karasuda ekşioğlu evleri karasu satılık yazlık daireler

karasuda-ekşioğlu-evleri-karasu-satılık-yazlık-daireler

Karasuda ne konut yatırımlarının nede yatırımcılarının sonu gelmiyor. En çok İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa gibi illerden yatırımcı çeken karasu her geçen gün artan değeri ile yatırımcıların en gözde yatırım merkezlerinden biri haline gelmiştir. Karasu satılık yazlık ların Ve satılık karasu evlerinin revaçta olduğu Karasu’da konut yatırımcılar için zamanın ve mevsimin bir önemi bulunmuyor. 2017 yılının ilk günlerinde olduğumuz şu zaman dilimi içerisinde kötü hava koşullarına rağmen yatırımcılar karasuya gelip Karasu satılık daire ve karasu evleri ni değerlendirmeye devam etmektedirler. 2017 yılında yaz tatillerini Karasu’da kendi konutlarında ve yazdıklarında geçirmek isteyen binlerce yatırımcı mevsim kış olsa da Karasu’nun yolunu tutmaktadırlar.

karasuda-ekşioğlu-evleri-karasu-satılık-yazlık-daireler-1

KARASUDA TATİL

Bölgede yatırımcıları cezbeden çok sayıda emlak konut projesi yer almaktadır. Yatırımcılar hem birikimlerini değerlendirmek hem de bundan sonraki yaz tatillerini kendi konutlarında aileleriyle ve sevdikleriyle beraber en verimli şekilde değerlendirmek üzere karasudaki konutları değerlendirmeye devam etmektedirler. Karasu’da yatırımcılar tarafından en çok ilgi gören projeler ise Site içi havuzlu konut projeleridir. Karasu’da havuzlu site projelerinin en büyük öncüsü olan Ekşioğlu inşaatın projelerinin büyük çoğunluğu site içerisinde yer almakta, projelerin tamamında yetişkin yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunun yanısıra konut projelerinin 24 saat kameralı güvenlik sistemine sahip olması yatırımcıların çocuklarıyla ve aileleriyle beraber güvenli bir ortamda tatillerini geçirmelerine olanak sunmaktadır.

karasuda-ekşioğlu-evleri-karasu-satılık-yazlık-daireler-2

GÜVENLİKLİ SİTELER

Yatırımcılar çocuklarını bahçe içlerinde rahat bir şekilde zaman geçirmelerine fırsat tanırken kendileri de yüzme havuzlarında tatillerini değerlendirip sitelerinden çıkmadan tatil yapmanın keyfine varmaktadırlar. Çok büyük bir platformda Karasu’nun en popüler mahallelerinde ve bölgelerinde konut projelerine imzasını atan Ekşioğlu inşaat karasu  1 + 1 daire seçenekleri yatırımcıların en fazla talep gösterdikleri konut tipidir. Her biri farklı bir karasu manzarasına sahip olan bu yapılar içerisinde ayrıca siteden siteye değişkenlik gösteren çeşitli olanaklar da yer almaktadır. Ekşioğlu inşaat karasudaki yatırımlarını sadece komutlarla yeterli bırakmamış batı Marmara’nın en büyük Aqua parkı olan Aqua city projesini karasu akkum mevkiinde hayata geçirmiştir. Yaz sezonunda hem tatilcilerin hem de bölge halkının akın ettiği Aqua city projesi içerisinde çok sayıda havuzlu kaydırak, aktivite alanı ve kafeteryalar yer almaktadır. Yatırımcılar hem konutlarında tatillerini en verimli şekilde değerlendiribilirken ayrıca tamamı Deniz’e yürüme mesafesinde yer alan konutlarda denizin, kumun ve güneşin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Ayrıca tamamı şehrin merkezinde yer alan bu sitelerde konutlarınızdan çıktığınız anda şehirdeki tüm imkanlar ayaklarınızın altındadır. Şehirdeki alışveriş dükkanları, yeme içme alanları, parklar, kafeteryalar, marketler, aktivite alanları ve eğlence merkezlerinin tamamı konutlarınıza yürüme mesafesi içinde yer almaktadır.

karasuda-ekşioğlu-evleri-karasu-satılık-yazlık-daireler-3

KARASUDA SINIRSIZ TATİL

Karlı bir yatırım olanağı sunan karasu evleri yatırımcılara sınırsız bir tatil olanağı sağlamaktadır. Projelerde kendiniz oturmadığınız zamanlarda yıllık ve ya sezonluk olarak karasu sahibinden kiralık yazlık veya karasu sahibinden kiralık ev olarak kiralanıp gelir getirisi de elde ettirmektedir. Ekşioğlu karasu inşaatın istanbuldan düzenlediği ücretsiz karasu kurlarına katılım sağlayarak bakış ofisimizi ziyaret edip projelerimizi yerlerinde değerlendirebilirsiniz. karasuda satılık yazlık www.yazlikkarasuevleri.com  Ücretsiz karasu turu rezarvasyonunuzu 0212 503 4883 numaralı telefonu arayarak yaptırabilir, Karasuda ki gelişmelere ve turizm faaliyetlerine ortak olup karlı bir yatırıma imza atarak; geleceğinizi akıllıca bir yatırım bırakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir