Karasu Evleri Karasuda Neden Satılık Yazlık Almalı

Karasu Satılık Yazlık Emlak Ucuz Ev Daire Ve Arsa-2

Karasu’da konaklama seçenekleri Karasu günümüzün en önemli tatil bölgelerinden biri haline gelmiştir. Bölge turizim inşaat sektöründe son yılların en büyük çıkışını yakalamıştır. Karasu satılık yazlık projeleriyle ülke genelinde pek çok yatırımcıya hizmet eden karasu ayrıca turizim faaliyetleriyle de binlerce tatilci bünyesine çekmeye devam etmektedir. Bölgedeki turizim potansiyeli ile doğru orantılı olarak artan karasu satılık daire satışları son yılların en büyük gelişimini göstermeye devam etmektedir.Karasu Evleri

Karasu-Evleri-Karasuda-Neden-Satılık-Yazlık-Almalı-1Karasu turizim de son yılların en büyük gelişmesini göstermiştir. Günümüzde bölgeyi tercih eden tatilci sayısı 700 binleri bulmaktadır. Karasuya yapılan her yeni yatırım, Proje ve turizmi geliştirmek adına yapılan çalışmalar emeğini vermiş, Karasu günümüze ülke genelinde tanınan bir tatil merkezi haline gelmiştir. 24 kilometre uzunluğunda harika bir sahil şeridine sahip olan karasu Plajları altın kumdan termal özelliğe sahiptir. Karadeniz’e kıyısı olan bölgenin denizi dalgalıdır.

Karasu-Evleri-Karasuda-Neden-Satılık-Yazlık-Almalı-2 Ancak son yıllarda denizdeki boğulma oranlarını önlemek ayrıca dalga seviyesini en az indirgemek için kıyı boyunca dalga kıranlar yapılmıştır. Kıyılarda kumun tutulmasını sağlayan dalga kıranlar dalgalara karşı alınabilecek en iyi önlemdir. Bunun yanında yine sahillerdeki boğulma olaylarına en aza indirgemek için karasu sahillerine jet ski hizmeti getirilmiştir. Sahi bölgesi ve çevresinde her türlü kişisel ihtiyacınızı karşılayabileceğimiz tesisler mevcuttur.

Bunun yanında gece eğlenceleri için sahil boyunca pek çok mekan yer almaktadır. Şehirdeki Tek lunaparkta yine sahil bölgesi içerisinde yer almaktadır. Ayrıca geçtiğimiz yaz aylarında halkın hizmetine açılan karasu sahil park ve rekreasyon alanı içerisinde pek çok aktivite ve yaşam alanı bulunmaktadır. Sahil boyunca Her yerde bulunan yeme içme, eğlence gibi olanakların yanısıra bölgeye gelen tatilci ve turistlere konaklama ve barınma imkanı sağlayan otel ve Pansiyonlar da en çok kıyı bölgesi içerisinde yer almaktadır.

Karasu denize sıfır otel ve Pansiyonlar Her mevsim bölgeye gelen turistlerin konaklama ihtiyaçlarını gidermektedirler. Pekçok otel ve pansiyonın bulunduğu Karasuda konaklama sadece karasu denize sıfır pansiyon ve otellerinde değil aynı zamanda sahipleri tarafından kullanılmayıp kiraya verilen konutlarda da gerçekleştirebilmektedir. Bölgede deniz turizminin yapılıyor olması Özellikle yaz aylarında da çok büyük bir yoğunluk yaşanmasına sebep olmakta otel ve Pansiyonlar konaklamaları gidermekte yetersiz kalmaktadır.

Pekçok tatil bölgesinde olduğu gibi Karasu’da da yatırımcılar kullanmadıkları yazlık ve dairelerini yazın bölgeye gelen turistlere karasu sahibinden günlük kiralık daire olarak günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayıp sadece yaz sezonunda bile büyük bir kira getirisi elde etmektedirler. Karasu’nun hemen her yerinde bulabileceğiniz karasu günlük kiralık yazlık Ve daireler yatırımcılarına olduğu kadar; tatilcilere de fırsatlar sunmaktadır.

Otel ve pansiyonlarda ki konaklamadan çok daha ucuz bir fiyata mal olan kiralık yazlık ve daireler ayrıca size kendi evinizin konforunda tatil yapma imkanı sunmaktadır. Sizlerde yazın aileniz ve sevdikleriniz ile beraber denizin ve doğanın eşsiz güzelliğini ortak olup tatilinizi Karasu’da geçirmek isterseniz bölgedeki karasu günlük kiralık daire ve yazlık seçeneklerini değerlendirip, hem uygun hem de konforlu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir