Karasuda Satılık yazlık Ucuz Yazlıklar Daireler Arsa Fiyatları ile Artıyor

Karasu Satılık Yazlık Daire Emlak Ve İnşaat -1

Elinizde biraz birikiminiz var ve bu birikiminizi en karlı şekilde yatırma dönüştürmek mi istiyorsunuz? O zaman size çok güzel bir teklifimiz var: Karasu evleri. Satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri günümüzün ve gelecek zaman en karlı yatırım araçları arasında gösterilmekte. Sakarya’nın Karasu ilçesinde yer alan Ve bölgede emlak konut alanında faaliyet gösteren şirketlerin hayata geçirdikleri karasu satılık daire leri ve karasu satılık evleri son dönemin en karlı ve en risksiz yatırım araçlarının başında gelmekte. Günümüz koşullarında oldukça ucuz fiyatlarla satışa sunulan karasu yazlıkları ve Sakarya karasu satılık evleri yıllar içinde aldığı değerle Konut sahiplerine kar garantili bir yatırımın anahtarını sunmakta.

Karasuda-Satılık-yazlık-Ucuz-Yazlıklar-Daireler-Arsa-Fiyatları-ile-Artıyor

KARASU YATIRIM VE TATİL

Ülkemizin son yıllardaki en hızlı gelişim gösteren ve her geçen gün aldığı değerle gündemden düşmeyen karasudaki satılık konutlar yatırımcılarına kısa vadede karlı bir geri dönüşüm sunmaktadır. Elbette ülkemizde yatırım yapılabilecek çok sayıda alan ve konut projesi yer almaktadır. Ancak karasu belli başlı bazı özellikleriyle kendini ön plana çıkarıp yatırımlar açısından daha cazip bir bölge olduğunu bizlere göstermektedir. Öncelikle Karasu’da yapılan yatırımlar ister konut yatırımı olsun isterse arsa oldukça risksiz bir yatırım teşkil etmektedir. Konutlar ve arsalar bırakın riski son yıllarda değerlerini ikiye katlayarak yatırımcılarına büyük bir kar getirisi elde ettirmişlerdir. Türkiye genelinde yıllık konut fiyatlarındaki fiyat artışı ortalama %10 ila %15 arasında artarken bu oran Karasu’da %20 ila %25 arasındaki oranlarda değişmektedir. Yani karasu yatırımcılarına en hızlı kar getirisi sağlayan bölgelerin başında gelmektedir. Bölgeyi yatırımlar açısından cazip kılan sebeplerin bir diğeri de Karasu’nun konumudur.

 

Karasuda-Satılık-yazlık-Ucuz-Yazlıklar-Daireler-Arsa-Fiyatları-ile-Artıyor-1

Marmara bölgesi ile Karadeniz bölgesinin tam ortasında yer alan karasu türkiye’nin en kalabalık Ve en büyük şehirlerine oldukça yakın bir mesafede bulunmaktadır. Karasu’nun yatırımlar açısından cazibesini arttıran en önemli niteliklerinden birisi de bölgenin deniz Turizmi ile ön plana çıkıyor olmasıdır. Karasu’da yıllardan beri süregelen deniz turizmi faaliyetleri belediyenin ve özel sektördeki bazı kurumların yaptığı Çalışmalar ve projelerle adını Türkiye geneline duyurmuş karasu oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Bölgenin turizimciler açısından oldukça elverişli olmasının sebebi ise yukarıda belirttiğimiz Büyük illere olan konumudur. İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede yer alan karasu ankarayada sadece üç saatlik bir mesafe de bulunup bu Şehirlere en yakın tatil merkezi konumundadır. Yaz sezonunda zamandan ve maddi açıdan tasarruf etmek isteyen binlerce tatilci karasuyu tercih etmektedirler. Yani karasu turizim faaliyetleri ile de ön plana çıkan ve yatırımcıları cezbeden bir bölgedir. Karısının bir turizm merkezi olması özellikle Karasu’da konut yatırımcılarına Büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü günümüzde bölgeye gelen turizimci ve tatilciler konaklamalarını sağlamak için karasu sahibinden kiralık dairelere yönelmeye başlamışlardır.

Karasuda-Satılık-yazlık-Ucuz-Yazlıklar-Daireler-Arsa-Fiyatları-ile-Artıyor-2

Fiyatların otel ve pansiyonlara göre daha ucuz olması bunun yanı sıra ailenizle ve sevdiklerinizle beraber kendi müstakil evinizin Rahatlığında bir tatil yapma olanağı sunması konutların tercih edilebilirliğini artırmıştır. Özellikle Site içi havuzu konut projeleri günümüzde konut yatırımcıları kadar kiralık konut arayanların da ilgisini çekmektedir. Karasu genelindeki site içi & site dışı konut projeleri yatırımcıları tarafından ister senelik olarak İsterlerse sadece yaz sezonunda karasu sahibinden günlük kiralık daire veya yazlık olarak kiraya verilip büyük bir kar getirisi elde ettirmektedir. karasuda satılık yazlık  Tamamen yatırımcıların insiyatifine kalmış olan bu durum tamamı doğalgaz bağlantılı olan binalara yatırımcıları tarafından kombi ve gerekli teçhizat kurulumlarının yapılmasıyla sürekli bir hale getirilip tüm yıl boyunca konutlarda yaşama imkanı vermektedir. Ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan konut projelerini yine ekşioğlu Karasu inşaatın sunmuş olduğu ücretsiz karasu turlarına katılarak gelip yerlerinde görüp değerlendirebilirsiniz. www.yazlikkarasuevleri.com Ücretsiz karasu turu servis kaydınızı yaptırıp İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından düzenlenen evlerinize en yakın noktadan sizi gelip alıp dönüştede evinize kadar bırakan bu turlara katılım sağlamak için bizi arayıp servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir