Karasuda Satılık Yazlık Ekşioğlu İnşaat Karasu Daireler Yazlıklar

Karasu Satılık Yazlık Daire Emlak Ve İnşaat -1

Karasunun büyük çıkışının nedenleri Karasu denildiğinde artık aklımıza konut yatırımları, dev Sanayi projeleri, Ulaşım yolu projeleri ve karasu limanı projesi gelmektedir.Ekşioğlu İnşaat Karasu Karasuda satılık ev ve karasu satılık daire projeleri ile adını duyuran bölge yapmış olduğu reklamlarla ve kampanyalarla geniş bir yatırımcı kitlesine hitap etmeyi başarmıştır. Karasu satılık yazlık larının reklamları sosyal medya platformunda sıklıkla yer almaya başlaması aynı zamanda Google gibi arama ortamlarında projelerin İncelenebilme olanağı sağlaması binlerce yatırımcının konutlardan haberdar olmasını sağlamıştır.

Karasuda-Satılık-Yazlık-Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-Daireler-Yazlıklar-1

Bölgedeki konutlar özellikle son yıllarda artan hızlı değerleriyle yatırımcıların yoğun ilgisini çekmeye başlamıştır. Gelin karasu evlerinin ve karasu yazdıklarının tercih edilebilirliğini artıran nedenleri daha yakından bakalım. Karasu’da şuan sanayi alanındaki dev projeler ve yatırımlar tamamlandığında karasu sanayi alanında oldukça önemli bir noktaya gelecek, de fabrika projeleri Karasu genelinde binlerce kişiye istihdam sağlayacakdır. Bu noktadan sonra ise Karasu’da üretilen ağır sanayi ürünleri yakın bir zaman içerisinde hayata geçirilmesi planlanan karasu limanı vasıtasıyla dış ülkelere ihracatı sağlanarak hem zamandan hem de lojistikten önemli ölçüde bir tasarruf sağlanacaktır. Aslında Karasu’da şu an devam eden liman projesinin varlığı bu deri sanayi kuruluşlarının kara suyu tercih etmelerinideki en önemli nedenidir.

 

Karasuda-Satılık-Yazlık-Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-Daireler-Yazlıklar-2

 

Karasu Limanı

Çünkü bir bölgede limanın var oluşu o bölgenin ihracat oranını büyük ölçüde etkilemekte, bölgenin sanayi kuruluşları tarafından tercih edilebilirliğini artırmakta aynı zamanda sanayi kuruluşlarına pek çok alanda tasarruf sağlamaktadır. Şimdi tekrar karasuya dönüp baktığımızda limanı projesinin bölge ne gibi katkıları olacağını dair öngörüleri bulunabiliyoruz. Ancak Karasu’da liman projesinin tamamlayıcısı olarak gösterilen bir de demiryolu Projesi vardır ki Karasu’nun tercih edilebilirliğini kat be kat artırmaktadır. Karasu limanı bölge genelinde üretilen ürünlerin dış ülkelere İhracatını sağlarken, iç bölgelere ihracatı ve hammadde taşımacılığı demiryolu Projesi ile sağlanacaktır.

Karasuda-Satılık-Yazlık-Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-Daireler-Yazlıklar-3

 

2017 Karasu

Yani karasu hem ulaşım hem sanayi hem de ihracat merkezi haline gelecektir. Tüm bunların yanında Karasu’da belediyenin de yapmış olduğu çalışmalar ve karasuya kazandıracağı düşünülen dört yıllık fakülte ile karasu konut yatırımları ve yatırımcılar açısından çok daha cazip bir hal alacaktır. Eğitim öğretim alanında çok büyük bir fırsat olan fakülte projesi hem yükselen değeri ile karasuya yeni bir vizyon kazandıracak hem de bölgede yatırım amacıyla alınan ve kullanılmayan konutlar bölgeye gelen öğrencilere kiraya verilip Yatırımcısına kar getirisi elde ettirmeye devam edecektir.yani Karasu’da alınan konutlar yıllar içinde kazanacağı değerin yanında elde ettireceği Kira getirisi ile yatırımlarımızı ölü bir yatırım olmaktan çıkaracaktır. Bölgede yazlık Ve dairelerin tercih edilebilirliğinin en büyük sebebi ise Karasu’nun bir turizm merkezi olmasıdır.24 km uzunluğunda sahil şeridine sahip olan bölge özellikle denize yakın olan konut projeleri yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir.

 

Karasuda-Satılık-Yazlık-Ekşioğlu-İnşaat-Karasu-Daireler-Yazlıklar-4

Denizin, sahilin, kumun, şehirdeki bütün olanakların ayaklarınızın altında olduğu yazık ve daireler denize yürüme mesafesinde olup kendi içlerinde barındırdıkları Özelliklerle yatırımcılarını sitelerinden çıkmadan tatil yapma olanağı da sunmaktadırlar. Karasu’da yaşanan tüm bu gelişmeler ortak olup yaşamınızı ve tatilinizi aynı noktada değerlendirip aynı zamanda birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürmek istiyorsanız karasudaki konut projelerini değerlendirmek üzere sizleri karasuya bekliyoruz. Bölgeyi kendi özel Araçlarımızla veya kendi imkanlarımızla gelebileceğiniz gibi İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından hafta sonları düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılarak da bölgeye gelip Konut projelerini değerlendirebilirsiniz. Ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için site üzerindeki numaralardan bizlerle iletişime geçip ücretsiz servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. Unutmayın Karasu’da yatırım sizlere karlı bir geri dönüşümün yanımda muazzam güzellikte Karasu’da huzurlu bir yaşam ve dopdolu bir tatilinde fırsatını vermektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir