gardenia34Ekşioğlu İnşaat Karasu‘da imza attığı birçok projenin lokasyonuna, denize yakınlığına  ve alan kişilerin ileride kar edebilmeleri için güzel bir bölgede olmasını ister buna göre  plan yapar. Ekşioğlu İnşaat Gardenya evleri de bunlardan bir tanesi lokasyon olarak üniversitenin yakınında olan,çok büyük geniş bir araziye planlanmış olan aynı zamanda İstanbul’dan Karasu’ya giden otobüs hattının güzergahına yakın olan bu projeleride bir  daire alabilirsiniz. Hem denize yakın, hem de çevre olarak yaz kış yaşanan bir bölgede olan Gardenya evleri, sizlere konforlu rahat yeşil alanı, geniş olan havuzu aynı zamanda çocuk havuzu da bulunan ve bunların haricinde içinde aqua parkı bulunan marketi kafeteryasının olan bir sitedir.

Ekşioğlu Gardenya evlerinde 1+1  ve 2+1 daireler bulunmaktadır, Bu dairelerden birinde ben de olmak istiyorum diyorsanız, Bu projede bir Yazdığınız olmasını istiyorsanız iletişim kısmından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Devam eden birçok Kampanya hakkında bilgi alabilir ve bu kampanyalardan sizin bütçenize uyacak şekilde bir ödeme planı çıkarabiliriz. Belirli bir peşinattan sonra borcun kalan kısmını 36 aya kadar eşit taksitlerle bölebileceğimiz kampanyaları yakalarsanız, elden senet ile hiç faiz ödemeden bu dairelere sahip olabilirsiniz.

Karasu’daki en geniş ve en büyük projelerden biri olan Ekşioğlu İnşaat Gardenya evleri sizleri güzel bir tatil keyfi yaşamanız için bekliyor. Sadece üniversite değil restoranlar alışveriş mekanları resmi daireler ve daha birçok Merkezi lokasyonu yakın olan yerleşim yeri ile Gardenya evleri yine Karasu’nun en büyük ve en elit projeleri arasında adını yazdırmış bulunuyor.

Gardenia Sitesi

  • Muhteşem Havuz
  • Aqua park
  • Denize yürüme mesafesi
  • Güvenlik:24 saat
  • Rahat Büyük Balkon Barbekülü
  • Market,Kafeterya, Restoran
  • Cephe Kaplama American Siding

Gardenia Sitesi Genel Özellikler

Karasu satılık yazlık evlerinin kurulum alanı 12.500 metrekare Çift havuzu olan projede Aqua park su kaydırağı mevcut ,botanik bahçeside olan site  Ekşioğlu inşaatın Karasu‘da Yaptığı  projelerinden bir tanesi.hem yatırım hemde tatil için oldukça mantıklı bir seçenek .sitede Balkonlar barbekülü,ve kamera sistemi ile 24 saat esasına göre korunuyor.Muhteşem Havuz Aqua park  Denize yürüme mesafesi Güvenlik:24 saat Rahat Büyük Balkon Barbekülü Market,Kafeterya, Restoran Cephe Kaplama Siding Ekşioğlu İnşaat Gardenia evlerinin.

  • Haftasonları Ücretsiz Turlarımıza Katılabiliriniz
  • 0212 503 48 83
  • 0545 797 34 68

 

eksioglu-gardenia-evleri-44