Sahibinden Karasuda Satılık Yazlık İlanları Fiyatları

Karasu Evleri Satılık Lüx Konut İlanları Arsa Fiyatları Artıyor-1-2

Ekşioğlu karasu inşaat projelerini farklı ödeme yöntemleriyle alıcılarla buluşturuyor Karasu ekşioğlu inşaat Karasu Ve çevresine yapmış olduğu karasu satılık yazlık projeleriyle hem kendi adına hem de Karasu’nun adını daha büyük kitlelere duyurmaya devam ediyor. Karasu satılık daire projelerine Bölgede Her gün bir yenisini ekleyen Ekşioğlu karasu inşaat yapmış olduğu projelerle türkiye’nin Pekçok yerindeki yatırımcıları bünyesine çekmektedir.

Sahibinden-Karasuda-Satılık-Yazlık-İlanları-Fiyatları -1Karasuda Satılık Yazlık Tatil turizmi açısından oldukça elverişli olan Karasu’da daire ve yazlık satışı projeleriyle Karasu’nun en güvenilen firmalarından birisi haline gelen Ekşioğlu karasu inşaat; Karasuda yıllardır hizmet vermekte olup Karasu’nun en köklü ve en tanınmış inşaat şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Karasuya gittiğiniz de göreceğiniz pekçok daire ve yazlık projesinin mimari tabii ki Ekşioğlu karasu inşaattır. Geçmişten bugüne karasuya genelinde onlarca konut projesine imza atıp yatırımcılarla buluşturan ekşioğlu inşaat yapmış olduğu projelerini uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla satışa sunmaktadır. Yatırımcılara topraktan ve hazır bitmiş proje şeklinde sunulan yazlık ve daireler farklı ödeme seçeneklerine sahiptir.

Sahibinden-Karasuda-Satılık-Yazlık-İlanları-Fiyatları -2Topraktan girdiğiniz projelerde vereceğiniz uygun bir peşinat oranından sonra kalan kısım elden 24 ay sıfır faiz seçeneğe ile alıcılara sunmaktadır. Bunun yanında yer alan bitmiş projelerde yine belli bir peşinat oranından sonra kalan kısım banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapılıp uzun vadede düşük ödemelerle konutların Ödemesini yapabilirsiniz. Dilerseniz bütçenize göre vadelerini kısaltabileceğiniz hazır bitmiş projelerde peşinat dan sonra hemen daire teslimi yapılmaktadır.

Sahibinden-Karasuda-Satılık-Yazlık-İlanları-Fiyatları -3Buradaki en büyük avantaj ise konutlarınız da dilerseniz kendiniz oturup kira ödermiş gibi kendi evinizin taksitlerini ödeyebilir; dilerseniz yatırım amacıyla aldığınız konuklarımızı kiraya vererek gelen kira getirisi ile konutunuzun taksitlerini büyük oranda ödeyebilirsiniz.Karasu Evleri

Ancak günümüzde yatırımcıların farklı talepleri ve beklentileri karasu ekşioğlu inşaatı farklı ödeme seçenekleri sunmaya hazırlamıştır. Konutlarını ödemesini senetle yapmak isteyip fakat hemen teslim almak isteyen yatırımcılar için karasu ekşioğlu inşaat yeni bir ödeme seçene düzenlemiş; konutun uzun fiyatının yüzde kırkını peşin olarak alıp geri kalan kısmını elden 24 ay sıfır faiz seçeneğe ile taksitlendirilmiş konutunuzun anahtar teslimini hemen yapmaktadır.

Ayrıca site içlerinde yer alan pek çok olanaktan da ücretsiz olarak faydalanıp site içlerinde bulunan havuzlarda dilediğiniz gibi vakit geçirip, Şehrin kalabalığından uzakta kendi kontunızda sitenizden çıkmadan tatil yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Denize sıfır konumdan başlayan karasu satılık yazlık ve daire projelerini gelip görmek isteyen yatırımcılar için hafta sonuları İstanbul’dan ücretsiz karasu turu düzenleyen ekşioğlu inşaat sizlere En iyi hizmeti ve fırsatı sunmak için sürekli çalışmaktadır.

Bölge genelinde geri alan ve tamamı denize yürüme mesafesi nde bulunan Sakarya Karasuda satılık yazlık ve daire projelerini yerlerinde gelip görüp incelemek isterseniz sitedeki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip ücretsiz karasu turlarımız için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Gelecekte türkiye’nin en önemli turizm Sanayi ve ulaşım noktalarından birisi haline gelecek olan Karasu’da yatırımınızı günümüz fiyatlarından yararlanarak hemen yapıp geleceğinize kar garantili bir yatırım bırakıp aynı zamanda sınırsız bir tatilinde tadını çıkarabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir