Ekşioğlu İnşaat Göl Evleri Projesi

Göl Evleri

 

Küçükboğaz bölgesinde yer almaktadır. Orman ve doğa manzarasının içinde yer alan Karasu Göl Evleri Projesi çok kısa bir sürede neredeyse İnşaat topraktayken satılarak bitmiştir. Göl Evleri projesinde 24 ve 36 ay elden senet imkanından faydalanıp bu Kampanyayı değerlendirenler şimdi bir hayli kar etmiş durumdalar.

Karasu Göl evleri aynı zamanda Karasu’nun en güzel  bölgelerinden biri olan Akkum bölgesinde yer almaktadır. Hem denize yürüme mesafesinde olup hem de Restoran, kafeteryalar, Aqua Park, Alışveriş Merkezi, Hastane ve daha birçok Merkezi yere yakın olan bir lokasyonda bulunmaktadır.

 Göl Evleri Projesi bittikten sonra bölgede yeni projeler için yoğun talep bulunmaktadır. ancak yeni projeler birçok farklı lokasyonda yapılmaktadır ancak elden senet imkanı hala devam etmektedir. Hatta bazen bitmiş projeler de elden senet imkanı kampanyaları devam etmektedir. Hem Merkezi yerlere yakın hem de doğa ve tabiatın içinde olmak isteyenler için çok güzel bir seçenek olan göl evlerinde rahat bir tatil geçirmenin yanı sıra yaptığınız yatırımın kar ettiğini de görmüş oldunuz.

Bu fırsat kaçmadı bunun gibi birçok proje de hala bu tür kampanyalar devam etmekte, Karasu satılık yazlık daire seçenekleri 1+1 ve 2+1 dubleks şeklindedir çok büyük bir yeşil alana sahip olan Göl evlerinde neredeyse Olimpik denilebilecek havuz vardır. Aynı zamanda bina araları ve yeşil alanlar gerçek meyve ağaçlarıyla donatılmıştır sadece peyzaj amaçlı değil ileride bu ağaçlarının meyvelerinİ yiyerek de Göl evlerinin tadını çıkarabilirsiniz iletişim için bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.Eksioğlu göl evleri