Ya Sizce ? Karasu Satılık Yazlık

Akkum-Evleri -32-evler-Gardenia-Evleri-İlksan-Evleri-City-Evleri-Ekşioğlu-Karasu-Evleri

Kış mevsimine doğru geçiş yaptığımız son günlerde tatil sezonu çoktan sonlanmış durumda. Karasu tatilcilerin gitmesiyle eski sakin günlerine dönmüş olsa da bölgede yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Karasu satılık yazlık projeleri bölgede hız kesmeden devam eden projelerden sadece biri. Bunun yanında karasu satılık daire projeleri de yer almakta. Karasu da inşaat sektöründe ki yatırımların bu denli hızlı gelişmesinin en başlıca sebebi bölgenin tatil turizmi açısından son derece elverişli olması.

Karasunun 24 km uzunluğunda ki sahil şeridi, termal kumdan plajları tatilciler için son derece cazip bir fırsat oluşturmakta. Batı Karadenize kıyısı olan karasu marmara bölgesi içinde yer almakta. Konumu itibariyle marmara bölgesindeki ve özellikle istanbuldaki tatilciler için ilk tercih noktalarından biridir. Nüfusu yazın 600 binlere kadar çıkan bölgede, gelen tursitlerin barınma ve konaklama ihtiyaçları inşaat sektöründeki gelişimin en başlıca sebebidir. Şehirde ki yapılanma özellikle sahil bölgesi ve çevresi ve liman bölgesi alanı çevrisindedir.

Karasuda-satılık-yazlık
Karasuda-satılık-yazlık

Şehirdeki konut projelerinin özellikle bu bölgeler üzerinde yoğunlaşması bölgeye yatırım yapmayı düşünenler içinde fırsat oluşturmakta. Çünkü bölgede en değerli olarak görülen ve değerini asla yitirmeyen konutlar bu bölgededir. Çünkü turistlerin yazın özellikle sahil bölgesi çevresinde konaklama isteği; ve limanın ekonomik açıdan bölgeye büyük gelir getireceği aşikardır.

Karasuda inşaat sektöründe hali hazırda devam eden ve tamamlanmış olan birçok proje mevcut. Şehrin hemen her yerinde konumlanmış olan projeler de yatırımcılar için birçok kampanya düzenlenmektedir. Bunların yanında site olanakları da yeterince iyi durumdadır. Şehrin kalabalığına girmek istemeyen tatilciler için siteler alternatif bir çözümdür. Çoğunun içinde yetişkin yüzme havuzu ve bunun yanında çocuklar için yüzme havuzu, market, kafeterya, güvenlik hizmetleri bulunmakta hatta bazı projelerde sinema salonu, botanik bahçeleri gibi çeşitli olanaklar sunmaktadır.

Sizlerde karasuda satılık yazlık projelerine uygun ödeme koşulları ve kampanyalardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Bunun yanında satışa sunulan karasu satılık daire projelerimizde bulunmaktadır. Almış olduğunuz konutlarınızı ister kendiniz kullanıp isterseniz kiraya verebilirsiniz. Ayrıca konutlarınızı yaz aylarında günlük olarak kiraya verilip büyük bir kira getirisi sağlayabilirsiniz. Bunun yanında bölgenin değeri de göz ardı edilemeyecek kadar yüksektir. Son birkaç yıl içinde karasuda hayata geçmiş projelere ve konut fiyatlarında ki artışa baktığınızda bölgede yapılan her türlü yatırımın kar getirdiği görülmektedir. Projelerimizi gelip görmek detaylı bilgi almak isterseniz hafta sonları ücretsiz olarak düzenledğimiz karasu turlarımıza katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir