Karasu İlksan Sitesi

ekşioğlu karasu ilkan evleri 46Hemen Hemen herkesin Karasu’da gördüğü zaman adeta aşık olduğu projelerin başında gelir İlksan Sitesi, İlksan sitesi 1400 metrekare havuzuyla yine barbekülü balkonları ile mimarisiyle su kanallarıyla özel bir şekilde hazırlanmış botanik yeşil alanlarıyla geniş yürüyüş alanları ile büyük havuzların arasından geçişler ile yani su kanallarıyla çocuk havuzları ile geniş balkonlu evleri ile  sizleri muhteşem bir tatile çağırmakta.

 

Karasu’nun elit ve seçkin projeleri arasında yer alan İlksan Sitesi Ekşioğlu İnşaat fark ile sizlerin beğenisine sunulmakta, İlksan Sitesi Hem denize yakın olması hem merkeze yakın olması aynı zamanda site içinde birçok aktivitenin bulunması zaten sizi dışarı çıkarmamak için yetiyor.

Sitenin içinde ağaçlar oturma bankları akşamları havuz etrafındaki ışıklandırmalar, İstanbul’un yoğunluğundan kalabalığından sıkılıp Karasu’ya tatile gelmek isteyenler için muhteşem bir keyif veriyor. 24 saat güvenlikte olan bu sitede siz çalıştığınız zamanlarda ailenize burada bırakıp hafta sonları siz de onlara dahil olup, güzel bir yaz tatil geçirmelerini vesile olabilirsiniz.

İstanbul’un kalabalığından sıkılan siz ve aileniz Karasu’da İlksan evlerinde Otel konforunda bir tatil geçirebilir , isterseniz denize isterseniz havuza girebilirsiniz. Karasu’nun birçok gezilebilecek yerlerini Acarlar Longozu, maden deresini gezebilir, Deniz kenarında  sahilde tur atıp akşam Karasu sahil Parkı’nda bir çay içip, Bir kahve içip sonra evinize gelip balkonunuzda oturup gökyüzünü, yıldızları izleyip güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Ekşioğlu İnşaat İlksan evlerini gururla sunar, sizde Karasu’da bir daire sahibi olmak istiyorsanız bizi arayın ve yeni kampanyalar hakkında bilgi alın.

ekşioğlu karasu ilkan evleri 45İlksan Sitesi Hakkında

  •  Denize Yürüme mesafesi
  • Havuz 2 adet olimpik
  • Kafeterya Market
  • Balkon Barbekülü
  • Bahçe

İlksan Sitesi Genel Özellikler 

Denize yakın olan bu projede Karasu evleri sosyal alanları, havuzları ve yeşilliği biaraya getirmiş. Havuzu 1.400 metrekare Karasuda satılık yazlık  arayanlar için güzel bir seçenek. Denize yürüme mesafesi havuzu 2 adet olimpik kafetarya market balkon barbekülü bahçe denize yakın olan bu projede Karasu Ekşioğlu İnşaat sosyal alanları, havuzları…

  • Haftasonları Ücretsiz Turlarımıza Katılabiliriniz
  • 0212 503 48 83
  • 0545 797 34 68

ekşioğlu karasu ilkan evleri 41