Karasu Evleri 1+1 2+1 3+1 Dubleks Şeçenekleri

adapazari-karasu-ilcesinde-yazlik-daire-iyi-bir-yatirim-olabilir

Ekşioğlu inşaat Karasu’da emlak konut sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor. Her yeni dönem hayata geçirdiği karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri ile her yıl binlerce kişiyi Karasu’da konut sahibi yapan ekşioğlu inşaat Karasu’nun en büyük inşaat firması olmaya devam ediyor. Şu günlerde karasu kocaali mevkiinde 46. projesi için çalışmalarına devam eden ekşioğlu inşaat melis evleri projesi ile 2017 yılının ilk konuk yatırımını gerçekleştiriyor. Karasu’da hayata geçirdiği karasu satılık yazlık ile ve satılık karasu evleri ile bölgenin en çok tercih edilen inşaat firması konumundaki Ekşioğlu inşaat adını Türkiye genelinde geniş bir yatırımcı kitlesine duyurmayı başaran bir firmadır.

Karasu Evleri 1+1 2+1 3+1 Dubleks Şeçenekleri-1

İmzasını attığı konut projelerinin reklam ve kampanyalarını en iyi şekilde yürüten, yaptığı tanıtımlarla karasu evlerinin karasu satılık yazlık projelerinin reklamlarını internet platformunda, sosyal medyada ve TV kanallarında yayınlayıp geniş bir yatırımcı kitlesi tarafından tanınan aynı zamanda Karasu’nun adının duyulmasını da büyük katkılar sağlayan ekşioğlu inşaat geçen gün tercih edilebilirliğini artırmaya devam etmektedir. Firma hayata geçirdiği konut projelerini Google gibi platformlar üzerinden yayınlayıp yatırımcıların konutlar hakkında daha detaylı bilgi sahip olmaları için de çalışmalar yapmaktadır. Karasu’da yıllardır faaliyetlerin devam ettiren ve 50. projesine doğru hızla yol alan firma yıllar içinde elde ettiği güveni ve ünü İmzasını attığı her projeyle artırmaktadır. Karasu’da onlarca farklı konut projesine imzasını atan ve Karasu’nun en gözde yerleşim merkezlerinde ve mahallelerinde birbirinden farklı modern konut projesi inşa eden Ekşioğlu inşaat hem fiyatlarıyla, hem kampanyalarıyla hem de projelerin dış ve iç cephelerinin her zevke hitap eder bir nitelikte olmasıyla yatırımcıların favori konut projeleri arasında yerini çoktan almış durumda.

Karasu Evleri 1+1 2+1 3+1 Dubleks Şeçenekleri-1

Tamamına yakını havuzlu site içlerinde yer alan konut projeleri ayrıca denize ve sahile yürüme mesafesindedir. Konutların tamamına yakını denize 100 metre ile 500 metre mesafede konumlanmış olup Her ihtiyaca uygun bir dairesi bulunmaktadır. 1 + 1,2 + 1,3 + 1 ve bunun yanısıra 2 + 1 dubleks seçenekleriyle satışa sunulan konutların tamam mı balkonu ve amerikan mutfaklı olup iç cephe kullanım alanı oldukça ferah ve geniştir. Her Bütçeye ve zevke uygun konut projesinin yer aldığı Ekşioğlu inşaatın şu an satışta olan on farklı konut projesi yer almaktadır. Yatırımcılarına her zaman profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunan ekşioğlu inşaat konut projelerini doğal gaz bağlantılı olarak inşa edip Karasu’da yazın ve kışın yaşamın tadını çıkarmanıza olanak sağlamaktadır. İster yaz tatilinizi isterseniz tüm yaşamınızı geçirebileceğiniz Karasu’da huzurlu bir yaşamın da tadını çıkarabilirsiniz. Karasu’nun muhteşem doğası, muazzam manzarası, yeşil ve mavi’nin tam ortasında bulunması, altın kumdan Plajları, sosyal yaşam alanları ve eğlence mekanları karasuyu hem yaşam hem de tatil olanakları açısından oldukça elverişli bir konuma getirmiştir.

Karasu Evleri 1+1 2+1 3+1 Dubleks Şeçenekleri-1

Turizim faaliyetlerinin her geçen yıl artış gösterdiği bölgede Karasu’nun artan diğerlerini ortak olup birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürmek için Ekşioğlu inşaatın yıllardır hizmet verdiği Ve İstanbul genelinden düzenlediği ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. İstanbul Avrupa ve anadolu yakasına düzenlenen ücretsiz turlara katılım sağlayarak Ekşioğlu inşaat satış ofisine gelip uzman satış müdürleri eşliğinde projeleri gezip projeler hakkında tüm detaylara sahip olup Konut yatırımlarınızı Karasu’da gerçekleştirmek için hiç beklemeyin. Çünkü ekşioğlu inşaat son yılların en büyük ödeme kampanyasına imzasını atarak faizsiz konut yatırımı yapmanın en kolay yolunu yatırımcılarına sunmuştur. Banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapılabilen konuk yatırımlarını ayrıca bugün 40 ay elden sıfır faiz senet seçeneğe ile yatırımcılara sunmuştur. Karasu’da görüp görülebilecek En büyük ödeme kampanyasına imzasını atan ekşioğlu inşaat yatırımcılarına duyurmuş olduğu bu kampanya ile Son günlerde oldukça yoğun anlar yaşamaktadır.

Karasu Evleri 1+1 2+1 3+1 Dubleks Şeçenekleri-1

Pek çok yatırımcının hayali olan faizsiz konut sahibi olmanın fırsatını yatırımcılarına sunan ekşioğlu inşaat bu ödeme yöntemi ile Son günlerde onlarca yatırımcıyı konut sahibi yapmıştır. Ekşioğlu inşaatın bu muhteşem ödeme kampanyasından yararlanıp kampanya sona ermeden yatırımınızı gerçekleştirip bölgede yerinizi almak için hemen 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak karasu turu için servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir