Karasu Evleri Karasu Satılık Yazlık Ve Yatırım

Satılık-Karasu-Evleri-Geniş-Arsa-Bahçe-İçi-Site-Dublex-Yazlık-Kışlık-Daireler-1

Karasu’ya yatırım yapmanın tam zamanı. Karasu satılık yazlık ve karasu satılık dairelere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Biz bugün neden karasuda satılık yazlık ve karasu satılık daireleri tercih etmeniz gerektiğini açıklamaya çalışacağız.Bilindiği üzere Karasu son dönemin yıldızı en çok parlayan, en çok konuşulan bölgelerinden biri. Ardı arkası gelmeyen yatırımları, projeleri, denizi, kumu, güneşi, sanayisi, limanı, doğası bölgenin değer kazanmasındaki en önemli faktörler. Bundan yaklaşık 5 sene önceye gidip bakarsak bölgedeki değişim kendini gözler önüne seriyor. Şehir adeta yeniden yapılanma sürecine girmiş bulunmakta. Yolları yenilenip asfaltlama çalışması yapılmış, al yapı ve üst yapı çalışmaları hız kazanmış, bölgeye sanayi devi markalar fabrikalar açmaya başlamış, milyon dolarlarca liralık yatırımlar başlatılmıştır. Aslında tüm bunların en büyük sebebi daha öncede bahsettiğimiz gibi Karasu limanı projesidir. Karasu Limanı daha açılmadan bölgenin değerini çok fazla artırıyor.

karasu satılık yazlık
karasu satılık yazlık

Bölgede yatırımların artması iş gücü sayısını artırmaktadır. Ciddi bir istihdam söz konusudur. Bunlarda inşaat sektöründeki artışı beraberinde getirmiştir. Bölgenin her yerinde yeni konutlar boy göstermektedir. Özellikle yatırım amacıyla alınan yazlık ve daireler yatırımcısının yüzünü güldürmektedir. 5 yıl önceki fiyatları göz önüne aldığımızda bölgedeki konut fiyatlarının 5 yıl öncesine göre kendini neredeyse 2’ye katladığı gözlemlenmektedir. Buda yatırımcılar için büyük bir fırsat oluşturmaktadır. Alınan yazlık ve dairelerin çoğu kışın kiraya verilip getiri sağlamaktadır. Bazı yatırımcılar ise yaz mevsiminde günlük olarak kiraya verip ciddi gelirler elde etmektedir. Bölge yaz aylarında bu durum için çok elverişlidir. Çünkü kışın 6 binlerde olan nüfus, yaz aylarının gelmeye başlamasıyla 600 binleri bulmaktadır. Bu durum yatırımcıların yüzünü güldürdüğü kadar bölgedeki esnaf ve çalışanlarında yüzünü güldürmektedir.

Sadece bu sebepler bile yatırımınızı karasuya yapmak için yeterli. Bölge değerini her geçen gün artırmakta buna bağlı olarak da bölgedeki konut fiyatları artmaktadır. Günümüz koşulları için uygun sayılabilecek fiyata aldığınız daire ve yazlıklarınızın birkaç yıl içinde kazandığı değeri gördüğünüzde en doğru seçimi yaptığınızı anlayacaksınız.

Sizlerde yatırımızı karasudan yana kullanmak isterseniz her hafta sonu ücretsiz olarak düzenlenen turlarımıza katılıp karasu satılık yazlık ve karasu satılık daireleri yerlerinde görüp bütçenize en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir