Karasu-Yazlık-Ekşioğlu-Karasu-Karasu-Satılık-Yazlık-2Yeni Mahalle Konakları 2 projesi Sakarya Karasu’nun sakin mahallelerinden biri olan Yenimahalle’de bulunuyor. 24 saat güvenliği yüzme havuzu, çocuk havuzu, çevre düzenlemesi ile Yenimahalle 2 projesinde 1+1 ve 2+1  daireler bulunmakta. İster havuz cephe ister havuz görmeyen peyzaj tarafına bakan daire seçenekleri mümkündür. Sakarya nehrine yürüme 5 dakika mesafede olup aynı zamanda bu bölgedeki meşhur balıkçılar restoranlar ve gezilebilecek yerler bu projemize çok yakındır. Aynı zamanda doğa ile iç içe olan bu projemiz Acarlar Longozu ve bu civardaki Doğa harikalarınada çok yakındır.

Yenimahalle Konakları 2 projesinde devam eden senet kampanyalarıyla size burada bir daire sahibi olabilirsiniz.%25 peşinat verdikten sonra kalan kısmını 36 aya kadar elden senet ile ödeyebilir peşinat ödendikten sonra tapumuzu hemen alabilir ve evinize yaşamaya başlayabilirsiniz. Siz de İstanbul’un kalabalığından sıkılmış,biraz sessiz sakin bir yerde yaşamak istiyorsanız Yenimahalle Konakları tam size göre bir tercih olabilir. Projeyi yerinde görmek incelemek için hafta sonları düzenlenen ücretsiz Karasu turlarına katılarak yerinde görebilir, daire seçeneklerine bakabilir etrafı inceleyebilir, buraya yakın olan yerleri görebilirsiniz. Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılan bu projede olan kampanya fırsatlarını kaçırmamak için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karasu’nun birçok bölgesinde birçok projeye imza atmış olan Ekşioğlu İnşaat kendi bünyesinde krediye ihtiyaç duymadan yaptığı senet kampanyalarıyla binlerce aileyi daire sahibi yapmanın gururunu yaşıyor. Sizde hem yaz hem de kış kullanabileceğiniz, doğalgazlı bu dairelerden bu projelerden birinde benim de bir yerim olsun diyorsanız sizleri de Karasu’ya bekliyoruz.

Karasu-Yazlık-Ekşioğlu-Karasu-Karasu-Satılık-Yazlık-1