Ekşioğlu İnşaat Karasu Yeşil Vadi 1

ekşioğlu yeşil vadi 1-35

İstanbul’dan gelen misafirlerin özellikle sorduğu ev arayanların özellikle Yeşil Vadi 1 de ev var mı ? dedikleri bu proje bölgenin en prestijli projelerinin başında geliyor.

Denize çok yakın bir lokasyonda olan 24 saat güvenliği olan balkonlarında barbekü bulunan içinde Restoran kafeterya ve marketi bulunan bu proje sizlerin beğenisine sunuldu ve büyük bir talep gördü Yeşil Vadi 1 projesi Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılan muhteşem projelerin başında gelmekte.

 

Dış cephe kaplamalarında Amerikan siding kullanılan bu proje Ekşioğlu güvencesi ile siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunuldu. Yeşil Vadi 1 projesinin özelliği nedir büyük havuzu, havuzunun ortasındaki Market, kafeterya ve restoranı evlerin aralarından geçen ve havuzlara bağlanan kanalları, Özel mimari projesi, geniş balkonları balkonlarında eğlenebileceğiniz aynı zamanda misafirlerinizi arayabileceğiniz ,onlara mangal ve barbekü partileri yapabileceğiniz bir konsept içinde kurulmuş.

Bu projede bir daire almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz Yeşil Vadi bir projesinde bir çok farklı seçenek bulunmakta. Mesela 1+1, 2+1, 2+1 dubleks seçenekleri mevcut bulunmakta, sitede havuzlar deniz suyuyla doldurmakta olup İstediğiniz zaman da yürüyerek denize inebilirsiniz ve Karasu plajnın tadını çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda Merkezi de yakın olan Yeşil Vadi 1 projesinde Akşamları evinizden çıkıp Merkezi Karasu Sahil Park tarafına doğru bir sahil yürüyüşü yapabilir kendinizi dinlendirilir ve yine yürüyerek evinize dönebilirsiniz.

Havuz cepheli daireler tercih edilirken sakinliği sevenler ise  peyzaj manzaralı evleri tercih etmekteler aynı zamanda su kanallarına bakan daireler de oldukça keyifli evlerdir. bunları da özellikle tavsiye ederiz şu an için Karasu’da böyle büyük arsalar bulunmadığı için bu tür büyük projeler maalesef yapılamamakta, ancak Ekşioğlu İnşaat’ın imza attı Yeşil Vadi 1 projesi Karasu’nun en kapsamlı en büyük en geniş arazi üzerine yapılmış projelerinde ilk 5 sıraya girmekte.

ekşioğlu yeşil vadi-1-38Yeşil Vadi 1 Sitesi

 • Denize Yürüme mesafesi
 • Havuz
 • Güvenlik 24 Saat
 • Balkonlarda Barbekü
 • Restoran,Kafeterya,Market
 • İnşaat Deprem yönetmeliğine göre yapılmıştır.
 • Cephe kaplama  Siding

Yeşil Vadi 1 Sitesi Genel Özellikler

Sakarya Karasu’da Yeşil Vadi 1 projesi Ekşioğlu İnşaat tarafından sizlere sunuluyor. tatil ve yatırım iki seçenek içinde mükemmel lokasyon. havuzu, kafeteryası, marketi ve yüksek yaşam standartları için bekliyoruz. Denize yürüme mesafesi olan site Karasuda satılık yazlık almak isteyenlerin görmesi gereken siteler arasında yer Denize Yürüme mesafesi Havuz  Güvenlik 24 Saat Balkonlarda Barbekü Restoran,Kafeterya,Market İnşaat Deprem yönetmeliğine göre yapılmıştır. Cephe kaplama: American Siding Ekşioğlu Güvencesi ile…alıyor.

 • Tıklayın Biz Sizi Arayalım
 • Haftasonları Ücretsiz Turlarımıza Katılabiliriniz
 • 0212 503 48 83
 • 0545 797 34 68

 

 

 

 

 

ekşioğlu yeşil vadi-1-33