Karasu’da Satılık Yazlık Denize Yakın Konut Projeleri

karasu evleri

Sakarya karasu, denizi ve plajının yanı sıra yemyeşil ormanları ve diğer doğal güzellikleriyle özellikle İstanbul’da oturan insanların ilgisini çekmektedir. İstanbul’a bir saat uzaklıkta olması şehrin yanı başında bir yazlık keyfi yaşatmaktadır. Karasu’da satılık yazlık denize yakın konut projeleri Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yıllardır Türkiye’nin birçok şehrinde konut projeleri yapan ve on binlerce ailenin ev sahibi olmasına yardımcı olan inşaat şirketimiz geri alma garantili daire satışları sayesinde müşterilerinin yatırımlarından kar etmesini garanti altına almaktadır. Bu sayede Ekşioğlu İnşaat projelerinden konut satın alanlar 3 yıl sonra tekrar satmak istediklerinde %25 kar oranıyla geri satabilmektedirler.

Karasu’da Satılık Yazlık Denize Yakın Evlerin Özellikleri Nelerdir ?

Yıllardır dünya inşaat sektöründe ülkemizi temsil eden Ekşioğlu İnşaat, Sakarya Karasu bölgesinde inşa ettiği konut projelerini ailelerin farklı ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla birbirinden farklı özelliklerde tasarlamıştır. Karasu’da satılık yazlık denize yakın konut projeleri; Melis Evleri, Yeni Mahalle, Göl Evleri, Arda Tatil Sitesi, Ekşioğlu City, Düzce Konakları, Gardenia Evleri, Yeni Mahalle Konakları 2, Toplu Konut Projesi, İlksan Evleri, Huzurkent, İzmit Kardelen Evleri, Güven Sitesi 2, Gardenia Evleri 2, Yeşil Vadi Evleri 1,2,3,4 ve Bem Bir Sen Sitesi’dir. Bu Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılan ve denize uzaklığı en fazla 300 metre olan konut projeleri hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Karasu’da Satılık Yazlık Denize Yakın Konumda Ev Sahibi Olmak İçin Neler Yapılmalıdır ?

Ekşioğlu İnşaat tarafından yapılan ve her biri krediye uygun olan evler deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olup son derece güvenli yapılardır. Ayrıca bütün sitelerde yürüyüş parkuru, çocuk parkı, açık ve kapalı yüzme havuzu, botanik bahçe gibi alanlar bulunmaktadır. Karasu’da satılık yazlık denize yakın konut sahibi olmak isteyenler Ekşioğlu İnşaat farkıyla birinci sınıf malzeme kullanılarak inşa edilen, huzurlu ve güvenli konut projelerinden ev sahibi olabilirler. Daire fiyatları ve ödeme seçenekleriyle ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir