Yatırım İçin Karasu Evleri ?

Karasu-Satılık-Yazlık-Emlak-Daire-Fiyatları-Bahçeli-Dublex-Kışlık-Yazlık

Sakarya Karasu yatırımlarına devam etmekte. Karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire projeleri bölgede en fazla ilgi gören yatırım araçlarının başında gelmektedir. Çünkü değer kazanan bir bölgede en iyi yatırım araçlarının konutlar olduğu tartışılmaz bir gerçektedir. Karasu da her gün kendisine kattığı değerler ve projelerle yatırım için en uygun bölgelerin başında gelmektedir. Karasu evleri değişen mimarisi ilede dikkat çekiyor. 

Son yıllarda büyük bir yükselişe geçen bölgede her alanda çalışmalar devam etmektedir. Eskiden bölgenin ekonomisi tarım, balıkçılık ve turizme dayalıyken; son yıllarda ekonomin farklı yönlerde gelişme gösterdiği görülmektedir. Bölgede son yıllarda sanayi alanında yapılan yatırımlar dikkat çekmektedir. Dünya devi bir otomotiv firması savunma alanında karasuda fabrika kurmak için çalışmalara başlamış; bunu medya yoluyla tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Bunun yanında birde alimünyum fabrikası projesi vardır. Bunlar sadece karasuda son birkaç yıl içinde yapılan çalışmalardır. Sanayi alanın da yapılan çalışmalar hem işgücü oranını artırmakta hem de istihdam sağlamaktadır.

Yatirim-karasu-evleri
Yatirim-karasu-evleri

Karasu da yapılan yatırımlar tabiki sadece sanayi alanıyla sınırlı dildir. Belediyede şehre yatırım yamaya devam etmektedir. Yollarda asfaltlama çalışmaları yapılmakta, alt yapı ve üst yapı çalışmalara devam etmekte, halka açık parlak ve bahçeler inşa edilmekte, yeni yaşam alanları oluşturulması hedeflenmektedir. Herkes son dönemde karasu da ki gelişmelere fark etmekte, karasuyu modern ve yaşanabilir bir şehir haline getirip yatırımları desteklemek için çalışmalar yapmaktadır.

Şehirde sanayi alanında ki bu gelişmeleri; turizm sektöründe ki gelişmelerde takip etmektedir. Bölgeyi turizm açısından çok daha önemli bir konuma getirebilmek için çalışmalar yapılmakta, sahil bölgesinde ki yaşam alanları genişletilmekte ve sahillere mavi bayrak uygulaması getirmek için her türlü yatırım yapılmaktadır. Bölgeyi her geçen yıl daha fazla tatilcinin ziyaret etmesi bunu kanıtlar niteliktedir. Kış aylarında nüfusun 6 binlerde olduğu ilçe yaz sezonunun gelmesiyle 600 binlere kadar ulaşmaktadır. Buda tatilcilerin olduğu kadar bölge esnafının da yüzünü güldürmektedir. Gelen tatilcilerin oluşturduğu konaklama ve barınma ihtiyaçları da konut sahiplerinin yüzünü güldürmektedir. Konutlar tüm sene boyunca yatırımcısına kira geliri sağladığı gibi; yaz aylarında tatilcilere günlük olarak bile kiraya verilip büyük bir kar sağlanabilmektedir.

Sizlerde yatırım yapmayı düşünenlerdenseniz karasu bunun için en doğru tercih noktalarından biri olabilir. Hafta sonları ücretsiz olarak düzenlenen karasu turlarımıza katılım sağlayıp; karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire projelerini yerlerinde gezip görüp zevkinize ve bütçenize en uygun seçeneği kendiniz belirleyebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir