Yeşil Vadi 2 Projeleri Ekşioğlu İnşaat

karasu evleri yesilvadi 2-3Elit ve en güzel projelerinin başında gelmektedir Ekşioğlu İnşaat Yeşil Vadi 2 projesiyle bunlardan bir tanesidir. Hem denize yakın mesafede olması hem de Merkezi konumda olması Yeşil Vadi 2 evlerinin lokasyon açısından da önemli bir yere sahip olduğunun göstergesidir.Bundan birkaç yıl önce yine farklı kampanyalarla ve Elden senet imkanı ile Karasu’da bu muhteşem bir siteden bir  daire alanlar şimdilerde hem dairelerin değerlenmesi hem de tatilleini güzel bir şekilde Otel konforunda geçirdikleri için gayet mutlular farklı mimarisiyle havuzları denize yakınlığı çevre düzenlemesiyle, Yeşil Vadi 2 projesi Karasu’nun birçok bölgesinde Akkum, Yenimahalle, 32 evler, Yalı Mahallesi gibi birçok mahallede yükselen Ekşioğlu Evlerinden bir tanesidir.24 saat güvenliği geniş peyzaj alanları ve daha birçok farklı özelliği ile bu site sizlere güzel bir tatilin tadını çıkarmanız için eşlik edebilir.Peki bu tarz projelerden bir ev almak mümkün mü Pek tabii mümkün sadece nakit veya Kredi ile değil, krediye ihtiyaç duymadan elden senet ile bazen 24 bazen 36 ay seçenekleri ile faizsiz vade farksız yüzde 25 peşinatı verdikten sonra, tapunuzu da alabileceğiniz bir projeden ev sahibi olabilirsiniz.

Bitmiş değil ama topraktan bir projeye girmek istiyorsanız cazip şartlarda bir ev alıp bittiği zaman kar etmesini istiyorsanız birçok seçenek gibi mümkün, yeter ki siz aradığınız evi seçin ve bize haber verin.Sakarya ili Karasu ilçesinde birçok farklı değişik elit projeye imza atan Ekşioğlu İnşaat Yeşil Vadi 2 projesinin yanı sıra birçok projeye de imza atmış durumda. Havuzlu güvenlikli site içi içinde marketi kafeteryası bulunan ve aynı zamanda Plajı Karasu sahil parkına denize yakın mesafede olan birçok yerde yeni projelere imza atarken bitirmiş olduğu projelerde de sizlerin beğenisine, bu daireleri hem yazlık hem kışlık kullanabileceğiniz bu daireleri sunuyor.

Karasu’da aynı zamanda doğalgaz olduğundan kış aylarında da yaşamak mümkün bu alacağınız evlerde kış aylarında yaşamak istiyorsanız evinize bir Doğalgaz kombi almanız durumunda kış aylarında da rahat bir şekilde bölgede yaşayabilirsiniz.

karasu evleri yesilvadi 2-5Yeşil Vadi  2 Sitesi

  • Denize Yürüme mesafesi
  • Havuz 2 adet olimpik
  • Kafeterya Market
  • Balkon Barbekülü
  • Muhteşem bir Botaik bahçe
  • Kumsal

Yeşil Vadi 2 Sitesi Genel Özellikler

 Yeşil vadi 2 sitesi sizleri huzura… Yeşil vadi 2 sitesi sizleri huzura davet ediyor farklı mimarisi ile Karasuda parmakla gösterilen proje Karasuda satılık yazlık, Karasuda satılık ev arayanlara   %60’ı yeşil alan olan süper bir site sunuyor. Ekşioğlu Karasu Yazlık Evlerde 1 numara. Karasuda satılık ev arıyorsanız 32 evler, yalı mahallesi, Akkum gibi bölgelerde Ekşioğlu güvencesi ile yazlık kışlık daireler bulabilirsiniz.

karasu evleri yesilvadi 2-4