Karasu Satılık Yazlık Turları

Karasuda satılık yazlık projeleri tam hız devam ediyor. Bölgede yaz sezonu bitip turizim Faaliyetleri azalsa da inşaat sektöründeki hurmalı çalışma devam etmektedir. Sakarya karasu satılık daire projelerine bölgede her gün bir yenisi eklenmektedir. Bölgedeki inşaat sektöründeki bu artışın ve Karasu evleri ne olan talebin bu kadar fazla olmasının bir çok nedeni bulunmakta. Bu nedenlerin en başında Karasu’nun konumu gelmektedir. Konum itibariyle Marmara bölgesinin güney cephesinde yer alan İlçe İstanbul gibi mega bir kente sadece bir buçuk saat mesafede bulunurken, İstanbul’a yapılan yavuz sultan Selim Köprüsü otoyol uzantısının Karasu dan geçecek olması bölgenin İstanbul olan mesafesini 55 dakika gibi bir süreye düşürecektir.

Karasu-satılık-yazlık-Karasu-Eksioglu
Karasu-satılık-yazlık-Karasu-Eksioglu

Mevcut şartlarda Marmara bölgesi ve İstanbul’dan pekçok tatilciye evsahipliği yapan karasu; aradaki mesafenin bu kadar kısa süreye düşecek olması sebebiyle son yıllarda tatil için bölge tercih edenlerin yanı sıra yatırım için de Karasu önemli bir tercih noktası konumuna gelmiştir. Karasu satılık yazık lar projeleri Marmara bölgesinde ve özellikle İstanbul’da yaşayan yatırımcılara hitap etmektedir. Bunun sebebi de bu bölgedeki konut fiyatlarının günümüz şartlarında oldukça pahalı olması. Karasu’nun İstanbul’a olan kısa mesafesi ulaşım olanaklarının kolay olması ve bölgedeki konut fiyatlarının uygun olması; İstanbul ve çevresinde yaşayıp fiyatların pahalılığı yüzünden bugüne kadar konut sahibi olamamış herkese bir fırsat sunmaktadır. Sakarya karasu satılık yazlık projeleri denize sıfır konumdan başlamaktadır. Özellikle sahil bölgesi çevresi ve yapımı devam eden karasu limanı projesi çevresinde projeler yoğunlaşmaktadır.

Karasuda-satilik-yazlik-fırsatı
Karasuda-satilik-yazlik-fırsatı

Yatırımcıların Karasu dan konut alırken dikkat ettikleri en önemli hususların başında konutların denize olan mesafeleri gelmektedir. Çoğu yatırımcı denize sıfır konumda olan veya Denizi gören konut projelerine İlgi göstermektedir. Bunun sebebi bölgenin deniz turizmi açısından çok elverişli olmasıdır. Yatırımcılar sahip oldukları konutlarını kendileri kullanmadıkları sezonlarda bölgeye gelen tatilcilere karasu sahibinden kiralık daire olarak kiraya verip birkaç ay içinde büyük gelirler elde etmektedirler. Karasu’da satılık yazlık projeleri uygun ödeme koşulları ve kampanyalarla Ekşioğlu karasu inşaat tarafından yatırımcı ile buluşturulmuştur. Ekşioğlu inşaatın Karasu’da bugüne kadar imzasını attığı onlarca proje vardır. Bölgenin en köklü ve en güvenilir firmalarının başında gelen karasu ekşioğlu inşaat projelerinde her bütçeye uygun bir konut mutlaka vardır. Bölgedeki konut projelerini değerlendirip günümüz koşullarında hala ucuz olarak nitelendirilebilecek Fiyatlarla sahip olmak isterseniz hafta sonları düzenlediğimiz ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir