Yazlık Kışlık Dublex Denize Yakın Daire ilanları Karasuda Satılık Yazlık

Yazlık Karasu Evleri Kampanyaları Bizi Takip Edin-2

Karasu İstanbul’un yanı başında muazzam bir tatil noktası Karasu son yıllarda bünyesinde yaşanan gelişmelerle İstanbul’un yanı başında muazzam bir turizm ve yatırımcı potansiyeli içeren bir merkez haline gelmiştir. Karasu satılık yazlık ve daire projeleri ile özellikle İstanbul’dan büyük bir yatırımcı kitlesine sahip olan bölge turizim faaliyetleri ile de yine İstanbul’dan 100 binlerce turiste ev sahipliği yapan bir nokta haline gelmiştir. Karasu satılık daire projeleri İstanbul’da yaşayan ve şehrin pahalılığından dolayı konut sahibi olamayan ve yatırımlarını değerlendiremeyen pek çok kişi için ciddi bir tercih noktası konumuna gelmiştir. Çünkü bölgedeki karasu yazlık ve karasu evleri hak ettiği değeri son yıllarda almaya başlayıp bölgedeki konut fiyatları günümüz koşullarına göre oldukça ekonomik sayılabilecek nitelikte olmasının yanında kazandığı değer ile de yatırımcıları cezbetmeye başlamıştır. Karasu Evleri Karasu’da son yıllarda büyük gelişmeler meydana gelmiştir.

Karasu-Yazlık-Kışlık-Dublex-Denize-Yakın-Daire-1Karasu limanının yapımı, batı Karadeniz demiryolu hattına Karasu’nun da ev sahipliği yapması, yeni organize Sanayi bölgesinin kurulması, İlçede yapımına başlanan fabrika projeleri, İstanbul’a olan yakın konumu ve Şehirde belediye tarafından yürütülen tüm çalışmalar Karasu’nun yavaş yavaş gelişip bugünkü değerini almasını sağlamıştır. Zaten doğal güzellik bakımından oldukça zengin olan bölge bir de deniz turizmi faaliyetlerinin yaygınlaşmasıyla turizimciler tarafından önemli bir nokta haline gelmişti. Her yıl bünyesinde daha fazla turizimci ağırlayan bölge son yıllarda yaşanan gelişmelerle yatırımcıların da hayli ilgisini çeken bir nokta haline gelmiştir. Karasudaki gelişmeleri yakından takip eden pekçok yatırımcı günümüzde Karasu dan konut edinmek için adeta bir yarış halindedirler.

Karasu-Yazlık-Kışlık-Dublex-Denize-Yakın-Daire-2Kış sezonu gelmiş olmasına rağmen bölge hala yatırımcılara evsahipliği yapmaya devam etmektedir. Ekşioğlu inşaat Karasu’da yapımını üstlendiği konut projelerine müşterilerinin daha rahat ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla İstanbul’dan ücretsiz karasu turları düzenlemektedir. Yaz sezonunda binlerce yatırımcı ücretsiz karasu turlarına katılarak bölgeye gelip Ekşioğlu karasu inşaatın konut projelerini yakından görüp inceleyip çoğu yatırımcı bölgede yatırımlarını değerlendirmiştir. Kış mevsimi gelmiş olmasına rağmen hala yatırımcılar ücretsiz servislerle karasuya ulaşım sağlayıp yatırımlarını değerlendirmeye devam etmektedirler.

Karasu-Yazlık-Kışlık-Dublex-Denize-Yakın-Daire-3Bölgenin değerinin farkında olan pek çok yatırımcı bölgedeki konut fiyatlarının her geçen gün arttığının ve Karasu’nun her geçen gün değerlerinin bir bölge olduğunun farkında olarak bu yatırımlarını gerçekleştirmektedirler. Çünkü her geçen gün karasu satılık yazlık ve karasu evleri değerlerini artırarak bölgedeki yerlerini almaya devam etmektedirler. Bölgede yaşanan her yeni gelişme konut fiyatlarını etkilemektedir. Geçtiğimiz yıllar içinde Sakarya Karasuda satılık daire edinen pekçok yatırımcı sadece birkaç yıl içinde konutlarından büyük bir kar elde etmişlerdir. Çünkü bölgedeki konut fiyatları yaşanan onca gelişmeye kayıtsız kalamamış ve fiyatlar sadece son birkaç yıl içinde kendilerini neredeyse ikiye katlayacak şekle gelmiştir.

Karasu-Yazlık-Kışlık-Dublex-Denize-Yakın-Daire-4Yatırımlarını karasu ekşioğlu inşaatla değerlendiren pek çok yatırımcı hem ömürlük bir konuta hem tatil olanaklarına hem de karlı bir yatırıma ortak olmuşlardır. Karasu’nun en gözde ve En popüler noktalarında pekçok konut projesine evsahipliği yapan ve bunları yatırımcılarla buluşturan ekşioğlu inşaat 2017 yılına da hızlı bir giriş yapmaya hazırlanmaktadır.

Bölgedeki konutlarına her geçen gün bir yenisini etkileyen firma yatırımcılar tarafından en çok ilgi gören inşaat şirketidir. Konuşlarını çeşitli ödeme yöntemleri ve kampanyalarla alıcılara sunan Ekşioğlu inşaatın bölgedeki konutlarına sizlere ulaşmak isterseniz yukarıda belirttiğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için bizleri arayıp ücretsiz servis kaydınızı yaptırmanız yeterli olacaktır.

Karasu ile ilgi her türlü makale ve haberi sitemizin haberler bölümünde bulabilirsiniz Karasu değişirken sizinde haberiniz olsun,

www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir