Karasu Satılık Yazlık Uygun Fiyatlı Daireler

Karasu Evleri Satılık Daire Size En Yakın Tatil

Ekşioğlu inşaatta yatırımlarınız her geçen gün değer kazanır Ekşioğlu inşaat Karasu’da yıllardan beri faaliyet gösteren ve bölgenin en çok tercih edilen inşaat firmasıdır. Firma bölgede yatırımcılarla buluşturdu konut projeleri ile bu yılda yatırımcılardan tam not alıp bölgede En çok yatırım yapılan firma oldu.

Karasu satılık yazlık almak isteyenler için yatırım bölgesi aynı zamanda Karasu evleri tatil için tercih edilen yerlerin başında Firmanın her yıl yatırımcılarla buluşturduğu 1000’e yakın konutun daha satışa çıktığı anda birçoğu alıcı bulmaktadır.

Bölgenin en güvenilir inşaat şirketi olarak gösterilen ve bunun haklı gururunu yaşayan firma her fırsatta daha çok müşteriye hitap etmek ve karasuya olan yatırımları artırmak için konut projelerini her yıl yenilerini ekleyerek devam etmektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Uygun-Fiyatlı-Daireler-1Ekşioğlu Karasu inşaatın Her yeni projesi müşteriler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmaktadır. Yatırımcılara en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışan firma Her yeni projesinde yeni olanaklar sunup hem zevkimize hem de bütçenize hitap eden konut projelerine imzasını atmaktadır.

Bilenler bilir. Firmanın geçen yıl satışa çıkardığı Ekşioğlu göl evleri projesi daha topraktan olmasına rağmen %70 lik oranı satıldı. Yine bunun yanında bölgede yer alan Ekşioğlu Yeşilvadi siteleri yatırımcıyla buluştuğu anda %60 lik kısmı satıldı.

Firmada Hala her gün aldığımız telefonların bir çoğunda Ekşioğlu yeşilvadi sitesi, Ekşioğlu göl evleri Sitesi, yeni mahalle konakları gibi sitelerde boş daire olup olmadığı araştırılmaktadır.

Muhteşem-Karasu-Satılık-Yazlık-Uygun-Fiyatlı-Daireler-3-Evleri-Satılık-yazlık-projeleri-1Müşterilerden gelen bu yoğun talebi karşılamak ve satışı hızlı bir şekilde gerçekleşen konut projelerine yenilerini ekleyip; bölgeye daha çok yatırımcı çekip Karasunun kalkınmasına ve adının duyulmasına katkı sağlayan Ekşioğlu inşaat projeleriyle önümüzdeki yıllarda adından daha çok söz ettirecek.

Her farklı konut projesinde yatırımcılarını yeni imkanlar ve olanaklar sunan firmanın konut projelerinin Çok büyük bir kısmı site içerisinde yer almaktadır.

Tamam mı yüzme havuzlu olarak yapılan site projeleri içerisinde ayrıca 24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir. Bunların yanında farklı konut projeleri içerisinde botanik bahçesi, sinema salonu, market, kafeterya, çocuk havuzu gibi olanakların yer aldığı projelerde bulunmaktadır.

Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri dahilinde sahip olabilecekleri bu projeler denize sıfır konumdan başlayıp genellikle denize 70 metre ile 500 metre mesafe arasında konumlanmış olup plaj bölgesinde yer almaktadır.

Denize yürüme mesafesi nde yer alan tüm konut projeleri 1 + 1 ve 2 + 1 daire seçenekleriyle satışa sunulmuştur. Bunun yanında kimi konut projelerinde 3 + 1 ve 2 + 1 dubleks seçenekleri de yer almaktadır. Birbirinden farklı cephelere sahip olan konutlar denize, havuza, ormanlık alan manzarasına sahip olup kimisi de ara bloklar arasında yer almaktadır. 24 ay elden senetle veya banka yoluyla 120 aya kadar taksitlendirme yapılarak ödemesi gerçekleştirilen konut projelerine vereceğiniz peşinat oranından sonra hemen sahip olup dilerseniz taşınabilirsiniz. Yaz ve kış oturmaya uygun olarak tasarlanan konut projelerinde Her daire de doğalgaz girişi bulunmaktadır.

Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu bu fırsatlardan ve ödeme koşullarından yararlanıp geleceğinize Deniz turizminin yoğun olarak yaşandığı Karasu’da karlı bir yatırım fırsatı bırakmak isterseniz bizlerle iletişime geçip hafta sonuları İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turları için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İster yatırım, ister turizim isterse yaşama amaçlı olsun Karasu’da alacağınız bir konut sizlere çok farklı imkanlar sunmaktadır. Bir çok olanağı aynı anda gerçekleştirmenize olanak sağlayan Konut projeleri ekşioğlu inşaat güvencesiyle Karasu’da yatırımcılarını beklemektedir.

Her zevke uygun olarak tasarlanan konut projeleri içerisinde bütçenize en uygun konuta sizlerde sahip olup karlı bir yatırıma ortak olabilirsiniz.

Karasuda yatırım yapılacak bölgeler dediğimizde her bölge bu tanımın içine giriyor bundan birkaç yıl önce şehir dışı görünen yerler şimdi merkezde kalıyor yani Karasuda yatırım heryerde oluyor

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir