıkla yararlanabiliyor. Projemizde yer alan dairelerin yanı sıra dubleks seçenekleri de bulunuyor. Huzurkent, Gardenia Sitesi, Ekşioğlu City, Yenimahalle Konakları, Yeşil Vadi 1 ve 2, Göl Evleri, İlkan Sitesi projelerimiz arasında yer alıyor. Her biri havuz, sosyal imkanlar, yeşil alanlar ile donatılmış kaliteli ve güvenli bir çevre oluşturuyoruz.

Sakarya Karasu satılık daire sahibi olmak isteyenlere ücretsiz hafta sonu turları düzenliyoruz. Satın almak istediğiniz yazlığı kendi gözlerinizle detaylıca inceleyebilirsiniz.

Ayrıcalıklarla Dolu Sakarya Karasu Satılık Daireler

Ekşioğlu İnşaat güvencesi ve kalitesi ile Karasu evleri depreme dayanıklı malzemelerden inşa ediliyor. Yaz aylarınızı evinizde tatil yaparak geçirmek istiyorsanız Sakarya Karasu satılık daire projelerimiz sizi bekliyor.

Sadece tatil değil, yatırım yapmak istiyorsanız da size avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Ödemelerinizi kolayca yapabileceğiniz fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Peşin fiyatına vade farksız 24, 36 veya 60 ay taksitle satılık yazlık sahibi olabilirsiniz.

Satılık yazlık Karasu daire projelerimizin detaylarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler ve hafta sonu turlarına katılmak için bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir