Karasuda satılık yazlık haberleri

karasuda-satilik-yazlik-haberleri

Karasu da konut sahibi olmanın tam zamanı. son dönemin parlayan turizm kentlerinden biri karasu. popülerliğini son yıllarda artırmaya başlayan bölgede yatırımcılar özellikle konut projelerine büyük ilgi göstermekteler. Karasuda satılık yazlık projeleri bölgedeki yatırımcıların gözdesidir. Özellikle çevre illerden ve Marmara bölgesinden birçok yatırımcıyı kendine çeken bölgede karasu satılık yazlık projelerinin yanında satılık daire projeleri de yer almaktadır. Çoğu site içinde olan projelerde birçok olanakta mevcut. 24 saat güvenlikli, yüzme havuzlu, market, kafeterya gibi imkanları site içerisinde bulmak mümkün. Buda bölgede ki yatırımcılar için alternatifler oluşturmakta.

Karasu evleri yani karasuya yatırımcıları çeken 3 büyük sebep var. Bunlardan birincisi bölgenin tatil turizmi açısından uygunluğu. Bölgenin 24 km uzunluğunda sahil şeridi ve geniş plajları mevcut. Yaz mevsiminde tatilin ve denizin keyfine doymak için ideal bir ortam. Bunu son yıllarda bölge çevresinde ki tatilcilerden fark etmekte, kış mevsiminde 6 binlerde olan nüfusu yaz mevsiminin gelmesiyle beraber 600 binlere kadar ulaşmaktadır. Tatilini yollarda geçirmek istemeyenler için oldukça alternatif.

Karasuda-satılık-yazlık-haberleri
Karasuda-satılık-yazlık-haberleri

Bir diğer sebep ise bölgeye yapılan yatırımlar. Batı Karadeniz sahillerine mavi bayrak uygulaması getirmek amacıyla hizmete açılan karasu sahil park ve rekreasyon alanı projesi geçtiğimiz aylarda halkın hizmetine açıldı. Bunun yanında dünya devi bir firma karasuda fabrika açmak için çalışmalara başladı. 22 yıldır devam eden karasu liman projesi de bunlardan biri. Daha açılmadan bölgede hareketlilik yaratan limanın açılmasıyla bölgede ki hareketlilik çok daha fazla artacak. Batı Karadeniz’in en büyük limanlarından biri olacağı söylenen karasu liman projesinin de kasım ayında açılması beklenmekte. Liman şimdiden konut yatırımcılarının gözdesi durumunda. Bölgeden konut almayı düşünen yatırımcıların özellikle liman çevresi ve sahil kesimini tercih etmekteler. Bunların dışında bölgede bir de demiryolu projesi bulunmaktadır. Yapımına ara verilen projenin en kısa zamanda tamamlanması beklenmektedir.

karasuda-satilik-yazlik-denize-sıfır
karasuda-satilik-yazlik-denize-sıfır

Bu sebeplerin biride bölgenin konumu. Marmara bölgesinde yer alan karasu konumu itibariyle merkezi bir noktada yer almasının yanı sıra yavuz sultan selim köprüsünün açılması bölgenin konumunu daha çok artırmaktadır. Köprü bağlantı yollarının tamamlanmasının ardından bölgeye ulaşım 1 saate düşecektir. Bu da özellikle Marmara bölgesindeki tatilciler için bir fırsat oluşturmaktadır. Bölge Marmara bölgesinin turizm başkenti konumundadır. Eğer sizlerde bölgede yaşanan bu gelişmelere kayıtsız kalmak istemiyorsanız hafta sonu ücretsiz olarak düzenlediğimiz karasu turlarımıza katılım sağlayabilirsiniz. Projelerimizi gelip yerlerinde görüp bütçenize ve zevkiniz en uygun konut projesini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Karasu yatırımlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Son dönemde bölgede başlatılan birçok proje hem yatırımcıların hem de bölge insanının yüzünü güldürüyor. Bölgenin değerinin her geçen dönem artması hem bölgede yaşayan halk için hem de bölgede yatırım yapmayı düşünen kesim için birçok avantaj sunmakta. Bölgenin tatil turizmi açısından elverişli olmasını da hesaba katacak olursak bölgenin bu denli değerlenmesinin aslında kaçınılmaz olduğunu görmemiz mümkün. Özellikle karasu satılık yazlık projeleri bölgede ki en popüler yatırım amacı. Bunun yanında bölgede karasu satılık daire projeleri ve sahibinden satılık olan arsalarda oldukça revaçta.

Karasunun tatil bölgesi olması yatırımcıların ilk etaptaki tercih nedenidir. Yazın tatilini denizin ve güneşin tadını çıkararak geçirmek isteyenler için; özellikle Marmara bölgesinde yaşayan halkımız için bölge ilk tercih sırasındadır. Bölgede genel olarak fiyatların diğer tatil bölgelerine kıyasla uygun olması, konaklama ve barınma ihtiyacının sürekli artması, konut fiyatlarının uygunluğu ve konumu Marmara bölgesinde ve çevre illerde yaşayan yatırımcıların fazlasıyla ilgisini çekmektedir. Hem kendi tatillerini geçirmek, hem yatırım yapmak hem de yatırımcısı tarafından kullanılmadığı zamanlarda konutların kiraya verilip gelir getirmesi ve en önemlisi bölgenin sürekli değer kazanması yatırımcılar için vazgeçilmez bir nokta olmasını sağlamaktadır.

Konum itibariyle Marmara bölgesinde yer alması özellikle bu bölgeden yatırımcıları ve turistleri bünyesine çekmektedir. Marmara bölgesinin tatil başkenti konumundaki karasuda yatırım yapmak istiyorsanız vakit kaybetmeden gelip bölgedeki konut fiyatlarını değerlendirmenizi öneririz. Çünkü bölge her geçen dönem değerini katlamakta. Birkaç yıl önce ‘’x’’ fiyata alınan bir satılık yazlık günümüzde neredeyse değerini ‘’2x’’ e katlamış durumda. Aynı durum satılık daire projeleri içinde geçerli. Bölgede ki fiyatların önümüzde ki aylar içinde çok daha fazla artması bekleniyor. Bunun en temel nedeni ise kasım ayında açılması beklenen karasu limanı. Yatırımcılar daha şimdiden konutlarını alırken özellikle liman bölgesi çevresini tercih etmektedir. Çünkü limanın karasu ya neler katacağı, bölgeye ne gibi katkılar sağlayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Limanın açılmasıyla karasunun bir ihracat merkezi haline geleceği kaçınılmaz bir gerçektir.

Sizlerde yatırımızı hiçbir zaman değerini kaybetmeyen konutlardan yana kullanmak istiyorsanız; ama aynı zamanda değerini de sürekli artırsın diyorsanız, ve aldığınız konutlarda tatilinizi de geçirmek istiyor denizin, kumun, güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız karasu bunun için en doğru tercihlerden birisi. Her geçen gün yatırımcısıyla buluşan birçok konut projesinden birinde sizlerde yerinizi almak istiyorsanız ücretsiz karasu servisi için bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir