Yaz Kış Karasu Satılık Yazlık Piyasası

Karasuda-Satılık-Yazlık-Karasu-Evleri-Denizin-Tadını-Sıfır-Evinizde-Yaşayın

Karasuda satılık yazlık ve karasu satılık daire fırsatlarını değerlendirmenin tam zamanı. son dönemin en gözde tatil bölgelerinden biri durumuna gelen Karasu yatırımcılar için büyük bir fırsat niteliğinde.Sakarya iline bağlı bu küçük ilçe son dönemde yapılan yatırımlar ve projelerde adından sık sık söz ettirmekte. 1995 yılında yapımına başlanan Karasu liman projesi haricinde bölgede son yıllarda yapılan birçok poje vardır. bunların bazıları hayata geçmiş durumda bazıları yapım aşamasında, bazıları ise proje aşamasındadır.

Karasu Satılık Yazlık ve Karasu Evleri

bilindiği üzere bölgedeki en büyük yatırım karasu liman projesidir. projede sona gelindiği bilinmekte kasım ayında açılması beklenmektedir. Bunun dışında sakarya demir yolu projesi yer almaktadır. yapımına başlamış olan projeye bir süre önce ara verilmişti. fakat ağustos ayında çalışmaların yeniden başladığı sakarya demir yolu projesinin de bir an önce bitirilip açılması planlanmakta. sakarya demir yolu projesi; karasu limanın tamamlayıcısı olarak gösterilmektedir. çünkü limana gelen yükün demiryoluyla akdenize ve iç bölgelere ulaştırılması planlanmaktadır.

Bunun dışında bölgede yapımı tamamlanıp ağustos ayında halka açılan karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesi vardır. karadeniz sahillerine mavi bayrak uygulaması getirilmesi amacıyla tamamlanan proje içerisinde birçok sosyal aktivite alanı mevcut. sahillerin sadece denize giren vatandaşlarımıza hizmet etmemesi gerektiği, denize girmeyen ve ailesiylede vakit geçirmek isteyen vatandaşlarımızında sahillerden yararlanması gerektiği amacıyla birçok sosyal donatı yapılmıştır. içerisinde yaklaşık 550 kişiye kadar oturma kapasiteli 1 adet seyir terası, uluslararası plaj futbolu ve plaj voleybolu müsabakalarının gece ve gündüz yapılabiliceği çok amaçlı bir spor salonu, çocuk parkları , kafeteryalar, yürüyüş alanları bulunmaktadır.

bölgede bunlar dışında yer alan birçok yatırım ve proje yer almaktadır. tümn bu yatırım ve projeler bölgenin önem kazanmasının yanında değerlenmesinede katkıda bulunmaktadır. bu kadar kısa sürede bu kadar değer kazanan bölge yatırım yapmak içinde çok uygundur.  bölgede yatırım yapılabilecek en iyi yatırım amacı gayrimenkullerdir. fiyatı her geçen gün artan konutlara taleplerde atmaktadır.

sizlerde hızla gelişen ve büyüyen bu kentte yerinizi şimdiden alıp geleceğinize karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Bölgedeki satılık yazlık ve satılık daire fırsatlarına göz atıp projelerimizi gelip yerlerinde görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir