Karasu Satılık Yazlık Sonbaharda Karasu Evleri

Ekşioğlu inşaatla konut sahibi olmanın tam zamanı Sakarya karasu da; karasu satılık yazlık konut projelerini imzasını atan, sürekli yeni konut projeleri ile karşımıza çıkan Ekşioğlu karasu inşaat bölgedeki konut yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Karasu satılık daire projeleriyle binlerce yatırımcı konut sahibi yapan Karasu ekşioğlu inşaat bölgede konut alanında en fazla projeye imza atan firmaların başına çekmektedir. Karasu’nun en köklü, en eski, en güvenilir ve en tanınmış inşaat şirketlerinden birisi olan Karasu ekşioğlu inşaat bir çok yatırımcının İlk tercihi. Karasu’da konut edinmek isteyen ve Karasuda satılık yazlık projelerini değerlendirmek isteyen pek çok yatırımcı karasuya gelir gelmez ekşioğlu inşaatı ziyaret etmektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık -Sonbaharda-Karasu-Evleri Ekşioğlu inşaat onlarca projesiyle ve Karasu’nun hemen her bölgesinde ki yatırımlarıyla yatırımcılara değişik alternatifler sunmaktadır. Yenimahalle, Akkum, karasu 32 evler Ve plaj bölgesinde bir çok konut projesi bulunan Ekşioğlu Karasu inşaat yaptığı projelerle hem yatırımcılara hem de tatilcilere fırsat sunmaktadır.

Bölgeden Konut edinen bir çok yatırımcı yatırımlarını kendileri kullanmadıkları zamanlarda bölgeye gelen tatilcilere karasu sahibinden kiralık yazlık olarak kiraya verip gelir getirisi de elde etmektedirler. Karasu’da Deniz turizmi yoğun olarak yaşansa da böyle diğer mevsimlerde de tatilcilere ve turistlere evsahipliği yapmaya devam etmektedir.

Karasu doğal güzellikleriyle Özellikle sonbahar ve kış Mevsiminde günübirlik bir hafta sonlarını değerlendirmek isteyen bir çok yerli ve yabancı turistin ziyaretine uğramaktadır. Bölgede yoğun olarak ziyaret edilen bölgelerin başında maden deresi ve Şelalesi gelmektedir.

Karasu-Satılık-Yazlık -Sonbaharda-Karasu-Evleri -10333Eskiden bu bölgede madenler olduğu için bölgenin adı maden deresi olarak kalmıştır. Ormanın içinde islak toprak kokusu eşliğinde; yürüyüşler yapıp, binlerce ağacın arasındaki dereden şelaleye tırmanıp Seyri doyumsuz Bu muhteşem doğa harikası içinde unutulmaz bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bölgede en çok ziyaret edilen yerlerden bir diğeri acarlar longozu. Türkiye’nin en büyük langozu olarak bilinen bu bölge aynı zamanda birinci derece doğal SİT alanı olarak geçmektedir. Binlerce bitki türüne evsahipliği yapan langoz ayrıca dünyada sadece burada yetişen bitki türlerine de evsahipliği yapmaktadır.

Yerli ve yabancı bir çok turistin ilgisini çeken bölge içerisindeki gölde de bir çok balık türü yer almaktadır. Bölgeye gelenlere gölde sandal turu yapmadan dönülmemesi Önerilmektedir. Binlerce nilüfer içindeki bu muhteşem göl sizleri nefes kesici güzellikleriyle adeta büyülüyor. Ayrıca içerisinde bulunan mesire alanlarına, yürüyüş yollarında keyifli vakitler geçirip Türkiye’nin en lezzetli alabalık çiftliklerinde muhteşem bir yemekte tadabilirsiniz. Bölgede bunların dışında Poyrazlar gölü, küçük boğaz, Memduhiye köyü gibi turistlerin yoğun ilgisini çeken bölgelerde yer almaktadır. Karasu denize, tarihi ve doğal güzellikleri ile; maviyle yeşilin buluştuğu noktada sizlere muhteşem vakitler geçirtebilecek Bir çok doğal güzelliği bünyesinde barındırmaktadır. Sizlerde Kara suyu tercih eden binlerce yatırımcıdan biri olup hem yazın hem de kışın turizim faaliyetlerinin devam ettiği bu muhteşem bölgede yatırımınızı yapıp; doğanın ve huzurun tadına doyabilirsiniz.

Karasu ekşioğlu inşaat güvencesiyle satışa sunulan karasu satılık yazlık projelerimizi değerlendirmek isterseniz hafta sonu İstanbul’dan düzenlemiş olduğumuz ücretsiz Karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Değerini her geçen gün katlayan bu bölgede yatırımınızı yapıp; geleceğinize karlı bir yatırım bırakabilirsiniz. Ekşioğlu Karasu inşaatın sunmuş olduğu olanaklarla senetle veya uzun vade seçenekleri ile konutunuza sahip olup; Kira Ödemiş gibi kendi konutunuzun taksitlerini ödeyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir