Karasuda Satılık Yazlık Almak İçin Yeni Fırsatları Kaçırmayın

Karasu Evleri Emlak Ucuz Daire Kardelen City Göl Evleri -1

Son dönemin parlayan yıldızlarından biri olan Karasu‘da tatil sezonu bitsede projeler bitmiyor.

Karasuda Satılık Yazlık almak için yeni fırsatları takip edin,gittikçe değerlenen Karasu Evleri Alıcıların dikkatini çekiyor.

Karasuda-satilik-yazlik-fırsatı
Karasuda-satilik-yazlik-fırsatı

Belediyenin ve özel kuruluşların Karasu ve çevresinde yürüttüğü projeler hız kesmeden devam ediyor. Bölgenin son yıllarda turizim foton senin artması ve dışardan göç almaya başlaması bölgedeki konut açığını artırmıştır. Bölgede inşaat sektöründe devam eden bir çok karasu satılık yazlık projesi yer almaktadır. Bölgede varlığını sürdüren bir çok inşaat şirketi onlarca projeye imza atmış ve her gün yeni bir proje adım atmaya başlamışlardır. Konumu itibariyle İstanbul’a çok yakın mesafede bulunan karasu özellikle Marmara bölgesindeki tatilcilerin ve yatırımcıların gözdesi durumunda. İstanbul’daki konut fiyatlarının aşırı pahalı oluşu Ve karasudaki fiyatların hem uygun hem de konumunun İstanbul’a çok yakın bir mesafede olması yatırımcıları bölgeye çekmektedir. Bölgede yıllardır varlığını sürdüren en köklü firmalardan biri olan Ekşioğlu karasu inşaat; bugüne kadar onlarca projeye İmzasını atmıştır. Karasu’nun hemen her bölgesinde yatırımlarına devam eden ekşioğlu inşaat projeleri uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla yatırımcıyla buluşturmaktadır. Senetle ödeme imkanı bulunan projeler ayrıca 120 aya kadar da taksitlendirme yapılabilmektedir.

Karasuda-satılık-yazlık
Karasuda-satılık-yazlık

Belli bir peşinat Ödeyerek sonra anahtarlarını teslim aldığınız dairelerinize yerleşip Kalan tutarı Kira Ödemiş gibi ödeyip konutuzun sahibi olabilirsiniz. Bölgede en çok tercih edilen Karasu denize sıfır satılık yazlık projelerine Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Denize sıfır konumdan başlayan Konut projeleri içerisinde yüzme havuzu market kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır.bölgenin her yerinde varlığını sürdüren karasu evleri; karasu otel konforunda olup site içlerinden çıkmadan hem tatilinizi değerlendirip hem de kişisel ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz imkanlar sunmaktadır. Karasu satılık daireler hem yatırımcısına hem de yaz sezonunda bölgeyi tercih eden Bir çok turiste Alternatif sağlamaktadır. Sakarya karasu satılık daire projeleri yazın bölge tercih eden bir çok turiste kiralanabilmektedir. Bölgeyi tercih eden turistlere karasu sahibinden kiralık ev olarak verilen karasu evleri günlük haftalık ve aylık olarak kira alınıp Yatırımcısına gelir elde ettirmektedir.sizlerde tatilinizi rahat bir aile ortamında gerçekleştirip otel ve pansiyonlara yüklü miktarlarda ödeme yapmak yerine artık kendi konutunuzun sahibi olmak istiyorsanız sizleri karasuya bekleriz. Her hafta sonu İstanbul’dan düzenlemiş olduğumuz Ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayıp karasu satılık yazlık ve Karasu evlerini kendiniz görüp değerlendirme imkanına sahip olabilirsiniz. Bölgenin en prestijli inşaat firmalarının biri olan Ekşioğlu karasu inşaat güvencesiyle geleceğinize karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir