Karasuda Satılık Yazlık Karasu Evleri Denizin Tadını Sıfır Evinizde Yaşayın

Karasuda-Satılık-Yazlık-Karasu-Evleri-Denizin-Tadını-Sıfır-Evinizde-Yaşayın

Karasuda yatırımınız her yönden kazanç sağlar Karasu konuk yatırımları Yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Sakarya Karasuda satılık daire fırsatlarıyla karşınıza çıkan karasu yükselen değeri, ekonomisi, turizmi ve yatırımlarıyla son dönemin En gözde konutu yatırım projelerini ev sahipliği yapmakta. Bir çok inşaat şirketinin ve özellikle Ekşioğlu inşaatın Karasu’da bitmiş ve devam eden onlarca projesi yer almaktadır. Son yıllarda artan değeri ile yatırımcıların ilgi odağı haline gelen karasu satılık yazlık projeleri Türkiye genelinden ve günümüzde yurtdışından yatırımcılara hizmet etmektedir.

Yurt içi ve dışında yaşayan Pekçok yatırımcı tanıdık, akraba, arkadaş vasıtasıyla bölgedeki yatırımlardan haberdar olduğu gibi sosyal medyadanda Faydalanmaktadır. Günümüzde pek çok sosyal medya ortamında karasu satılık yazlık projeleri ile karşımıza çıkan ekşioğlu inşaat karasudaki projelerin başını çeken büyük bir firmadır.

 

Karasuda-Satılık-Yazlık-Karasu-Evleri-Denizin-Tadını-Sıfır-Evinizde-Yaşayın-1Yıllardan beri Karasu’da hizmet veren ekşioğlu inşaat yapmış olduğu onlarca konut projesi ile hem karlı bir yatırım, hem yaşam hem de turizim olanaklarını aynı çatı altında yatırımcılara sunmaktadır. Zaten Karasu’nun bir turizim şehri olması başlı başına yatırımlar için oldukça uygun bir seçenek teşkil etmektedir.

Turizim özelliklerinin yanına sanayi ve ulaşım alanındaki gelişmeler de eklenince bölgeye yapılan her yatırımın size büyük bir karla geri dönmesi kaçınılmaz hale gelmiştir. Karasu’da aldığınız konutlar sadece yıllar içinde değerlendirip kar getirisi sağlamakla kalmıyor. Karasunun Bir turizim şehri olması ve bölgeye gelen turizimcı sayısının yıldan yıla artış göstererek günümüzde 700.000’in üzerine çıkması bölgedeki konut yatırımcılarının yüzünü güldürmekte. Bunuda şöyle açıklayalım: karasuya her yıl gelen turist sayısının artış göstermesi bölgedeki konaklama ve barınma ihtiyacını artırmaktadır.

Karasuda-Satılık-Yazlık-Karasu-Evleri-Denizin-Tadını-Sıfır-Evinizde-Yaşayın-2Karasu’da çok sayıda otel, pansiyon ve apart gibi konaklamamızı sağlayacak olanaklar yer almaktadır. Turistler tarafından da yoğun ilgi gören Karasu’da denize sıfır Otel ve Pansiyonlar günümüzde gelen turistlerin sayısının hayli fazla olması sebebiyle yetersiz kalmaktadır.

Bölgeye gelen 100 binlerce turistin elbetteki en büyük ihtiyacı konaklama olarak bilinmektedir. Bölgedeki konaklama ihtiyacını gidermek ve kar getirisi elde etmek isteyen pek çok yatırımcı Karasu dan almış oldukları konutları özellikle yaz sezonunda karasu günlük kiralık daire, karasu haftalık kiralık daire gibi seçeneklerle bölgeye gelen turistlere günlük, haftalık, aylık olarak kiraya verip sadece yaz sezonunda ciddi bir kira getirisi elde etmektedirler.

Turistler tarafından da yoğun ilgi gören projeler; site içlerinde yer alması, güvenlik hizmeti bulunması ve sitelerin içersinde havuzların olmasıyla turistlere mükemmel bir imkan sağlamaktadır. Site içerisindeki tüm olanaklardan yararlanabilen turistler hem ailesi ve sevdikleriyle kendi konutlarındaymiş gibi tatillerini yapabilmekte hem de otel ve pansiyonlara göre konaklamalarını çok daha uygun bir fiyata yapabilmektedirler.

Günümüz şartlarında Karasu dan almış olduğunuz bir konut hem yatırımcısına hem de kiracısına güzel bir alternatif sunmaktadır. Bölgenin aldığınız yazlık veya dairelerinizi Yaz sezonunda kiraya verebileceğiniz gibi tüm yıl boyunca da kiraya verip konutunuzdan gelir elde etmeye devam edebilirsiniz.

Tüm bu olanaklar dahilinde baktığımızda Karasu dan sahip olduğunuz yazlık ve daireler sizlere hem sınırsız bir tatil yapma, hem kazançlı bir yatırım yapma hem de yatırmanızı ölü Bir yatırım olmaktan çıkarıp konutularınızdan fayda elde etmeye imkan sunmaktadır. Karasudaki konut projeleri incelemek ve bölgeden yerinizi almak için ilk adımı atmak isterseniz hafta sonları İstanbul’dan düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir