Neden Karasu Satılık Yazlık ?

Karasu-Satılık-Daire-Senet-İle-Konut-Ultra-Lüx-Uygun-Projeler-3

Karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire fırsatlarını değerlendirmenin tam zamanı. Gün geçtikçe değeri artan bölgedeki konut fırsatlarını değerlendirmek için geç kalmış sayılmazsınız. Karasu evleri ve Karasuda satılık yazlık için turizm sektörüyle doğru orantılı olarak giden inşaat sektörü bunun en iyi göstergelerinden bitanesi.Karasunun turizm açısından çok elverişli bi konumda bulunması insanları bölgeye çekmekte, bunun sonucunda da inşaat sektöründeki yatırımlar hız kazanmaktadır. son yıllarda popüler turizm merkezlerinden biri haline gelen karasu çevre ve iç bölgelerdeki illerle özellikle marmara bölgesindeki tatilcilerin ilk tercihi olmaktadır. yazın 600 binlere ulaşan nüfusu konaklama ihtiyacını artırmaktadır,buda tabi doğrudan inşaat sektörünü ilgilendirmektedir.

şehir yeniden yapılanma sürecindedir. heryerde yeni yatırımlar, yazlıklar, daireler, birçok olanağa sahip siteler boy göstermektedir. Bölgedeki birçok konut yatırım amacıyla alınıp değerlendirilmektedir. Bölgeye yapılan liman projesi, yapım aşamasında olan fabrikalar  ve birçok proje bunun temel nedeni olsada, turizmin etkiside yadsınamayacak derecede büyüktür. alınan yazlık daire ve konutlara kışın kiracı bulunabildiği gibi yazın da gelen tatilcilere kiraya verilip büyük bir kira geliri elde edilmesi mümkündür.

bütün bu yatırımlar karasunun değerlendiğinin en büyük göstergeleridir. tüm bunların yanına birde istanbula olan yakınlığı eklendiğinde değeri dahada artmaktadır. çoğu yatırımcı sadece istanbula olan yakın konumu nedeni ile bile karasuyu tercih etmektedir.Şuan istanbula 2 saat olan uzaklığı 3. Köprü bağlantı yolları tamamlandığında 1 saate düşücektir.

Karasu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir