Karasu Ekşioğlu City 

Karasu Ekşioğlu City 32Evet şu an incelemiş olduğumuz proje sadece Karasu’nun değil Ekşioğlu İnşaat’ın Sakarya dahilinde de Karasu’ya kazandırdığı denize sıfır en Elit projesidir diyebiliriz. Bu projede neredeyse Yok yok diyebiliriz, Evet bahsettiğimiz projenin adı Ekşioğlu City evleri Bu projede olimpik yüzme havuzu botanik bahçeler, sinema salonu, Kreş, Restoran çocuk havuzları yürüyüş parkuru, değirmen şelale gece ışıklandırmaları ve daha birçok özellikleri sosyal donatı ile karşılaşacaksınız.

Proje denize sıfır bir proje olduğundan isterseniz havuza girip isterseniz denizin tadını çıkarabilirsiniz. evinizin balkona çıktığınız zaman denizin keyfini çıkarabilir, denize karşı barbeküde misafirlerinizi arayabilir yada güzel bir mangalla kendinizi ödüllendirbilirsiniz.

Karasu’nun en elit projesi ve en lüks projesi olma özelliğini taşıyan Ekşioğlu City evleri sadece 1+1,2+12, 3+1 dubleks 4+1 dubleks evleri ile geniş aileler için de güzel bir alternatif olmakta.aynı zamanda denize sıfır olduğu için siteden çıktığınızda direk karşınızdaki plaja girmeniz mümkündür. plajda aynı zamanda Beach Club’lar isterseniz şezlong kiralayabilir ve Güneşin denizin tadını çıkarabilirsiniz. Ekşioğlu City evlerinde Eğer deniz gören bir daire aldıysanız, akşamları yakamozu izleyebilir denizin tadını çıkarabilirsiniz.Daireler aynı zamanda peyzajı da gördüğü için akşam ışıklandırmalar ile peyzajı da izleyebilir ve site içinde görerek de sakin bir akşam geçirebilirsiniz.

Karasu sürekli rüzgar aldığı için yaz aylarında nem çok da hissedememekte ,daha doğrusu İstanbul kadar yoğun değil. Sizde Karasu Evleri, satılık yazlık almayı düşünüyorsanız, Ekşioğlu City evlerine size tavsiye ederiz. bizimle iletişime geçerek devam eden kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekşioğlu City Evleri

  • Denize Sıfır
  • Havuz: 1200 metre kare
  •  Güvenlik 24 Saat
  • Balkonlarda Barbekü
  • Kreş
  • Restoran,Kafeterya,Market
  • İnşaat Deprem yönetmeliğine göre yapılmıştır.
  • Cephe kaplama Siding
  • Ekşioğlu Güvencesi ile Garanti:

Karasu Ekşioğlu City Evleri 41Ekşioğlu City Evleri Genel Özellikleri

Sakarya karasuda satılık yazlık ev arıyorsanız Ekşioğlu City’e bakmadan karar vermeyin,Karasudaki en lüx projelerin başında gelen Ekşioğlu city’de rezidans konforunu ve şıklığını denize sıfır konumda yaşayacaksınız.giriş katları müstakil bahçeli denize sıfır villaları aratmayan bu mükemmel projenin havuzu 1200 metrekare uzunluğunda,17 bin metrekare alana kurulan Ekşioğlu City Karasuda Satılık Daire arayanların ilk gözdesi oluyor .Cazip ödeme koşullarından faydalanabileceğiniz proje şehrin heryerine yakın.Denize Sıfır Havuz: 1200 metre kare  Güvenlik 24 Saat Balkonlarda Barbekü Kreş Restoran,Kafeterya,Market İnşaat Deprem yönetmeliğine göre yapılmıştır.

 

 

Karasu Ekşioğlu City 34