sakarya karasu evleri karasuda satılık daireler

Denizköy Satılık Yazlık

Karasu bünyesindeki gelişmelerle geleceğin ulaşım, Sanayi ve turizm şehri olmaya aday. Adını karasu satılık yazlık fırsatları ve karasu evleri projeleriyle duyduğumuz Sosyal medyada ve internette sık sık reklamlarına rastladığımız karasu bünyesindeki gelişmelerle gündemden düşmüyor. Her yeni dönem yeni bir projeye imza atılan şehirde emlak konut sektörü zaten ülkemizin en karlı yatırımlarına imza atıyor. Hem Google hem de internet siteleri üzerinden ulaşıp İnceleye bilmemize imkan sağlayan karasu satılık daireleri ve satılık karasu evleri yatırımcılara karlı bir yatırım fırsatının yanında sunmuş olduğu yaşam ve yatırım fırsatlarıyla da dikkatleri çekiyor.

karasu-satılık-yazlık-ekşioğlu-müstakil-evler-yazlıklar-2

Son yılların en hızlı gelişen ve en hızlı değer artışını yaşayan karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri bu durumu düzenledikleri reklam ve kampanyalarla Türkiye genelindeki yatırımcılara duyurmayı başarmışlardır. Karasu günümüzde hem yurt içinden hem de yurtdışından binlerce konut yatırımcısını ağırlamaktadır. Hem tavsiye üzerine hem de reklam ve kampanyalarla Karasu’nun adını duyup bölgeye gelen konut yatırımcılarının Bir çoğu Karasu’da yatırımlarını gerçekleştirmektedirler. Çünkü karasu hem artan değeri ile hem de sunmuş olduğu turizim fırsatlarıyla yatırımcıları büyük olanak sağlamaktadır. Bunun yanında bölge genelindeki satılık yazlık ve daire projelerinin oldukça ucuz ve uygun sayılabilecek nitelikte olması yatırımcıları büyük ölçüde etkilemektedir. Karasu’da yatırımcıları etkileyen bir başka noktada projelerin havuzlu siteler içerisinde yer almasıdır. Karasu’da konutların tercih edilebilirliğini artıran ve bölge yatırımcıları çeken bir başka önemli noktada projelerin ödeme yöntemleridir. Emlak konut sektöründe faaliyet gösteren pek çok inşaat firması bulunmaktadır. Firmalar herkesimden yatırımcıya hizmet etmek ve projelerinin tercih edilebilirliğini artırmak için çeşitli ödeme kampanyalarına imzalarını atmaktadırlar. Ancak Karasu’da havuzu konut projelerinin öncüsü olan ve Karasu’nun en büyük ve en köklü inşaat firması olan Ekşioğlu karasu inşaat sunduğu olanaklar ve ödeme yöntemleriyle tercih edilebilirliğini ve popülerliğini devam ettirmektedir. Firma geçtiğimiz günlerde Karasu’da eşi benzeri görülmemiş bir ödeme kampanyasına imzasını atmıştır.

Karasu-Evleri-Neden-Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-1

Bilindiği gibi ekşioğlu inşaat Karasu’da ki projelerini 2016 yılının son günlerinde senetle ödeme sistemi ile satışa sunmuştu. Ekşioğlucity projesi hariç tüm projeler için geçerli olan senetle ödeme seçeneği yatırımcıların büyük ilgisini çekmiş bir çok yatırımcı bitmiş ve topraktan olan projelerde geçerli olan senetli ödeme seçeneği ile Karasu’da yatırımlarını yapmışlardır. Ancak firma birkaç gün önce aldığı bir kararla projelerindeki senet vade sayısını tam 40 aya çıkarmıştır. Daire bedellerinin %25’i oranında alınan peşinat oranlarından sonra kalan kısım elden 40 ay sıfır faiz senet seçeneği ile ödeme yapılmaktadır. Faizsiz konut yatırımı yapmanın fırsatını arayan yatırımcılar için büyük bir imkan sağlayan 40 ay senet seçeneğe ile ekşioğlu inşaat yine emlak konut sektörüne damgasını vurmuşdur. Her zaman en iyi Ve en kaliteli hizmeti vermek için çalışan ekşioğlu inşaat sunmuş olduğu bu ödeme yöntemi ile pek çok yatırımcı bünyesine çekecektir. Karasu’da eşi benzeri görülmemiş Bir ödeme fırsatı sunan ekşioğlu inşaat imzasını attığı Bu projelere vereceğiniz peşinat oranlarından hemen sonra ister taşınıp isterseniz kiraya verip hem karlı bir yatırım hem de gelir getirisi 50 edebileceksiniz.

karasu-satılık-yazlık-ekşioğlu-müstakil-evler-yazlıklar-2

Bugüne kadar binlerce kişiyi ev sahibi yapan Karasu’nun en güvenilir ve en büyük inşaat şirketi olan Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu bu muhteşem ödeme seçeneği ile Karasu’nun muazzam güzellikleri arasında yatırımınızı yapıp geleceğinize Karlı bir yatırım bırakabilirsiniz. Bölgeyi kendi imkanlarımızla gelip Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edebileceğiniz gibi hafta sonları İstanbul anadolu ve İstanbul Avrupa yakası genelinden düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayarakta karasuya gelip Ekşioğlu inşaatın birbirinden farklı güzellikteki daire ve binalarını yerlerinde görüp kararınızı Karasu dan yana verip birikimlerinizi Karasu’da oldukça risksiz ve akıllıca bir yatırıma dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefondan bizlere ulaşıp servis kaydınızı yaptıracağınızı belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir