Denizköy Satılık Yazlık
Denizköy Satılık Yazlık

Tatil için tercih edilebilecek oldukça güzel bir ilçedir Karasu. Gerek İstanbul’a yakınlığı, gerekse Karadeniz’e uzanan kıyısı ve doğal güzellikleriyle tatilcilere büyük bir beğeni garantisi veriyor. Bu güzel, temiz, yeşil ve maviyi buluşturan nezih tatil beldesi Karacasu’nun Denizköy Semti ise Ekşioğlu İnşaat garantisiyle taçlandırılıyor: Denizköy’de satılık, bahçeli ve son derece lüks yazlıklar…

Semt merkezine, hastane ve ana caddelere yakın mesafedeki Karasu’da satılık yazlık Denizköy evleri, beton bir site görüntüsünden ziyade, alıcılarına yemyeşil bir tatil köyü imajı veriyor. Ekşioğlu İnşaat’ın gözde projesi Karasu Denizköy yazlıkları, yoğun şehir gürültüsünden bıkmış, temiz hava ve eşsiz bir manzara arayışındaki tatilciler için çok kârlı bir seçenek gibi görünüyor.

Avrupa’nın en uzun ikinci plajına ev sahipliği yapan Karasu’da doğanın bütün renklerini görmek, şehrin gürültülü ve bunaltıcı tarzından uzaklaşarak huzurla iç içe yaşamak mümkün. Bu keyfi yaşamak isteyen herkese ise Ekşioğlu İnşaat’ın özenle hazırladığı Karasu Denizköy Evleri kucak açıyor.

Karasu’da Satılık Yazlık Denizköy Evleri 

Tek tip yazlık evden ziyade, Karasu Evleri müşterileri için çeşitli seçenekler sunuyor:  1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konforlu dairelerin yanı sıra göz alıcı villalar, dubleks ve tripleks evlerini de güzel bir yaz tatili geçirmek isteyen müşterilerinin beğenisine sunuyor. Dairelerin tümünde klima ve kombi; dairelerin bulunduğu bütün sitelerde ise havuz, otopark, park alanları ve sosyal tesisler bulunuyor.

Deniz kıyısındaki Denizköy beldesindeki Ekşioğlu İnşaat projeleri denizin lacivertini ve havuzun mavisini bir arada görmek isteyenler için harika bir tercih. Her cebe ve zevke uygun evleriyle, titizlikle tasarlanmış Karasu Evleri yeşil bir tatil beldesini andıran özel sitesinin içinde adeta göz doldurarak ye

Güzelliklerinin yanında, tüm daireler depreme dayanıklı ve ömür boyu Ekşioğlu İnşaat koruması altındadır. Tatil severler hem konfor hem de güvenle konut sahibi oluyor.

Denizköy Satılık Daireleri Alıcılarını Bekliyor

Denizköy’de harika bir doğa manzarasının ortasına kondurulmuş Karasu Denizköy satılık yazlık seçenekleri şehirden uzaklaşıp temiz hava solumak, yeşilin ve mavinin tadını çıkarmak, lüks ve konforlu ev arayışındaki herkese kapılarını açıyor. Karasu, aynı zamanda yatırımcıların da ilgi odağı oluyor. Akıllı yatırımcılar her geçen gün değeri artan Karasu Denizköy dairelerini kesinlikle gözden geçirmeli.

Tatil severler gibi, tarihi dokuların peşindeki tatilciler de Karasu’yu tercih edebilir. Turistlerin ilgisini çeken Karasu’da hem doğa, hem de kültür iç içe bulunuyor. Mavisi, yeşili ve tarihi değerleriyle Karasu’da yaşamak gittikçe daha da popüler ve cezbedici hale geliyor. Hal böyle olunca Ekşioğlu İnşaat imzalı Karasu Evleri daha fazla rağbet görüyor.

Sadece yazın değil, Karasu Evleri’nde kışın da yaşamak mümkün. Her türlü konforun sağlandığı lüks dairelerde her mevsim yaşanabiliyor: Arayan müşteriler Karasu Evleri’ne sahip olarak istedikleri mevsimde diledikleri rahatlıkta yaşama şansı buluyor. Herkesin yüzünü güldürecek, Ekşioğlu İnşaat dokunuşuyla işlenmiş Karasu Evleri, doğa sever ve konfor arayışındaki müşterilerini çağırıyor. Üstelik ev almayı düşünen müşteriler civarda ücretsiz bir turla yeni yerleşim yerlerini de gezebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir