Yazlık Karasu Evleri Kampanyaları Bizi Takip Edin

Karasu-Evleri-Ve-Karasuda-Satılık-Yazlık-3

Konut yatırımcıları tercihlerini son günlerde yine Karasu dan yana kullanıp Ekşioğlu inşaatın hayata geçirdiği karasu evlerini Ve karasu satılık daire projelerini değerlendirmektedir. Karasu’nun en büyük inşaat şirketi olan ve Karasu’da her zaman ilklere öncülük eden ekşioğlu inşaat yaz sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla beraber karasudaki projelerine hız kazandırmış daha çok konut yatırımcısını karasuya çekip karasu satılık yazlık larının Ve satılık karasu evleri nin daha çok yatırımcı tarafından sahip olmasına olanak sağlamak amacıyla Ödeme koşullarını ve yatırımcılara sunduğu kampanyalarını genişletmiştir.

Yazlık Karasu Evleri Kampanyaları Bizi Takip Edin-1

Ekşioğlu inşaat günümüzde sadece Karasu ve çevresinde değil ülkemizin hemen her yerindeki yatırımcılar tarafından tanınan bir firma haline gelip popüleritesini her geçen dönem yaptığı konut projeleri ve imzasını attığı ödeme koşullarıyla artırmaktadır. Yatırımcıları hem yazlık yaşamın hem de karlı bir yatırımın anahtarını sunan ekşioğlu inşaat daha çok yatırımcı hizmet etmek ve yatırımcıların istek ve ihtiyaçlarını en uygun konutu belirlemelerini olanak sağlamak amacıyla Karasu’da her yeni dönem yeni konut projeleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bugün Karasu genelinde onun üzerinde satışta olan projesi bulunan Ekşioğlu inşaat yatırımcıların en favori inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Hem imzasını attığı konut projelerinin yatırımcıların zevklerine ve bütçelerini hitap etmesi hem de çeşitli olanakları bünyesinde barındırması firmanın tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Ekşioğlu inşaat bilindiği gibi Karasu’da havuzlu site projelerinin öncüsü olan firmadır. Konut projelerinin pek çoğunu bu şekilde site içi havuzu olarak inşa eden firmanın normal bina şeklinde yapılandırdığı Konut projeleride yer almaktadır. Her dönem hem site içi hem de site dışı projelerinin yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördüğü ekşioğlu inşaat konut projelerinin tamamına yakınını denize 100 metre ile 500 metre mesafe arasında inşa etmiştir. Firmanın denize sıfır durumda olan Ekşioğlucity Projesi de yer almaktadır. Ekşioğlu inşaat hem site içi hem de site dışı tüm projelerini depreme dayanıklı olarak inşa edip projelerin tamamını 24 saat kameralı güvenlik hizmeti ile takip etmektedir.

Yazlık Karasu Evleri Kampanyaları Bizi Takip Edin-2

Yatırımcılarına hem karlı bir yatırım hem de güvenli ve verimli bir tatil imkanı sunan Ekşioğlu inşaatın site içi konut projelerinin tamamında yetişkin yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca farklı site projeleri içerisinde çocuk havuzu, market, kafeterya gibi imkanlarda bulunmaktadır. Şuan Karasu Yenimahalle’de, karasu yalı mahallesinde, karasu 32 evler bölgesinde, karasu plaj bölgesinde ve karasu limanı yakınlarında birbirinden farklı konut projeleri yer alan Ekşioğlu inşaat tamamı Yeni durumdaki evlerini ve konutlarını oldukça uygun ve ucuz sayılabilecek fiyatlara satışa çıkarmaktadır. Ekşioğlu inşaatın asıl amacı profesyonel Ve kaliteli bir hizmet sağlayarak sunulan bu hizmeti en iyi koşullarda pazarlayarak herkesimden yatırımcının Karasu’da konut sahibi olmasına imkan sağlamaktır. Firma zaten düzenlediği ödeme seçenekleriyle bu duruma büyük katkı sağlamaktadır. Tüm projelerini Banka kredisiyle 120 aya kadar taksitlendirme yapabilen ekşioğlu inşaat bu ödeme yöntemi ile herkesimden yatırımcının karasuda yazlık ve daire sahibi olmasına büyük bir katkı sağlamaktadır. Oldukça düşük taksit imkanları ve uzun vadelerle sahip olabileceğiniz karasu yazdıklarınızda ister kendiniz oturup isterseniz kiraya vererek konutlarınızın taksitlerinin ödenmesine büyük bir katkı sağlayabilirsiniz.

Yazlık Karasu Evleri Kampanyaları Bizi Takip Edin-3

Bunun yanı sıra pek çok yatırımcının hayali olan faizsiz bir konut yatırımı yapmanın fırsatını yakalamak istiyorsanız da ekşioğlu inşaat satış ofisine gelip firmanın bugün Ekşioğlu city Projesi hariç tüm projeleri için geçerli olan 40 ay sıfır faiz elden senet seçenekli ödeme yöntemini de değerlendirebilirsiniz. Karasu’da her zaman ilklere öncülük eden Ve bu 40 ay sıfır faiz senet ödeme seçeneği ile son günlerde yatırımcılardan büyük talep gören Ekşioğlu inşaatın bu muhteşem kampanyasını kaçırmadan Karasu’da yatırımlarınızı gerçekleştirmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçip her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlenen ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. Çünkü Karasu’da eşi benzeri görülmemiş bir kampanya olan bu seneki ödeme seçeneğini sadece kısa bir süreliğine geçerli olup yakın bir zaman içerisinde sonlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir