Karasuda Satılık Yazlık Karasu Ekşioğlu İnşaat

Satılık-Karasu-Evleri-Geniş-Arsa-Bahçe-İçi-Site-Dublex-Yazlık-Kışlık-Daireler-1

Ekşioğlu karasu inşaat karasudaki konut yatırımlarına Her gün bir yenisini eklemektedir. Bölgede karısı Ekşioğlu inşaatın imzasını attı onlarca Karasu satılık yazlık projesi yer almaktadır. Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan karasu satılık daire projeleri yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Ekşioğlu inşaatın bölgede bu kadar ilgi görmesinin başlıca nedeni Karasu’nun en köklü inşaat firmalarından birisi olmasıdır. Bunun yanında ekşioğlu inşaat karasudaki en güvenilir inşaat şirketlerinin başında gelmektedir. Karasu’da İmzasını attığı onlarca konut projesi ekşioğlu inşaata olan güvenin göstergesini niteliğindedir. Bölgede binlerce yatırımcıyı Karasu evleri ile tanıştıran  konut sahibi yapan Ekşioğlu karasu inşaat yatırımcılara en iyi hizmeti verebilmek adına sürekli bir çalışma içerisindedir.Karasuda Satılık Yazlık

Karasuda-Satılık-Yazlık-Karasu-Ekşioğlu-İnşaat-1

Hem bölgedeki konut ihtiyacını kapatmak hem de yatırımcıları Bölgeye çekip bölgenin kalkınmasında ve adının duyulmasında önemli bir rol oynayan karasu ekşioğlu inşaatın bölgede imzasını attığı her konut projesinin hızla yatırımcılarla buluşmasının farklı sebepleri bulunmaktadır. Bu Sebeplerin en başında karasu Ekşioğlu inşaatın büyük kitlelerce adının duyulmuş olması gelmektedir. Bölgede en fazla tanınan inşaat şirketi konumundadır. Bölgeye gelen çoğu yatırımcının ilk tercihidir. Bunun yanında Bir başka sebep de dışardan göç almaya başlayan karasudaki konut açığıdır. Ekşioğlu inşaatın bölgede çok sayıda projesinin olması çok daha fazla kitleye hitap etmesini sağlamaktadır. Bir diğer sebepte bölgedeki tatil turizminin her geçen yıl önem kazanmasıdır. Karasudaki deniz turizmi Karasu’nun adı duyuldukça daha çok önem kazanmakta; bölgeyi tercih eden tatilcı sayısı her geçen yıl artmaktadır. İçinde bulunduğumuz yılda Yaz sezonunda deniz turizmi için kara suyu tercih eden tatilci sayısı 700.000’i bulmuştur.

karasuda-satilik-yazlik-denize-sıfır

Bölgedeki tatilci sayısının bu kadar artması bölgede konaklama ve barınma ihtiyacını artırmaktadır. Yatırımcıları tarafından karlı bir yatırım olarak görülüp alınan karasu satılık yazlık projeleri Yaz sezonunda bölgeye gelen tatilcilere de hizmet etmektedir. Yatırımcılar tarafından kullanılmadı sezonlarda ve özellikle yaz sezonunda bölgeye gelen tatilcilere Karasu günlük kiralık daire olarak kiralanan karasu satılık yazlık projeleri birkaç ay içinde yatırmcısına Büyük bir kira geliri elde ettirmektedir. Bu durumdan elbette tatilcilerde karlı çıkmaktadır. Karasu otellerinde ve pansiyonlarında konaklamadan daha ucuza mal olan karasu sahibinden günlük kiralık daireler sizlere ailenize ve sevdiklerinizle güvenli ve dolu dolu bir tatil İmkanı sunmaktadır. Çünkü Ekşioğlu inşaatın imzasını atmış oldu bu projeler 24 saat güvenliklidir. Bunun yanında site içerisinde yer alan projelerde yüzme havuzu da bulunmaktadır. Yazın karasu plajlarındaki aşırı doluluk oranı göz Önüne alındığında sitelerin içindeki havuzlar tatilcilere güzel bir fırsat sunmaktadır. Çünkü yaz sezonunda ve özellikle cumartesi ve pazar günleri çevre illerden günübirlik gelen tatilci sayısındaki artış karasu plajlarında yer bulmayı imkansız hale getirmektedir. Tatilciler plajdaki yoğun doluluktan denize giremedikleri zamanlarda site içlerindeki havuzlarda keyifli vakit geçirebilmektedirler. Karasu Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu olanaklardan faydalanıp; Ekşioğlu karasu inşaat güvencesiyle bölgede yatırımı yapan binlerce yatırımcıdan birisi de siz olmak isterseniz sizleri karasuya bekleriz. Hafta sonları İstanbul’dan düzenlemiş olduğumuz Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp projelerimizi gelip yerlerinde görüp değerlendirip zevkinize ve bütçenize en uygun konuta çeşitli ödeme imkanlarıyla sahip olup geleceğinizi kar garantili bir yatırım bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir