Satılık Müstakil Ev Satılık Yazlık Karasuda Kiralık Yazlık Karasu Evleri

Karasu-Denizköy-Satılık-Yazlık-Daire-Ekşioğlu-İnşaat

Karasuda altı yapı ve üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor Turizm ve yatırımların şehri olarak anılan Karasu’da çalışmalar ve projeler tüm hızıyla devam ediyor. Karasu Evleri Karasu satılık ev ve karasu satılık yazlık projeleri ile bölgeye çok sayıda yatırımcı çeken Karasu’da hem turistlerin hem de bölge insanının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yapılan çalışmalar bitmiyor. Karasuda satılık yazlık ve karasu evleri projeleri ile karasu genelinden binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan Ve bünyesindeki projelerle önümüzdeki yıllar için de bunu daha da çok artırıp dışarıdan aldığı dış göçle birlikte nüfusu her geçen gün artan bölgenin gelişimi karşısında Karasu ve Sakarya belediyesi de çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 

Satılık-Müstakil-Ev-Satılık-Yazlık-Karasuda-Kiralık-Yazlık-Karasu-Evleri-1

Karasu Evlerinin Gelişimi

Karasu genelindeki onlarca devam eden proje olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Sanayi ve ulaşım alanında yaşanan bu gelişmelerin yanında bölge belediyesi ve bağlı olduğu Sakarya belediyesi de bölge genelindeki altı yapı ve üst yapı çalışmalarına hız vermiş Karasu’nun modern bir görünüm ve alt yapı kazanması için çok sayıda Çalışma gerçekleştirmişlerdir. Karasu’da şu anda büyük bir atıksu arıtma tesisi projesi yer almaktadır. Yakın zamanda devreye girmesi beklenen atıksu arıtma tesisinin yanında bölgenin gelecekteki su ihtiyacını garanti altına almak ve karasudaki içme suyu kalitesini en üst düzeye çıkarmak için yapılan yeni bir çalışma vardır.

Satılık-Müstakil-Ev-Satılık-Yazlık-Karasuda-Kiralık-Yazlık-Karasu-Evleri-2

 

Karasuda Planlanan Yatırımlar

Sakarya büyükşehir belediyesi tarafından şehrin kuzey bölgesinde yapılması planlanan Çamdağı baraj projesi yer almaktadır. Su ve kanalizasyon idaresi tarafından yapılacak olan proje kapsamında tüm araştırmaların ve çalışmaların tamamlandığı belirtilmektedir. Yaklaşık 63 milyon liralık bir yatırımla şehrin kuzey bölgesindeki içme suyunu garanti altına almayı planlayan Proje ile ilgili açıklama yapan Sakarya büyükşehir belediye başkanı tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda Özellikle yaz sezonunda Karasu’nun nüfusunun 800 binlere kadar çıkmasıyla bölgede büyük bir yoğunluğun oluştuğunun ancak artan nüfusa karşılık içme suyunda yetersizlik yaşandığı belirtildi. Yatırımlarla Karasu’nun 100 yıllık içme suyu geleceğini garanti altına alması planlanan proje kapsamında aynı zamanda kaliteli ve sağlıklı bir içmesuyuna sahip olup standartları yükseltmek hedeflenmektedir.

Satılık-Müstakil-Ev-Satılık-Yazlık-Karasuda-Kiralık-Yazlık-Karasu-Evleri-3

Sakarya Karasu Projeleri

Belediyenin yürütmüş olduğu bu proje Karasu’da şu an devam eden başka alt yapı çalışmalarıyla da entegre halindedir. Karadenizin doğal güzelliklerinin korunup aynı zamanda bölgenin son derece modern yatırımlarla altı yapı ve üst yapı projelerinin tamamlanıp Karasu’nun gelişimine ve geleceğini garanti altına almak hedeflenmektedir. Çünkü karasu son yıllarda yaşadığı gelişmeler, bünyesine yapılan projeler ve gelişen turizmi ile ülkemizin gelecek vaadeden şehirlerinden biri konumuna gelmiştir. Karasu genelinde devam eden onlarca proje hayata geçirildiği zaman Karasu’nun çok daha önemli bir konumda bulunup dışardan aldığı göçün artması Ve bölgenin yatırımlar için çok daha uygun bir hale geleceği beklenmektedir. Karasu’nun geleceğinden oldukça umutlu olan belediye de Karasu genelindeki tüm çalışmalarla şehirde vatandaşların ve turistlerin en iyi imkanlara sahip olup Karasu’da yaşamlarını ve tatillerini en iyi şekilde değerlendirebilmelerini amaçlayan proje ve çalışmalar yürütmektedir. Görüldüğü gibi Karasu’da yaşanan tüm bu gelişmeler Karasu’nun gelişmekte olduğunun ve bölgenin gelecekte çok daha önemli bir konumda bulunacağının sinyallerini vermektedir.

Satılık-Müstakil-Ev-Satılık-Yazlık-Karasuda-Kiralık-Yazlık-Karasu-Evleri-4

Karasu Satılık Yazlık Projeler ve Çevre

Zaten Karasu’nun bu değerini Öngören pek çok yatırımcı Karasu dan konusu yatırımlarını devam ettirmektedirler. Gelişen ekonomisi ile, bölgede faaliyet gösteren ekonomik faktörlerin artması ve iyileştirilmesi ile, gelişen turizmiyle ve bünyesindeki onlarca proje ile gelecekteki yerine güvence altına alan Karasu’da konut yatırımınızı bugünden yapıp geleceğinize kar garantili bir yatırım bırakma fırsatına sahipsiniz. Bölgedeki konut projelerine ulaşmak ve onlarca konut projesi arasından bütçenize en uygun konuta farklı ödeme seçenekleri ve kampanyalarla sahip olmak istiyorsanız hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için www.yazlikkarasuevleri.com yada  0 212 503 48 83 numaralı telefonlardan bizleri arayıp ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir