Karasu Yazlık hakkında haberlere ve bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Karasu Yazlık Seçenekleri

Karasu yazlık seçenekleri sizlere ne kapsamlı şekilde sunulmaktadır uygun taksitler ve seçeneklerden faydalanabilirsiniz.. 

Karasu Yazlık Turu

Ücretsiz turlarımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için aramanız yeterlidir.

karasu evleri

Karasu Evleri Satılık Yazlık Bahçeli Konforlu Daireler

Karasu satılık yazlık favori ilanları arasında ve Karasu daire fiyatları açısından en uygun denize sıfır ya da denize yürüme mesafesinde olan aynı zamanda havuz Güvenlik sosyal alan gibi donatıları olan bir sitede daire arıyorsanız biraz araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

Aradığınız bu daire villa konforunda olacak müstakil rahatlığı barındıracak fakat site içi olacak ve fiyat olarak da uygun olması gerekecek Aynı zamanda faizsiz bir şekilde elden senetle ödeme yapılabilecek bir kampanyada denk getireceksiniz.

Bunlar biraz zor Sizce de öyle değil mi ?
Hayır değil Sakarya Karasu’da birçok farklı projeye imza atan Ekşioğlu İnşaat aracılığıyla elden senetle havuzlu güvenlikli site içi Karasu evleri ve daireler de villa konforunda bahçe katları ile bir daire sahibi olabilirsiniz.

Karasu evleri Projeleri

birçok farklı seçeneği içinde barındıran Bu sitelerin içindeki dairelerin fiyatlarına gelince ortalama 2 artı 1 dairelerin fiyatları 179 bin TL ile 209 bin TL arasında değişmekte ve bu daireler devremülk değil normal daire olarak sizin olmakta.

Yani tatilinizi Kendi evinizde kendi belirlediğiniz zamanda isteğinize göre yapabileceğiniz konsepte dairelerden
Bahsediyoruz bu daireler Anahtar teslim hemen oturabileceğiniz daireler Yaz ayları yaklaştığında Nerede tatil yapacağım diye strese girmenize gerek kalmayacak Kendi evinizde İstediğiniz zaman 5 gün 10 gün 20 gün değil istediğiniz kadar isterseniz 3 ay boyunca tatiliniz yapabileceğiniz bir konseptin bahsediyoruz peki buralarda aidatlar çok mudur diye gelen sorular arasında var ortalama aidatlar siteye göre değişmekle birlikte 60 TL ile 100 TL arasında değişmekte bunun içinde havuz güvenlik hizmetleri hepsi dahil bulunmakta Ve tabii ki peyzaj düzenlemeleri hepsi buna dahil.

Karasu Satılık Yazlık Evlerinde Kampanya

Karasu evleri  konforlu bir şekilde Kendi evinizde tatil yapmak istiyorsanız bu fırsatlar ve bu kampanyaları kaçırmayın diyebilirim hemen oturabileceğiniz havuzlu güvenlikli site içi bu dairelere sahip olmak hiç de zor değil belli bir peşinatınız varsa kalan kısmını elden senetle aylık taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Yine sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de peşinatsız daire sahibi olabilirmiyim olmakta maalesef peşinat gerekmekte yani belli bir peşinat vermeniz gerekiyor ondan sonraki kısmını elden senetle ev diye biliyorsunuz.

Akkum Aziziye Yalı Mahallesi gibi birçok mahallede Karasu satılık yazlık ilanlarını görebilirsiniz ve aynı zamanda bu dairelere sahip olmak için Ekşioğlu İnşaat Karasu kampanyalarına katılabilir Ve siz de buradan bir daire olarak gidebilirsiniz

karasu evleri

Karasu Evleri Peşinatlı Senet ile Daireler

Karasu evleri peşinatlı senet ile dairelerden bir tanesi de benim olsun diyenlerdenseniz şu an en doğru yerdesiniz. Firmamız belirli bir miktar peşinatınız olması durumunda kalan taksitler hususunda gerekli desteği sağlayarak yıllardır birçok müşterisini yazlık sahibi yapmış olan bir firmadır. Siz de yıllardır bir gün yazlık alırım düşüncesi ile birikim yapanlardansanız, gelin bu birikimlerinizi peşinat olarak kullanıp taksitlerinizi düşük tutarak evlerinize sahip olun. Örneğin 150.000 TL Tutarında bir yazlık satın almak istiyorsunuz ve 75.000 TL biriminiz var diyelim. Kalan 75.000 TL yi ise 0 faiz ile 36 ay taksit ile ödeme imkânları gibi birçok imkân ile sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

karasu evleri

Karasu Evleri Merkezi Konumda Daireler

Karasu evleri  günümüz koşullarında birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Hem inşaat malzemelerindeki kaliteden emin oldukları bir inşaat firması olan şirketimiz ile çalışma arzusu, hem de peşinat ödeyerek daha düşük taksitler ile ev sahibi olma düşüncesi ile kapımızı çalan tüm müşterilerimize gerekli hassasiyet ile yardımcı olmaktayız. Firmamızdaki projelerimizi gezip, bu projeler hakkında bir ön bilgi almak istediğinizde web sitemiz üzerinde yer alan anlık mesajlaşma alanındaki canlı destek personellerimiz merak ettiğiniz tüm konular hakkında sizleri bilgilendirmektedirler. Ücretsiz turlarımıza katılarak projelerimizi görmek istediğiniz de yine sizleri yönlendirmektedirler.

karasu evleri

Denize Yakın Karasu Evleri

Karasu evleri yeterli bütçeye sahip olamayan kişiler tarafından da görülmek istenmektedir. Peşinat verildiğinde ödemelerin nasıl gerçekleşeceği hususunda bilgi edinmek hakkı herkesin olduğu için ister bütçesi uygun olsun, ister olmasın büyük bir özveri ile gerekli açıklamalar tarafımızca yapılmaktadır. Karasu’da bir haftalığına tatile gelen de üç, beş ayını da burada geçirmek isteyen de firmamız için aynı kefededir. Sonuç itibari ile yazlık sahibi olmak isteyip firmamızın kapısını çalan herkese eşit mesafede olan bir firma olmamız sektördeki saygınlığımızı da yıllardır korumamızı sağlamaktadır. Rakiplerimiz içerisinde bu tarz tutumlardan uzakta olan birçok firmamın varlığı inşaat sektörü hususunda birçok kişinin de güvenini kırmaktadır. Müşteri veli nimettir düşüncesi ile ve prensibi ile her müşterisine yakın olan bir işletme olarak geçmişten günümüze kadar hiçbir kaybımız olmadığını da ayrıca sizlere belirtmek isteriz.

Peşin Ve Taksit Seçenekleri İle Karasu Yazlık Fiyatları

Peşin Ve Taksit Seçenekleri İle Karasu Yazlık Fiyatları

Ev satın almayı pek çok kişi tercih ediyor. Özellikle yatırım amacı ile ev alan kişilerin yanı sıra tatil için ev alanlar da bulunuyor. Hem yaz hem kış aylarını farklı bir şehirde ve kendi evinde geçirmek isteyenler oluyor. Evlerini kiraya vererek kazanç elde etmeyi tercih eden kişiler de bulunuyor.

Tatil amacıyla alınan evler yazlık veya kışlık olarak birbirinden ayrılıyor. Yazlık evler sahile kıyısı olan beldelerde rağbet görüyor. Sakarya’nın beldeleri arasında bulunan Karasu da yazlık ev satın almak isteyenleri çekiyor. İstanbul’ a yakın olması ve Karadeniz’ e kıyısı ile bilinen Karasu, yakın şehirlerde ve Karadeniz’ de yaşayanlar tarafından tercih ediliyor.

Karasu yazlık fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Evin konumu, oda sayısı gibi pek çok unsura göre evlerin fiyatları çeşitleniyor. Ev satın almak isteyenler peşin veya taksit şeklinde evlerini satın alabiliyor.

Karasu Yazlık Ev Fiyatları

Karasu satılık ev seçenekleri çoğunlukla site içinde yer alıyor. Havuz, yeşil alan ve sosyal imkanlar ile bir araya getiriliyor. Ekşioğlu İnşaat projelerimizde yer alan siteler ile pek çok insanın ihtiyacına ve zevkine hitap etmeyi amaçlıyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi oda seçeneklerimiz hem geniş hem de çekirdek ailelere hitap ediyor.

Tatil veya yatırım yapma amacı ile evinizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Karasu yazlık fiyatları ise seçtiğiniz site ve daireye göre değişebiliyor. Evinizi peşin olarak satın alabileceğiniz gibi taksit imkanlarından da faydalanabilirsiniz. İsterseniz evinizi 24, 36 veya 60 ay taksit imkanlarımızdan faydalanarak satın alabilirsiniz.

Ekşioğlu Ayrıcalıkları İle Karasu Yazlık Evleri

Ev sahibi olmak pek çok kişinin hayalidir. Siz evinizi tatil yapabileceğiniz bir yerde alarak yatırım yapabilir, üstüne istediğiniz anda tatiliniz de yapabilirsiniz. Dairelerimizi avantajlı ödeme seçeneklerinden ve taksit imkanlarından faydalanarak alabilirsiniz.

Avantajlı Karasu yazlık fiyatları hem tatil hem de yatırım yapmak isteyenleri bekliyor. Almayı düşündüğünüz ev için düzenlediğimiz turlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Karasu satılık ev fiyatları, projelerimiz ve daha fazlası için sitemizi inceleyin. Sorularınızı dilerseniz sitemiz üzerinden veya telefon ile bize iletebilirsiniz.

İletişim için buraya tıklayabilirsiniz.

karasu-eksioglu-city-36

Şehirden Uzaklaşmadan Kaçmak Mümkün

Şehir hayatının yorucu temposunu yıllar içinde tam kanıksar hale gelmeye çalışırken bizi alışkanlığa zorlayan yoğun trafik, kentsel dönüşümün getirdiği stres ve gürültü tüm enerjimizi bir çırpıda düşürmeye yetiyor. İlk nefes aldığımız hayalde, şehirden kaçmayı düşlüyoruz. Ama konfordan ve alışık olduğumuz düzenden de kopmaya çok da niyetlenmiyoruz. Değişim, kolay adaptasyona sahip olmayan bünyelere ağır olabiliyor.

Şehir içinde harcanan saatler ve kilometreler hesaplandığında kaçacak uzak yerler canlanıyor zihinlerde. Belki de hayalin can bulduğu en uygun ve cazip seçeneklerden biri Karasu Evleri olabilir. İstanbul sınırlarının günden güne genişlediği günümüzde yeni yapılan yollar ve modernleşme sayesinde Karasu’ya ulaşmak yaklaşık 2,5 saat almaktadır.

Sakarya Karasu Evleri Yanı Başınızdaki Huzur Yeri

Hayatın ağır hengamesinden uzaklaşmak için 2,5 saat mesafede Sakarya Karasu Evleri projesinde yer alan satılık daireleri keşfedin. Konumu ve ulaşım kolaylığı Sakarya bölgesini cazip kılarken mevsim koşulları da yine çok uzaklaşmadan deniz kenarında keyifli ve huzurlu bir yaşam için ilk adımları ayağınıza getiriyor.

Güvenilir ellerden çıkan projede yer alan satılık daireler konfor ve modern dokunuşları bir arada tutarken uygun fiyat avantajıyla da hayal ettiğiniz kaçış projelerinizi belki de gerçekleştirmek için en güzel yerleşim olduğunu belli ediyor. Günden güne gelişen yazlık tasarımları en ideal ve uygun koşullarda bir yaşam vaat ediyor.

Karasu Evleri için yatırım zamanı

Hem ulaşım kolaylığı hem de yazlık yaşama olan adaptasyonu sayesinde Sakarya Karasu Evleri günden güne değer kazanıyor. Marina ve liman projelerinin de civar bölgelere ekonomik katkı sağlarken potansiyel yatırımcılar için de kaçırılmayacak bir fırsat haline geliyor. Özelikle basında yer alan bu yatırım fırsatları herkes tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Projede yer alan satılık daireler hem yatırıma uygun olup hem de yazlık yaşamı düşleyen yoğun hayatın iş insanları için bir taşta iki fırsatı bir arada sunarak beğeni toplamaya devam ediyor. İlerleyen dönemdeki fırsatları kaçırmadan erkenden yatırım imkanlarını Karasu Evleri için değerlendirenler, yorulmadan ve uzun yıllar beklemeden planlarını hayata geçiriyorlar.