Karasuda Satılık Yazlık Denize Yakın ve Merkezde Daireler

adapazari-karasu-ilcesinde-yazlik-daire-iyi-bir-yatirim-olabilir

Karasuya gençlik merkezi geliyor Sakarya’nın Karasu ilçesi hem deniz turizmi hemde alternatif turizim türlerine evsahipliği yaparken bölgede turizmin gelişmesiyle paralellik gösteren İnşaat ve emlak sektörü de büyük bir yol kat etmiştir. Karasu satılık daire ve karasu evleri projeleriyle sosyal medya mecralarında karşımıza çıkan, adından sıkça söz edilen ve günümüzde Türkiye genelinden büyük bir yatırımcı kitlesine sahip olan karasu satılık yazlık larına bölgede her yeni dönem yenisi eklenmektedir. Turizmin ve Karasu’da gelişme gösteren diğer sektörlerin ilerleyişine kayıtsız kalamayan Ve Karasu’ya göç etmeye başlayan vatandaşlarımızın yanında bölgenin değer kazanmasıyla oldukça önemli bir konuma gelen karasu evleri hem bölge insanı hem de yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilen konuların başında gelmektedir.

 

Bölgede şuan binlerce yeni konut yer almaktadır. Çünkü dışardan alınan göç ve bölge yazın tercih eden yüzbinlerce turizimci bölgede konut açığı doğurmaktadır. Emlak ve inşaat sektörü Karasu’da barınma ve konaklama ihtiyacını kapatmaya yönelik çalışmalar yaparken Karasu belediyesi de boş durmuyor. Şehrin hemen her noktasında yatırımlarını ve projelerini sürdüren Karasu ve Sakarya belediyesi Karasu’nun yerli halka ve turizimcilere en iyi hizmeti ve tatil olanaklarını vermesi açısından Karasu’da onlarca projeyi hayata geçirmişlerdir. Belediyenin 2016 yılında karasuya kazandıracağı ve bölgedeki genç kesmeyin eğitimine yönelik en büyük projelerinden birisi karasu gençlik merkezi projesidir. Karısı ve çevresinde yaşayan gençlerin sosyal anlamda gelişmelerine imkan sağlayacak olan Karasu gençlik merkezi aynı zamanda spor yapılabilecek yeni alan sayısını da artıracaktır.

Karasuda Satılık Yazlık Denize Yakın ve Merkezde Daireler

Şehirde gençleri desteklemeye yönelik ve spor faaliyetlerini geliştirmek için pek çok alan ve saha inşa edilmiş, amatör kulüplere 30 milyon liralık yatırım yapılmış, altyapı tesisleri hayata geçirilmiş ve karasu bölgesindeki gençlerin sportif ve eğitsel faaliyetlere daha çok katılım göstermesi amaçlanmıştır. İçerisinde engelli kardeşlerimize dönük destekler, çocuk kulüpleri, sinema, sportif aletler bunun yanında tiyatro ve benzeri pekçok etkinliğin tek bir merkezden yürütülmesini amaçlayan proje ile Karasu gençlerine yeni bir alan kazandırılacak. Karasu’nun yıllardır ihtiyacı olan bu kültür merkezi gençleri zararlı alışkanlıklardan korumak ve kendilerini ifade edip yeteneklerini geliştirebilecekleri bir alanı ilçeye kazandırmak gençlerimiz ve aileleri için oldukça önem arz eden verimli bir tesis olacaktır. Gençlerin sosyal alanda kendilerini geliştirmesine olanak sağlayacak bu proje yanında Karasu’da devam eden ve tüm bölge halkını kapsayacak olan eğitim faaliyetleri düzenlenen projelerde yer almaktadır.

 

Karasu sosyal gelişim merkezi de tüm bölge halkına hizmet verip, İnsanların sorunlarına çözüm üretmek, ev hanımlarına destek vermek ve faaliyet alanları içeren bir başka merkezdir. Artan değeri ile Ve gelişimi ile ülke gündeminde ve ekonomisinde önemli bir yer tutan Karasu’nun her yönden gelişimi desteklenip bölgede yaşayan tüm halka hizmet edebilecek tesislerin sayısının artırılıp, bölge halkının bu alanları kullanmaya teşvik edilip hem boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirip hem de verimli ve eğitici bir hizmet verip karasunun kalkındırılması amaçlanmaktadır. Umarız ki bölgede sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda ki yatırım ve çalışmalara yenileri eklenip Bu güzel ilçenin daha fazla kalkınıp Ülkemizde hakettiği değeri alması sağlanır. Hem ekonomik hem de turizim yönünden oldukça büyük bir potansiyele sahip olan Karasu’da yapılan her çalışma ve her proje bölgenin kalkınmasına destekleyip dışardan göç alan, büyüyen, gelişen ve değerlenen bir bölge haline gelmesine katkı sağlamaktadır. Şuan gelişmeye yeni başlayan bölge bünyesine yapılan tüm bu yatırımlar ve yıllar içerisinde tamamlanacak projelerle şu günkü değerinin ve konumunun çok daha üstüne çıkıp, kendini çok daha üst seviyelere taşıyıp, turizim, sanayi, ihracat ulaşım ve eğitim gibi sektörlerde Türkiye ekonomisinde kendine önemli bir yer edinecektir. Dileğimiz tüm bu proje ve yatırımların en kısa zamanda hayata geçirilip Karasu’nun hem doğal güzellikleriyle hem turizm ile hem de ekonomik alanlarda ki gelişmeler ve değerini artırıp gerçekten hak ettiği değeri Ve önemi almasıdır. Yukarıda belirttiğimiz tüm olanaklara ve daha fazlasına sahip olup İster sadece tatilinizi geçirmek için olsun isterseniz yatırımlarınız için Karasu mükemmel bir tercih noktasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir