Karasu Satılık Yazlık haberlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Karasu Satılık Yazlık

Karasu Satılık Yazlık Hakkında Bilgiler

Karasu’da Satılık Yazlık Denize Yakın Konut Projeleri

Karasu’da Satılık Yazlık Denize Yakın Konut Projeleri

Sakarya karasu, denizi ve plajının yanı sıra yemyeşil ormanları ve diğer doğal güzellikleriyle özellikle İstanbul’da oturan insanların ilgisini çekmektedir. İstanbul’a bir saat uzaklıkta olması şehrin yanı başında bir yazlık keyfi yaşatmaktadır. Karasu’da satılık yazlık denize yakın konut projeleri Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yıllardır Türkiye’nin birçok şehrinde konut projeleri yapan ve on binlerce ailenin ev sahibi olmasına yardımcı olan inşaat şirketimiz geri alma garantili daire satışları sayesinde müşterilerinin yatırımlarından kar etmesini garanti altına almaktadır. Bu sayede Ekşioğlu İnşaat projelerinden konut satın alanlar 3 yıl sonra tekrar satmak istediklerinde %25 kar oranıyla geri satabilmektedirler.

Karasu’da Satılık Yazlık Denize Yakın Evlerin Özellikleri Nelerdir ?

Yıllardır dünya inşaat sektöründe ülkemizi temsil eden Ekşioğlu İnşaat, Sakarya Karasu bölgesinde inşa ettiği konut projelerini ailelerin farklı ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla birbirinden farklı özelliklerde tasarlamıştır. Karasu’da satılık yazlık denize yakın konut projeleri; Melis Evleri, Yeni Mahalle, Göl Evleri, Arda Tatil Sitesi, Ekşioğlu City, Düzce Konakları, Gardenia Evleri, Yeni Mahalle Konakları 2, Toplu Konut Projesi, İlksan Evleri, Huzurkent, İzmit Kardelen Evleri, Güven Sitesi 2, Gardenia Evleri 2, Yeşil Vadi Evleri 1,2,3,4 ve Bem Bir Sen Sitesi’dir. Bu Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılan ve denize uzaklığı en fazla 300 metre olan konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Karasu’da Satılık Yazlık Denize Yakın Konumda Ev Sahibi Olmak İçin Neler Yapılmalıdır ?

Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılan ve her biri krediye uygun olan evler deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olup son derece güvenli yapılardır. Ayrıca bütün sitelerde yürüyüş parkuru, çocuk parkı, açık ve kapalı yüzme havuzu, botanik bahçe gibi alanlar bulunmaktadır. Karasu’da satılık yazlık denize yakın konut sahibi olmak isteyenler Ekşioğlu İnşaat farkıyla birinci sınıf malzeme kullanılarak inşa edilen, huzurlu ve güvenli konut projelerinden ev sahibi olabilirler. Daire fiyatları ve ödeme seçenekleriyle ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

En İyi Karasu Satılık Ev Seçenekleri Ekşioğlu İnşaat'ta

En İyi Karasu Satılık Ev Seçenekleri Ekşioğlu İnşaat’ta

Karasu, 20 km uzunluğundaki Karasu Plajı’na ev sahipliği yapan, Sakarya’nın harika bir ilçesidir. Barındırdığı doğal güzellikleri ve bulunduğu konum itibariyle her geçen gün daha da değerlendiği gibi gerek tatilcilerin, gerek ise yatırımcıların ilgisini çekiyor. Karasu satılık ev araştırmasına başlayanlar ise en avantajlı seçenekleri biz Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle yakalıyor.

Karasu’da inşa ettiğimiz on yedi binden fazla konut ve elliden fazla site ile aradığınız kaliteyi sizlere vermeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle de Yenimahalle Konakları, Göl Evleri, Yeşil Vadi 1, Yeşil Vadi 2, İlksan Sitesi, Ekşioğlu City, Gardenia Sitesi ve Huzurkent projelerimizi beğeninize sunuyoruz.

Karasu Satılık Evleri Ekşioğu İnşaat Güvencesiyle Alınır

Karasu’nun gittikçe değer kazandığı günümüzde, yazlık ya da ev sahibi olmak isteyenler ya da akıllıca bir yatırım yapma olanağı arayan yatırımcılar Karasu satılık ev ve Karasu yazlık fiyatları araştırması yapıyorlar. En uygun fiyata en modern ve en kaliteli evlerin sahibi olmak isteyenler ise Ekşioğlu İnşaat’ın sunduğu seçeneklerle karşılaşıyor.

Karasu’nun birçok bölgesinde, her ihtiyaca, cebe ve arzuya göre şekillenen projelerimizde istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Bütün ev, yazlık ve dairelerimiz depreme dayanıklı olarak üretilmiştir; çünkü bizim için güvenliğiniz her şeyden önce gelir.

Sadece güvenlik değil, projelerimiz göze hitap eden tasarımları ve donanımlarıyla da ön plana çıkıyor. Birbirinden güzel özellikleriyle kendiniz ve aileniz için en uygun evi seçebilirsiniz.

Karasu Satılık Ev Denince Akla Biz Geliyoruz

Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu yazlık fiyatları için uygun ödeme seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Senet kampanyalarımızla dilediğiniz eve en kolay şekilde sahip olmanız mümkün.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire, ev ve yazlıklarımızın her biri konforlu, kaliteli ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır.

Yeşili ve maviyi modern çizgilerle harmanlayan Karasu satılık ev seçeneklerimizi dilerseniz internet sitemiz aracılığıyla, dilerseniz hafta sonu düzenlenen ücretsiz Karasu turlarıyla görme şansı elde edebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda sizlere ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçenekleri sunmaya çalışacağız.

Karasu Satılık Yazlık

Karasu Satılık Yazlık Seçenekleri

Karasu, Sakarya ilinin turistik açıdan en önemli ilçelerinden birisidir. Tam olarak Karadeniz ve Marmara bölgelerinin ortasında bir konuma sahip olan Karasu ilçesinde her iki bölgenin de iklimi görülmektedir. Bunun yanı sıra Karasu içerisinde doğal ve tarihi güzellikleri barındırmaktadır. Aynı zamanda İstanbul’a yakın oluşu da tercih edilme sebeplerinden birisidir.

Sakarya ilinin bir ilçesi olsa da Sakarya’ya 48 km uzaklıktadır. Fakat içerisinde bulunan görkemli çam ağaçları, bahçesinde rengârenk çiçekleri bulunan iki katlı evleri, denizi, güneşi ve kumu ile sizleri dinlendirirken aynı zamanda rahatlamanıza ve huzur bulmanıza yardımcı oluyor. Karasu satılık yazlık arayışlarının birçoğu da bundan kaynaklanıyor diyebiliriz. Karasuda satılık yazlık arıyorsanız ve satın almak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Ekşioğlu İnşaat Ayrıcalığı İle Karasu Satılık Yazlık

Ekşioğlu inşaat olarak bizler uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli koşul olması sebebi ile bu bölgede Karasu satılık yazlık ya da Karasuda satılık yazlık aramalarının sonucu her seferinde bizleri göstermektedir. Karasu bölgesinde Ekşioğlu inşaat olarak bugüne kadar birçok farklı projeyi tamamlamış ve teslim etmiş bulunuyoruz. Fakat her geçen gün bu bölgeye ağırlık vermeye ve bu bölgede yer alan projelerimizi arttırmaya devam ediyoruz.

Karasu Satılık Yazlık Projeleri

Karasu satılık yazlık projelerinin sayı olarak oldukça fazla olduğu ve bu projeleri her geçen gün arttırmaya devam ettiğimizi belirtmiştik. Bu projelere örnek vermek gerekirse bitirilen ve teslim edilen projelerden birkaç tanesini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Yenimahalle Konakları
  • İlksan Sitesi
  • Gardenia Sitesi
  • Huzurkent
  • Yeşil Vadi 1
  • Yeşil Vadi 2
  • Göl Evleri
  • Ekşioğlu City

Bu projelerimizin tamamını web sayfamız üzerinden incelemeniz mümkün olacaktır. Hatta bu konuda en iyi fikir yine kullanıcısından gelir diyerek projeler ve bizim hakkımızda sosyal medya ve internet üzerinde bulunan yorumları okuyabilir ve inceleyebilirsiniz. Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz sıradan bir ürün değil. Bu nedenle ev ya da yazlık almaya karar verdiğinizde mutlaka tüm özelliklerini en ince ayrıntısına kadar incelemeli, düşünmeli ve kesin kararınızı verdiğiniz zaman satın almalısınız.

 

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Daireler

Adapazarı Karasu satılık yazlık Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle sizlerin beğenisine sunmakta, İzmit, Sakarya, Düzce’de bir çok projeye imza atan Ekşioğlu İnşaat Karasu’da da  Aziziye Mahallesi gibi birçok mahallede projelere imza atmakta bunların yanısıra yatırımını emlaktan yana seçenlerin Kocaali bölgesinde de seçenekleri mevcut Sakarya’da Nehir kenarında Kent merkezinde plajda yakın alanlarda lunapark civarı yerler bulmak mümkün.

Sakarya’da arsa fiyatları arttığı için ev ilanları azalmakta ve fiyatlar yükselmekte Ekşioğlu İnşaat evlerinin fiyatları ilgili bilgi almak için iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Karasu satılık yazlık Yeşil ile iç içe evler firma sahibinden ucuz daire seçenekleriyle sizlere sunuluyor ucuz evler ucuz yazlıklar dendiğinde akla çok da dipte rakamlar gelmemesi gerekmekte Çünkü maliyetler bölgede artmış durumda imarlı olan bir arsada bina yapmanın maliyeti artık önceki yıllara göre daha pahalıya mal olmakta.

karasu satılık yazlık

Adapazarı Karasu Satılık Yazlık Ucuz Daireler

Daire seçeneklerine gelince dubleks daireler geniş aileler için güzel bir alternatif olmakta denize sıfır projeler de mevcut Ancak bunlar da fiyatlar biraz farklılık göstermekte Yalı Mahallesi civarında denize yakın lokasyonda bir ev almak istiyorsanız 150.000 Tl den başlayan fiyatları göreceksiniz.

Eşyalı ikinci el sahibinden 1 daire arıyorsanız senetle olan ödeme seçeneklerinden yararlanamazsınız o yüzden sıfır garantili bir daire alarak aynı zamanda senetle ödeme seçeneğini seçerek uygun bir şekilde evinize alabilirsiniz.

Deniz manzaralı dubleks yazlıklar geniş aileler için özel bir seçim olmakta eşyalı seçenekler az olmakla birlikte dört beş kişilik ailelerin rahat yaşayabileceği iki artı bir daire derdi mevcut müstakil sitelerde olan yazdıkları alternatif olarak prefabrik evler buralarda bir ararsanız varsa üstüne ev yapabileceğiniz bir seçenek olarak karşımıza çıkmakta Tabii ki hala artık ucuz arsa bulabilirsiniz Çünkü artık Karasu’da bu seçenek biraz zor ancak geniş arsa arazi üzerine kurulmuş ucuz evler bulmanız pek Tabii ki mümkün.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Müstakil Denize Sıfır Konutlar

Dairelerde Arslan payını arsa ve ince işçilik almakta Karasu’da ekşioğlu İnşaat yazlık evlerini şehrin birçok yerinde görebilirsiniz peyzaj olarak artık Fidan dikiminin yanında dallarında Filiz atmış meyve ağaçları da görebilirsiniz amacımız Emlak sektöründe sadece bir beton inşa etmek değil insanların yaşayabileceği çevresel faktörlerin düşünüldüğü peyzaj alanlarının yeşil alanların olduğu yaşama odaklı geniş dairelerin planlandığı havuzlu güvenlikli evler inşa etmekdir Karasu’da.

Ekşioğlu İnşaat firma sahibinden Karasu’da satılık müstakil yazlıklar Kocaeli bölgesinde daha çok site içi dublex daire tarzında yapılmakta Bunlara örnek Melis evleri olabilir. Burada şuna dikkat çekmek istiyorum Kocaeli değil Karasu Kocaali Bu ikisi çok karıştırılıyor. Akkum istikametinden Akçakoca istikametine doğru devam ettiğinizde 10 kilometre sonra bu tatil kenti de göreceksiniz Sakarya’nın incilerinden bir tanesi de Karasu’da bulunan Kocaali diyebiliriz

 

Yeni ilan daire seçeneklerini fiyatları sitemizden takip ederek görebilirsiniz acil satılık bir daire arıyorsanız irtibat bölümünde iletişime geçebilirsiniz havuzlu siteler müstakil ev seçenekleri Ekşioğlu City Gardenya evleri ya da diğer Karasu Ekşioğlu siteleri için irtibata geçebilirsiniz.

Karasu’da Emlak firmaları deyince akla gelen Ekşioğlu ofisleri olmakla beraber buradaki konut piyasası listesi söz konusu olunca Ekşioğlu 1. Sırada gelmektedir.

Burada sadece satılık evler değil yaz aylarında kiralık evler kiralık pansiyonlar da atılmakta lk yıl buraya gelip güzel bir tatil geçirenler İkinci yıl buradan bir ev almak istiyorlar Karasu inşaat firmaları arasında kampanyalarla gerçekten Tabiri caizse ucuz uygun ve kelepir bir ev alabileceğiniz fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Yıllar önce Tatil Evleri gibi  ilk projeye imza atan firmalardan bir tanesi olan Ekşioğlu İnşaat ilanları deniz manzaralı evler yeşil ile iç içe havuzlu daireler konut piyasasında adından oldukça fazla söz ettiren Ekşioğlu güvencesiyle sizlerin beğenisine sunulmakta.