Karasu Yazlık,Ekşioğlu Karasu,Karasu Satılık Yazlık

Karasu-Yazlık-Ekşioğlu-Karasu-Karasu-Satılık-Yazlık

Karasu’da kıyı boyunca yapılan dalga kıranlar Marmara bölgesinin turizm ve yatırım şehri olarak gösterilen karasu popüleritesini Her geçen gün artırmaya devam ediyor. Yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören karasu satılık daire ve yazlık projeleriyle sosyal medya da adından sıkça söz ettiren karasu turizim faaliyetleriyle de 100 binlerce tatilcinin İlk tercih noktasında yer alıyor.Karasu ekşioğlu inşaat tarafından türkiye’de geniş bir yatırımcı kitlesine hitap hitap eden konutlar hem ülke genelinden hem de özellikle konumu itibariyle Marmara bölgesinden binlerce yatırımcıyı bünyesine çekmektedir. Bölgeye yapılan konut yatırımlarının Temel nedeni Karasu’nun bünyesinde barındırdığı dev projelerle değerinin her geçen gün artımasıdır.

Karasu-Yazlık-Ekşioğlu-Karasu-Karasu-Satılık-Yazlık-1Karasu Yazlık Bölgede Sanayi ve ulaşım alanında çok büyük gelişmeler göze çarpmaktadır. Yatırımcılar için günümüz şartlarında ki ucuz fiyatlar da gözünün alındığında Karasu’da yatırım yapmak çok cazip bir fırsat kazanmakta.Karasu satılık yazlık

Ancak bunun yanında karasuya yapılan yatırımların bir diğer nedeni de bölgenin deniz turizmi açısından oldukça popüler bir merkez haline gelmesidir. Bilindiği üzre karasu karadeniz’e kıyısı olan bir ilçedir. 24 km uzunluğunda mükemmel bir sahil şeridine sahip olan bölge tipik Karadeniz ikliminin ve bitki örtüsünün özellikleri göstermektedir.

Karasu-Yazlık-Ekşioğlu-Karasu-Karasu-Satılık-Yazlık-2Turizim faaliyetlerinin her geçen yıl artış gösterdiği ve popülerliğini artırdığı Karasu’da yıllardır Deniz turizminin önündeki en büyük engel olarak görülen Karadenizin hırçın dalgaları günümüzde Zaman içinde Karasu’da büyük kayıplara neden olmuştur. Geçmiş yıllarda Karasu’da pekçok bulma oranı yaşanmış bunun yanında, sahildeki yazlıkları kadar ulaşıp konutlara zarar verip yıkılmasına bile neden olan dalgalar günümüzde karasu plajlarında yapılan çalışmalar sayesinde bu özelliğini kaybetmiştir.

Kıyı boyunca yapılan dalga kıranlar sayesinde artık Karasu’da eski dalgalı günlerden eser kalmamış, Deniz suyu durgun bir görünüme kavuşmuş, ayrıca Karadenizin tatlı suları Ege ve Akdenizn tuzu sularından daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Yapılan dalga kıranlar sayesinde son yıllarda bölge genelinde bu olma oranları en az da indir gelmiş dalgaların kıyı boyundaki evlere ulaşıp tahribat vermesi engellenmiştir.

Karasu-Yazlık-Ekşioğlu-Karasu-Karasu-Satılık-Yazlık-3Bunun yanında başka bir önlem olarak karasu sahillerinde boğulma ve kayıp oranlarını en az da indirgemek için can kurtaran sayıları artırılmış cankurtaranlık hizmetlerine jet skiyle arama kurtarma da eklenmiştir.

Binlerce tatilcinin yıllardır şikayet ettiği Karadenizin dalgası suları artık karasu sahillerine etki etmemekle tatilciler tarafından daha çok tercih edilmesini sağlamıştır. Bunun yanında bölgede yapılan projeler ve çalışmalarla karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması da getirilmiştir.

Hem deniz turizminin hem de konut yatırımlarının yoğun olarak yaşandığı Karasu’da sizlerde bölgedeki gelişmeleri yakından takip edip bu gelişmelere ortak olup hem huzur dolu ve uzun soluklu bir tatilin tadını çıkarmak, hem de yatırımlarla son döneme adını yazdıran Karasu’da Konut sahibi olup geleceğinize kısa vadede kar garantili bir yatırım bırakmak isterseniz site üzerinde bulunan irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip hafta sonları İstanbul genelinden düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turları için servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Her yıl binlerce kişi konut sahibi yapan Karasu’da sizlerde yatırımınızı yapmak için vakit kaybetmeyin. Çünkü Karasu’da; Ekşioğlu karasu inşaatın sunduğu projelerde her bütçeye ve her zevke uygun bir konut bulmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir