Adapazarı Karasu Evleri İmkanlarıYazları Güneye İnmek Zorunda Değilsiniz !

 Ülkemizde yaz tatilinin güneye inerek 40 derece sıcaklarda yaşanması gerektiği gibi bir fikir mevcut. Fakat herkes bu kadar yüksek sıcaklara dayanamıyor. Bununla beraber, herkes deniz – kum – güneş olarak adlandırdığımız o meşhur tatili yapmak da istemiyor. Yazları daha sakin, kafa dinleyebilecekleri, havuzuna girip orman havası alabilecekleri yerler istiyen insan sayısı çok fazla. İşte Adapazarı Karasu bölgesinde tam da bu isteği karşılayacak evler mevcut.

Yazın tüm sıcağını vücudunuzda hissetmeyeceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? Sıcaktan bunalınca girebileceğiniz bir havuz mu istiyorsunuz? Güneyi gidilmesi uzak bir yer olarak mı görüyorsunuz? Yaz tatilinizi gürültü, kalabalık, yoğun gece hayatı üçgeninde geçirmek istemiyor musunuz? O zaman yazlık Karasu evleri tam aradığınız yaşam alanını sunuyor.

Uygun Fiyata Adapazarı Karasu Keyifli Tatil Fırsatını Yakalayın

Pek çok çalışan, yazları Antalya, Muğla veya İzmir’e giderek otellerde kalıyor. Bir haftalık tatile 4 kişilik bir aile en az 5.000 TL ödüyor, diğer masraflar da cabası. Yatırım yönünden geleceğe hiçbir faydası olmayan, gidilenden daha yorgun dönülen bir tatile bu kadar para vermek istemiyorsanız, inşa ettiğimiz Ekşioğlu Karasu evleri yatırımlarınızın karşılığını tam olarak verecek.

20.000 TL peşinat ve faizsiz taksit seçenekleriyle, hemen bu evlerden birinin sahibi olabilirsiniz. 36 ay senetli olarak geri ödeme yapıyor ve bu süreçte banka kredisine vereceğiniz faizlerden kurtulmuş oluyorsunuz. Ayrıca Adapazarı Karasu bölgesinde aldığınız yazlık ile müthiş bir yatırım yapmış oluyorsunuz. Çünkü Ekşioğlu olarak ürettiğimiz projeler, inşaat sektöründe referans noktası olarak kullanılıyor. Yazlık olarak düşünebileceğiniz bu evleri, ayrıca temelli taşınmak için de düşünebilirsiniz. Karasu bölgesinin en güzide lokasyonlarından birinde inşa ettiğimiz evlerimiz, yaz kış ayrımı yapılmaksızın konaklamak üzere inşa edildi. Isıtma sistemleri, dış cephe mantolama ve uygun ulaşım imkanları da bu evlerde kışın kolaylıkla kalma şansınızı yükseltiyor.

Adapazarı Karasu Evleri’ni Görmeden Yazlık Almayın

Hem İstanbul’a yakın olması, hem de ileride gelişecek bir bölge olması sebebiyle Karasu bölgesindeki evlerimiz büyük potansiyel taşıyor. Bu potansiyelden faydalanmak için, ücretsiz servislerimiz ile sizi evlerimizi görmek üzere taşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir