Karasuda Satılık Yazlık , Karasu Satılık Yazlık

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Karasuda satılık yazlık projeleri yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor Karasu evleri ve karasu son yılların en hızlı gelişen bölgelerinden biri. İnşaat sektörünün önde gelen yatırımlarından olan Karasu satılık yazlık projeleri, sanayi alanındaki gelişmeler, Karasu Liman projesi ve İstanbul’a yapılan üçüncü köprü otoyolunun bölgeden geçmesiyle adını daha fazla kitlelere duyurmuş; bölgedeki istihdam artmış ve bölgeye gelen turist sayısında büyük bir artış gözlemlenmiştir. Bölge yapılan yatırımların ardı arkası kesilmeyen Karasu’da; farklı bölgelerdeki yatırımcıların en çok talep gösterdikleri karasudaki konut projeleridir.

karasuda-satilik-yazlik-karasu-satilik-yazlik
karasuda-satilik-yazlik-karasu-satilik-yazlik

Her geçen gün yeni bir projeye başlanan Karasu’da satılık daire projeleri büyük bir kazanç sağlamaktadır. Bölge sadece yaz sezonunda bünyesinde 100 binlerce turist ağarlarken; doğal güzellikleriyle diğer mevsimlerde de hafta sonu tatilcilerin en yoğun ilgisini çekmeye devam etmektedir. Özellikle yaz sezonunda bölgeye gelen turistler bölgede konaklama ve barınma ihtiyacını artırmaktadır.

Karasu-satılık-yazlık-Karasu-Eksioglu
Karasu-satılık-yazlık-Karasu-Eksioglu

Bölgeye gelen tatilciler karasu denize sıfır otel konaklamalarını ve yine karasu denize sıfır pansiyon seçeneklerini değerlendirmekteydiler. Sahil bölgesinde yer alan karasu otelleri ve Karasu pansiyonları binlerce turiste barınma olanağı sağlamaktadır. Bunun yanında bölgede konaklamanızı sağlayabileceğiniz apartlar, apart Pansiyonlar gibi Seçenekler bulunmaktadır. Binlerce turist tarafından tercih edilen bu yapıların yanısıra bölgede son yıllarda en çok ilgi çeken konutlardan birisi de karasu sahibinden kiralık yazlık projeleridir. Yatırımcısı tarafından kullanılmadığı zamanlarda ve sezonlarda bölgeye gelen turistlere Karasu günlük kiralık daire olarak kira alınıp Yatırımcısına gelir getirdiği gibi; İçerisinde bulunan olanaklarla kiracılarınada güzel bir seçenek sunmaktadır. Özellikle aileler tarafından ve kalabalık arkadaş grupları tarafından tercih edilen Karasu sahibinden günlük kiralık yazlık konutuları Site içilerinde yer alıp 24 saat güvenlik hizmeti vermektedir. Bunun yanısıra site içlerinde çeşitli olanaklar da mevcuttur. İçlerinde yüzme havuzu market kafeterya gibi olanaklar bulunduran ve size sitelerinizden çıkmadan tatil yapma fırsatı sunan karasu satılık yazlık projeleri diğer konaklama türlerine oranla çok daha ekonomik bir fiyata denk gelmektedir. Denize sıfır konumdan başlayan Karasu satılık yazlık projeleri yatırımcısı tarafından sadece yatırım amacıyla alınıp kullanılmadığı zamanlarda da kiraya verilip Yatırımcısına büyük bir kar elde ettirmektedir. Denize yürüme mesafesinde bulunan konutlar; Şehrin tam merkezinde yer alıp her türlü olanağı ayaklarınızın altına sermektedir. Bir çok yeme içme olanağının, market, kafeterya, lokanta, alışveriş dükkanları, hediyelik eşya dükkanları Ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz her türlü olanağı elinizin altında bulabileceğiniz gibi; lunapark, çocuk oyun alanları, gece ve gündüz eğlencelerinin düzenlendiği eğlence merkezleri de yine bu bölge içerisinde yer almaktadır. Turistler tarafından yoğun ilgi gören kalabalık ve cıvıl cıvıl bir ortam sunan plaj ve karasu 32 evler bölgelerinin yanısıra; sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği akkum ve Yenimahalle’de de bu projelere rastlamanız mümkün. Eğer sizlerde hem yatırımın hem de tatilin bir arada yürütüldüğü Karasu’da konut sahibi olup hem yatırımınızı yapıp hem de kazanç sağlamak istiyorsanız bölgedeki konut projelerini değerlendirebilirsiniz. Karasu ekşioğlu inşaatın bölgede imzasını attığı onlarca konut projesini değerlendirmek isterseniz sizleri karasuya bekleriz. Ekşioğlu inşaat güvencesiyle bugüne kadar bölgede yatırım yapan binlerce yatırımcıdan biriside siz olup bölgedeki konut fırsatlarımızı değerlendirmek isterseniz hafta sonları düzenlediğimiz Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için sitedeki irtibat numaralarından bizlere ulaşıp ücretsiz servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir