Karasuda 1+1 yada 2+1 Satılık Yazlık Karasu Evleri ve Karasuya Yatırımlar

adapazari-karasu-ilcesinde-yazlik-daire-iyi-bir-yatirim-olabilir

BMC yaptığı açıklamarla gündemde Karasu son dönemde yatırımlarla ve artan değeri ile Konut yatırımcılarının Ve turizimcilerin oldukça yakından ilgilendiği Bir bölge haline gelmiştir. Karasu satılık daire ve karasu evleri ile binlerce yatırımcının talep gösterdi bölgedeki konutlar her geçen gün artan değeri ile oldukça popüler bir yatırım merkezi haline gelmiştir. Konut yatırımcılarının özellikle ilgilendiği karasu satılık yazlık projeleri Karasu’da bir çok inşaat firmasının katkılarıyla yükselmektedir. Yatırımcıların bölgeye gösterdikleri bu talebin en büyük sebebi Karasu’nun son yıllarda değerinin hızlı artışı Ve bölgeye yapılan devir yatırımlar olmuştur. Karasu bünyesinde şu anda devam etmekte olan pek çok yatırım ve proje bulunmaktadır. Karasu ve çevresi için oldukça önem teşkil eden projelerin başında Dünya devi BMC firmasının savunma sanayi üzerine inşa ettiği fabrika projesidir.

karasu-evleri-yazlık-daireFirmanın Karasu’da savunma sanayi kenti olarak inşa ettiği fabrika projesi hem karasu hemde ülkemiz için oldukça önemli ve kapsamlı bir projedir. Ağır sanayi ürünlerinin üretilecek bir fabrikada Türkiye’de askeri alanda oldukça büyük başarılara imza atan kirpi, vuran ve Amazon’a ağırlık verilerek taşıyıcı zırhlı askeri araçların üretilmesi için İhalelere girileceği belirtilmiştir. Karasudaki fabrika projesi için vizyonlarını oldukça geniş tutan firma pek çok Üretimi aynı anda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Hem kara taşıtları hem de savunma sanayinde oldukça büyük yol kat eden BMC firması Son yıllarda büyük başarılara imza atmıştır. Ülke genelinde pek çok alanda kullanılan otobüslerin, kamyonların ve binek araçların yanı sıra zırhlı araç konusunda da kendini İleri seviyelere taşıyıp büyük bir yol katetmiştir. Karasu’da açacakları Fabrika ile istihdam sayısını 5000’e çıkarmayı hedeflediklerini belirten firma yetkilileri kara araçlarında türkiye’nin ve dünyanın taleplerine göre üretime yöneleceklerini belirtmişlerdir. Şuan İzmir’de de fabrikası bulunan BMC firması bu fabrikayı da işletmeye devam edip burada sadece motorlu araç üretimi gerçekleştirecektir. Firma ayrıca İzmir’de bulunan fabrikanın kapanacağını dair söylentileri de kesin bir dille yalanlamıştır.

Muhteşem-Karasu-Evleri-Satılık-yazlık-projeleri-4Ayrıca türkiye’nin Altay tankı ihalesine talip olduğunu belirten firma; İhale için çok ciddi planlarının olduğunu belirtmiştir. Firma yetkilisi ethem sancak yaptığı açıklamada; Türk ordusunun ihtiyacı olan silahları dış kaynaklardan almayacaklarını; ancak firmalarla ortaklaşa iş yürütebileceklerini belirtip, Üretimin türkiye’de yapılmasını, patent hakkının türkiye’nin olmasını ve ortaya çıkan ürünü istedikleri pazara satıp istedikleri yerde kullanmaları şartını kabul eden Uluslararası Savunma Sanayi firmalarıyla çalışabileceklerini belirtmişlerdir. Firmanın bu taleplerini yerine getiren bir kuruluş şuan mevcuttur. Dev Bir ortaklığa imza atılıp Ordu’nun da desteklediği bu proje kapsamında büyük bir şirket kurulmuş ve ordumuzun geleceğine yönelik güçlü adımlar atılmıştır.

BMC’ nin Önümüzdeki birkaç yıl içinde tamamlamayı planlayıp üretime geçireceği firma karasu genelinde binlerce kişiye iş olanağı sağlayacağı gibi; sanayi yanında kaydedilen bu gelişmeyle ayrıca bölgenin öneminin de daha çok artacağı bilinmektedir. Karasu’nun değerlenmesine büyük katkılar sağlayan bu projeler hayata geçtiği zaman hem karasu ülke için önemli yatırımların yapıldığı bir merkez haline gelecek hem de bölgenin stratejik önemi artacaktır. Tüm bunlar elbette bölgenin değerini artıracak; Ve karasu hızlı değer artışını daha da çok katlayacaktır. Zaten projelerin Karasu’da hayata geçeceğinin duyulması bile fiyatlara yansımış; karasu konut fiyatları açısından son yılların en büyük çıkışını yakalamıştır. Hak ettiği değeri yavaş yavaş almaya başlayan Karasu’da hala herkesimden yatırımcının sahip olabileceği çok sayıda konut projesi yer almaktadır. Bölgedeki konut projelerini kendiniz görüp yerlerinde inceleyip, değerlendirip farklı ödeme koşulları ve kampanyalarla sahip olabileceğiniz gibi bölgeye hafta sonları düzenlenen ücretsiz karasu turlarıyla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz turlara katılmak için sadece sitedeki iletişim numaralarını arayıp servis rezervasyonunuzu yaptırmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir