Sakarya Karasu Yazlık Alınır Mı? Karasu Evleri

karasu evleri

İnsanlar yazlık tercihleri için genellikle Akdeniz, Ege ve Marmara kıyılarını tercih ediyor. Bu sebeple bu bölgede yer alan yazlık fiyatları oldukça yüksek değerlere ulaşırken, maddi durumu oldukça iyi olanlar yazlık sahibi olabiliyor. Karasu Evleri  Ekşioğlu İnşaat olarak her gelir düzeyinde olanların yazlık sahibi olabilmesi için 40. yılımıza özel uygun fiyatlar ve elden senet imkanları ile düzenlediğimiz satış kampanyasını duyan yazlık almak isteyenler, Sakarya Karasu yazlık alınır mı? diyerek projelerimiz ve Karasu hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Fiyatların yapılan projelere göre oldukça uygun olduğunu fark eden pek çok kişi, yatırım amaçlı olarak henüz tam anlamıyla keşfedilmemiş Karadeniz’in incisinde yer alan Ekşioğlu projelerinde yerini almak için ücretsiz Karasu turlarımıza müracaat etmeye çoktan başladı.

karasu evleri

Geniş Aileler İçin Karasu Yazlıkları

Sakarya Karasu yazlık alınır mı? diye soranlara en güzel cevabı Ekşioğlu İnşaat olarak veriyoruz. Denize sıfır 8 adet bitmiş ve 1 adet yapımı devam eden site projemiz ile Karasu’ya renk getirerek, yazlık tercihi için pek çok kişinin Karadeniz’i tercih etmesine sebep oluyoruz. Sitelerimizde aradıkları ve akıllarına gelmeyen pek çok sosyal ve kültürel aktivite alanını bulan müşterilerimiz, sunmuş olduğumuz ödeme planını ve verdiğimiz garantileri duyunca vakit kaybetmeden bitmiş projelerimizden kendilerine yer beğeniyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olarak her aile tipi için mevcut dairelerimiz yoğun ilgi ile karşılaşırken, saygın müşteri portföyümüz ile Karasu’ya yakışan bir topluluk oluşturuyoruz. Kreş ve ana okulu imkanlarımızı duyan müşterilerimiz, çoktan Karasu’ya yerleşmeye başladılar bile. Dilerseniz bitmiş dairelerimizden, dilerseniz lansman fiyatı ile satışa sunduğumuz devam eden Melis Evlerinden yerinizi hemen alabilirsiniz.

karasu evleri (2)

Ekşioğlu İnşaat ile Karasu Ünlenmeye Devam Ediyor

40 yıldır faaliyetimize Ekşioğlu İnşaat adıyla devam ederek, sayısız projeye imza attık. Karasu’da yaptığımız havuzlu siteler ile Karasu’nun adını duyurarak, ülkemize yepyeni bir turistik ilçeyi kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bitmiş ve devam eden projelerimize olan ilgi nedeniyle bu güzel ilçe daha da gelişmeye devam edecek. Birkaç yıl sonra Karasu’dan yazlık almak isteyenler, bu günlerde Sakarya Karasu yazlık alınır mı? diye şüphe içinde kalarak kendilerine yazlık almadıkları için oldukça pişman alacaklar. Ücretsiz Karasu turları ile ayağınıza kadar getirdiğimiz bu fırsatları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir