Satılık Karasu Evleri Geniş Arsa Bahçe İçi Site Dublex Yazlık Kışlık Daireler

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Karasu dan konut sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sakarya’nın Karasu ilçesinde Yer alan ve yatırımcılara pek çok farklı imkanı aynı noktada aynı anda sunan karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ne şu gün Ekşioğlu inşaatın düzenlemiş olduğu kampanyadan yararlanarak sahip olmak için geç kalmayın. karasu evleri Karasu’da yıllardır faaliyetlerini sürdüren ve birbirinden farklı 40’ın üzerinde konut projesine imzasını atan ekşioğlu inşaat şu gün Karasu’da eşi benzeri görülmemiş bir ödeme kampanyasıyla yine yatırımcıların gündemine oturmuş durumda. Firma Karasu’da hayata geçirdiği satılık karasu evlerini ve karasu satılık daire projelerini Banka yoluyla ödemenin yanında 40 ay sıfır faiz elden senet seçeneği ile yatırımcılarına sundu.

Satılık-Karasu-Evleri-Geniş-Arsa-Bahçe-İçi-Site-Dublex-Yazlık-Kışlık-Daireler-1

Faizsiz konut sahibi olma fırsatını yatırımcılarına sunan Ekşioğlu inşaatın kısa süreli bu kampanyasıyla Karasu’da satılık yazlık veya karasu evinize bugünden alıp karasudaki gelişmelere ortaklık edip aynı zamanda yaz tatillerinizi kendi Konutunuzunda gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. Ekşioğlu inşaat sadece düzenlediği ödeme yöntemleriyle değil sunmuş olduğu projelerle de gördüğü talebi her geçen gün artırmaktadır. Firma konutlarını herkesimden yatırımcıya hitap edebilecek ucuz ve uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Bunun yanısıra ekşioğlu inşaat ta her ihtiyaca yönelik bir daire veya yazlık bulmanız mümkündür. Ekşioğlu inşaat bir çoğunu site içerisinde hayata geçirdiği projelerini 1 + 1,2 + 1,3 + 1 ve 2 + 1 dubleks daire seçeneği ile hayata geçirmiştir. Zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik bu daire seçeneklerinin Yer aldığı site projeleri de Karasu’nun en çok tercih edilen ve en çok prim yapan mahalle ve bölgelerinde hayata geçirilmiştir.

Satılık-Karasu-Evleri-Geniş-Arsa-Bahçe-İçi-Site-Dublex-Yazlık-Kışlık-Daireler-1-2

Tamamı denize yürüme mesafesinde yer alan Ekşioğlu inşaatın konut projeleri denize 100 metre, 200 metre,300 metre, 400 metre ve en fazla 500 metre mesafeye kadar konumlanmıştır. Ekşioğlu inşaatın sahile yürüme mesafesinde olan konutlarının yanı sıra denize sıfır konumda bulunan Ekşioğlucity Projesi de yer almaktadır. Hem dış görünümleri ile hem de iç kullanım alanlarıyla yatırımcıları cezbeden bu konut projeleri karasu 32 evler, karasu yeni mahalle, karasu yalı mahallesi, karasu akkum ve karasu plaj bölgesi gibi noktalarda konumlandırılmıştır. Hem zevkinize hem de bütçenize hitap eden bu konut projeler hayata geçirililirken oldukça dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılmış, projelerin yapılacağı bölgeye zemin taraması yapılmış projelerin tamamı depreme dayanıklı olarak inşa edilmiştir. Her biri birbirinden farklı imkanlara sahip olan Ekşioğlu inşaatın site içi konut projelerinin tamamında 24 saat kameralı güvenlik hizmetinin yanısıra yüzme havuzu da yer almaktadır. Bunun yanı sıra farklı site projeleri içerisinde market, sinema salonu, çocuk yüzme havuzu ve kafeterya gibi olanaklar da bulunmaktadır. Ekşioğlu karasu inşaat hayata geçirdiği tüm bu projeleriyle yatırımcılarına sitelerinden çıkmadan keyifli ve verimli bir tatil yapma olanağı sunmaktadır. Hayata geçirdiği her proje yatırımcılar tarafından büyük talep gören ve herkesimden yatırımcının konut sahibi olduğu ekşioğlu inşaat tüm bu imkanların yanında yatırımcıların konut projelerine en iyi imkanlarla ulaşmalarını sağlamak amacıyla her hafta sonu İstanbul’dan ücretsiz karasu turu hizmet vermeye devam etmektedir.

Satılık-Karasu-Evleri-Geniş-Arsa-Bahçe-İçi-Site-Dublex-Yazlık-Kışlık-Daireler-1-2-3

Karasu’nun muazzam doğal güzellikleri arasında huzurlu bir yaşam ve dopdolu bir tatil olanağı sunan, El değilmemiş doğasıyla bölgeye gelenleri adeta büyüleyen Ve her biri farklı bir karasu manzarasına sahip olan Ekşioğlu inşaatın konut projelerine ulaşıp kısa süreli kampanya ve ödeme seçeneklerinden yararlanıp birikimlerinizi günümüzün en karlı ve en hızlı prim yapan bölgesinde karlı bir yatırıma dönüştürmek için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak Ücretsiz karasu turu servis rezervasyonunuzu yaptırıp en kısa sürede karasuya ulaşım sağlayıp bölgedeki konut projelerini değerlendirebilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın bir çoğunda sınırlı sayıda daire kalan projelerine kısa süreli kampanyalarla sahip olup faizsiz bir konut yatırım yapmanın fırsatını yakalayabilirsiniz.  www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir