Yatırım İçin Karasu Satılık Yazlık Evleri

Satılık-Karasu-Evleri-Geniş-Arsa-Bahçe-İçi-Site-Dublex-Yazlık-Kışlık-Daireler-1

Karasu satılık yazlık almaya gelenlerin beğendiği bir şehir ve yenilenmeye başlamış bir şehir yani yatırım içinde müsait olmuş oluyor böylelikle Karasu sahilin yeni bir parka kavuşması,karasu limanı projesinin bitiyor olması bunların göstergelerinden.

Karasuda satılık daireler kazandırıyor çünkü Karasuya yatırım geliyor İstanbul’a yakınlığı en büyük artılarından olan Karasu evet gelecek vadediyor. Zaten Karasu arsa fiyatları bunun göstergesi çok değerlendi arsalar tabi bunun birde diğer yönü var alanlar için prim yaptıran arsa ve ev fiyatları alacak olanlar için artış gösteriyor,tabi bu geç kalınmış bir durum değil çünkü karasu halen kazandırmaya devam ediyor.

Karasu Evleri hala yatırıma uygun ve hala kazandırmaya devam ediyor.

Karasu son dönemde yatırım için en uygun yerlerden biri haline geldi. bölgede ki ardı arkası gelmeyen projeler, yatırmlar bölgenin değerini artırmakta bu durum özellikle inşaat sekterüne yaramaktadır. satılık yazlık ve satılık daireler bölgede revaçta olan müklerdir. yatırımcılar özellikle Karasu satılık yazlık ve Karasu satılık dairelere büyük ilgi göstermektedirler. bu durumun en büyük sebebi ise tabiki bölgedeki değer artışıdır.

şehir adeta yeniden yapılanma sürecindedir. hem belediye hemde yatırımcılar hummalı bi çalışma içerisindedir.

 

Bunlardan biride Karasu sahil parkı ve rekreasyon alanı projesidir.Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından kuzey sahillerine mavi bayrak hedefiyle başlatılan projenin temeli geçtiğimiz yılın nisan ayında atılmış ve  nihayet 1 ağustosta halka açılmıştır. yaklaşık 5 milyon tl değerindeki yatırım 25 bin metrekarelik bi alanı kapsamaktadır.Karasu sahiline ve çevresine yeni bir çehre kazandıran proje ile Karasu plajı bölgesi modern bir görüntüye kavuşturulmuştur. sahil  bölgesinin sadece denize girilen alan olarak kalmaması, Vatandaşlarımız aileleri ve sevdikleriyle bu bölgelerdeki sosyal alanlarda da vakit geçirebilmeleri amaçlanmıştır. Rekreasyon alanında kafeteryalar, yürüyüş yolları, plaj ,futbol ve voleybol sahaları, dinlenme alanları, oyun grupları, amfi tiyatro, seyir terası ile duş alma alanları bulunmakta.

Karasu-satılık-yazlik
Karasu-satılık-yazlik-Karasu-Sahil-Parkı

Bölgede yapılan çalışmaların sadece karasu sahil parkı ve rekreasyon alanıyla sınırlı kalmayıp şehirdeki birçok yolda da asfaltlama çalışmalarıyla devam etmektedir. yenilenen caddeler ve su arıtma tesisleri , devam eden altyapı ve üstyapı çalışmaları bunlardan birkaçıdır.

Tüm bu çalışmaların amacı ve ortak noktası ise hem bölge halkına hemde dışardan gelen vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek, nitelikli tarımıyla, çevreye duyarlı sanayisiyle ve çeşitlendirilmiş turizmiyle Karasuyu en iyi konuma getirebilmektir. çünkü karasu hem konumu . hemde turizm  bölgesi olması itibariyle birçok vatandaşımızın ziyaret ettiği ve tatilini gerçekleştirdiği bir yerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir