Merkezi Konut Projeleri Uygun Fiyata Karasu Evleri

Karasu Evleri Satılık Lüx Konut İlanları Arsa Fiyatları Artıyor-1-2

Sakarya ve Karasu’da alternatif turizim türleri Bizler kara suyu ve karasudaki gelişmeleri her fırsatta ele alıp bölgedeki turizim faaliyetlerini, satılık karasu evlerini, karasu satılık yazlık projelerini, karasu satılık arsa ve tarlalara olan talebi, Ekşioğlu inşaatın Karasu’da imzasını attı karasu satılık daire lerini, sanayi alanındaki gelişmeleri, ulaşın faaliyetlerini, karasu limanı projesi ne, karasudaki satılık binaları, yeni projeleri, karasu evleri  karasuda daire fiyatlarını, İnşaat alanındaki gelişmeleri, karasu’nun denizini, sahilini, bölgedeki konut projelerinin özelliklerini, havuzlu site projelerini, Karasunun mahallelerini, Karasunun konumunu, karasu 32 evleri, Yenimahalleyi, karasu plajını, Karasunun İstanbul’a olan konumunu, bölgenin elde ettiği ününü, Konut projelerinin ödeme yöntemlerini,bölgenin zemin özelliklerine, belediyenin yaptığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sizlerle her fırsatta paylaşmaya çalıştık.

 

Merkezi -Konut-Projeleri-Uygun-Fiyata-Karasu-Evleri -1

Karasuda Emlak Ve Konut Alnında Gelişmeler

Aralık ayı içerisinde olup kışın tam ortasında olduğumuz şu günlerde karasudaki yatırım ve emlak konut alanındaki gelişmeleri Bir yana bırakıp bölgedeki alternatif turizim seçeneklerini değinmek istiyoruz. Karadeniz iklimi özelliklerinin hakim olduğu Karasu ve çevresi eşsiz bir doğaya ve güzelliklere, termal kaynaklara, Ve tarihi eserlere evsahipliği yapmaktadır. Her mevsim yerli ve yabancı turistlerinn bilgi gösterdikleri bu bölgeler karasu içerisinde maden deresi ve şelalesine, poyrazlar gölüne, acarlar langozu ve Gölü’ne, küçükboğaz ve yenimahalleye olmaktadır. Sadece karasu sınırları içerisinde yer alan ve her sezon binlerce turistin günübirlik veya hafta sonu ziyaretlerine evsahipliği yapan bu bölgelerin dışında karasu çevresinde de muhteşem güzellikte pekçok alan yer almaktadır.

Merkezi -Konut-Projeleri-Uygun-Fiyata-Karasu-Evleri -2

Turizm ve Karasu

Sapanca gölü, Sakarya nehri,Karagöl yaylası, Çiğdem yaylası, Sapanca İstanbul dere, saklı göl Sakarya ve çevresinde turistleri çeken en önemli doğal ortamların başında gelmektedir. Bölgede turizim türleri oldukça çoktur. Doğal kaynak bakımından da oldukça zengin olan Sakarya ve çevresinde pekçok kaplıca ve şifalı su merkezi yer almaktadır. Sakarya Akyazı’da bulunan kuzuluk kaplıcaları küçük bir tema şehir şeklinde olup tesis içinde pek çok olanak yer almaktadır. Bunun yanında bölge genelinde acısu Ilıcası, Kil hamamı, gazlısu, çökek, gibi suları şifalı olan ayrıca pek çok hastalığa iyi geldiği bilinen tesisler yer almaktadır. Yukarda saydığımız birkaç nokta Ve çok daha fazlası Sakarya ili genelinde yer almaktadır. Alternatif turizim için pek çok seçenek barındıran bölgede turizmi ve turizim değeri taşıyan bölgelere daha çok önem verip bölge genelinde tesislerin ve turizim adına yatırımların çoğaltılmasıyla karasu ve Sakarya önümüzdeki yıllarda çok daha popüler bir turizm merkezi haline gelecektir. Çünkü bölgedeki potansiyel oldukça yüksektir. Yıllar içinde bölgede gelişme gösteren her sektörde olduğu gibi turizim de gelişmeler yaşanmış, Bölgenin turizimden aldığı pay her geçen yıl artmıştır.

Merkezi -Konut-Projeleri-Uygun-Fiyata-Karasu-Evleri -3

Karasu…

Muazzam Özelliklere sahip olan bölge ve çevresinde hala turizim alanında yapılabilecek pek çok alternatifi bulunmaktadır. Bu durumun farkında olan Sakarya belediyesi bölgenin ihtiyacını gidermeye yönelik aynı zamanda bölgeye tercih eden turistlerin bölgedeki tatillerinden memnun ayrılmalarına tatillerini en verimli şekilde değerlendirmelerine olanak sağlayacak çalışmaları sürdürmektedir. Bölgedeki turizim faaliyetleri seçeneklerinin oldukça çok olması aynı zamanda bölgenin konum olarak oldukça önemli bir mevkide bulunması ve bunların yanında bölgedeki turizim faaliyetlerinin pek çok turizim bölgesine oranla oldukça uygun nitelikte olması Karasu’nun ve Sakarya’nın tercih edilirliğini artıran faktörlerdir.

Merkezi -Konut-Projeleri-Uygun-Fiyata-Karasu-Evleri -4

 

Umarız ki önümüzdeki yıllar için de bölgede turizm’e verilen değer daha da çok artar deniz turizmiyle ve doğal güzellikleriyle tatilcilere mükemmel olanaklar sunan Karasu’nun ve Sakarya’nın adı daha büyük kitlelere hitap edip bölgeye daha çok turist çekip bölgenin kalkınmasına katkı sağlayabilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi karı süre içerisinde hem turizim hem de bir çok farklı alanda büyük bir potansiyel bulunmaktadır. Yapılan çalışmalarla bu potansiyel her yıl biraz daha gün yüzüne çıkıp bölge gelecekte turizim de hak ettiği değeri alacaktır. İstanbul’a 150 Ankara’ya 300 Bursa ya 140 km uzaklıkta bulunan karasu ve Sakarya günübirlik turlarınz ve hafta sonu seyahatleriniz için mükemmel bir tercih noktası olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir