Karasu’da Daire Almak Avantajlı Mıdır?

karasu satılık yazlık

Çok uzun zamandır inşaat ve yapı sektöründe faaliyet göstermekte olan kurumumuz pek çok yaşam alanı inşa etmiştir. Son dönemde en çok önem verdiğimiz konuların başında yaşam alanlarını inşa ederken bulunulan lokasyonun doğal dokusunu muhafaza etmek gelmektedir. Bu açıdan özellikle Sakarya Karasu mevki firmamız tarafından tercih edilmektedir. Sakarya gibi sanayi kenti olan kalabalık bir şehirde Karasu doğal dokusunu ve yeşil örtüyü muhafaza edebilen nadir yerlerdendir. Temiz havasıyla ve her türlü iklim koşulundaki beğenilen dokusuyla Karasu’da daire üretimi yaparak pek çok kişi için hayallerindeki yaşam alanlarını somutlaştırmaktayız. Bu sayede çok fazla uzağa gitmeden Karasu gibi oldukça güzel bir beldede daire satın alabilmek pek çok kişi için mümkün olmaktadır.

Karasu’da Daire Alternatifleri

Firmamız tarafından üretilmekte olan bütün dairelerde çeşitli alternatiflere yer vermekteyiz. Genişlik bakımından 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, 4 +1 ve 5+1 gibi farklı oda ve genişlik seçenekleri bulunmaktadır. Böylece en kalabalık ailelerin dahi rahatça yerleşebileceği büyük ve konforlu olan dairelerimiz olduğu gibi stüdyo daire tipinde son derece kaliteli ve rahat olan çözümlerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca üretmiş olduğumuz bütün dairelerde malzeme kalitesine ve inşaatın statik kalitesine büyük önem verilmektedir. Tamamı depreme karşı dayanıklı olan Karasu’da daire alternatifleri yazlık formatında da inşa edilebilmektedir. Böylece sıra yazlık veya bahçeli yazlık şeklinde imal edilmiş olan pek çok geniş daire alternatifi Ekşioğlu İnşaat imzasını taşımaktadır.

Yatırım Amaçlı Karasu’da Daire Alınır Mı?

Müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardan birisi de ileriye dönük olarak yatırım amaçlı Karasu’da daire alınır mı olmaktadır. Zira gayrimenkul fiyatlarındaki artış göz önüne alındığında firmamızın üretmiş olduğu binaların malzeme kalitesi iç detaylarındaki incelik ve bulunulan mevkiinin avantajları bir araya geldiğinde uzun vadede yüksek miktarda gelir getiren mülklere dönüşmektedir. Her yıl prim sağlamakta olan Karasu’daki daire alternatiflerimizle arzu edenler için yaşam alanı olarak kullanma opsiyonu söz konusu olurken arzu edenler için de ileriye dönük yatırımlara dönüştürülebilmektedir.

Detaylı Bilgi için Karasu evleri iletişime geçiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir