Ekşioğlu İnşaat Huzurkent

eksioglu-karasu-huzurkent-evleri-34Ekşioğlu İnşaat Karasu’da satılık yazlık almak isteyenler için bir tanesi de Ekşioğlu İnşaat’ın Huzurkent sitesi, geniş havuzu denize yürüme mesafesi 24 Saat güvenliği barbekülü balkonları ile Ekşioğlu İnşaat Huzurkent sitesi sizleri keyifli bir zaman geçirebileceğiniz sosyal donatıları olan bir yaşama davet ediyor.

 

Çocuk oyun parkları ile yürüyüş alanları dinlenme yerleri de bayanlara özel kapalı havuzuyla Huzurkent sitesi Karasu en seçkin projesinden bir tanesidir. Huzurkent hem Üniversiteye yakın hem Karasu Otoyolu’nun hemen yanında Yazlık kışlık yaşamın yoğun olduğu bir bölgede yer almaktadır. Karasu’nun birçok bölgesinde farklı seçeneklerde projelere imza atan Ekşioğlu İnşaat HuzurKent sitesinde de 1+1, 2+1 ve 2 artı 1 dubleks daireleri sizin beğeninize sunulmuştur.

 

Projenin yeri konumu ve çevre düzenlemesi zaten adından da anlaşılacağı gibi huzurlu bir yaşamın huzurlu bir tatilin adresi olacaktır sizin için. Birçok farklı projede daire sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, aynı zamanda huzurkentten benim de bir dairem olsun diyorsanız bu projeyi Beğendiyseniz farklı kampanyalar hakkında bizden bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

eksioglu-karasu-huzurkent-evleri-35Huzurkent Sitesi

  • Geniş Havuz
  • Denize yürüme mesafesi
  • Güvenlik:24 saat
  • Rahat Büyük Balkon Barbekülü
  • Market,Kafeterya, Restoran
  • Cephe Kaplama Siding

Huzurkent Sitesi Genel Özellikler

Huzurkent Karasu‘da en çok tercih edilen sitelerin arasında yer alıyor.sitede havuzlar kapalı ve açık oalark 2 ye ayrılıyor.ve denize çok yakın bir lokasyonda. sizlere mükemmel bir yaşam kalitesi sunacak olan huzurken sitesi Karasu emlak piyasasının yakından takip ettiği yazlık siteler arasında yer alıyor.deniz,orman havası ve havuz seçenekleri ile sizleri bekleyen Huzurkenti mutlaka ziyaret ediniz. Geniş Havuz Denize yürüme mesafesi Güvenlik:24 saat Rahat Büyük Balkon Barbekülü Market, Kafeterya, Restoran Cephe Kaplama American Siding Huzurkent Karasuda en çok tercih edilen…