Karasu Satılık Yazlık Sitede Müstakil Villa Gibi Bahçeli Evler

karasu evleri

Bir yaz daha neredeyse geldi Karasu satılık yazlık daireler bu yıl da en çok ilgi gören gayrimenkul seçenekleri arasında yerini alıyor. İstanbul’a Çok Yakın mesafede olan Karasu Evleri tercih ediliyor, çünkü Herkesin hayalinde olan havuzlu güvenlikli bahçeli müstakil villa konseptini aratmayan denize sıfır yada yakın kurundaki bu sitelerden birinde sizinde bir eviniz olabilir.

Uygun ödeme seçenekleri ile geniş arsalar üzerine inşa edilmiş bu projelerde kendinize göre bir yaşam kurabilir bir ev alıp burada hem yaz hem kış yaşayabilirsiniz. yaz aylarında ayrı bir güzel olan Karasu cıvıl cıvıl yaz günleri de sizleri Kendi evinizde tatil yapmaya çağırıyor.

Yüzde 25 peşinat daha sonra kalan kısmını senetle ödeyebileceğiniz birçok projenin bulunduğu ve peşinattan hemen sonra evinize hemen taşınabileceğiniz kampanyalardan yararlanmak için detaylı bilgi almak için iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. bundan önceki yıllarda Karasu’da satılık daire fiyatları daha uygundu son yıllardaki yatırımlarla beraber daha da arttı.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık yazlık Bahçeli Müstakil Evler

Karasu’da alacağınız daireler aradığınız kritere göre değişmekte denize sıfır yazlık dairelerin fiyatları denize yürüme mesafesinde olanlara göre biraz farklılık göstermekte. Bunun nedeni arsa fiyatları tabii ki bir başka seçenek de seçeceğiniz dairenin tipi yani modeli Siz 2+1 bir daire istiyorsanız seçenek Bir hayli fazla. Ancak dubleks daire isterseniz yani geniş bir aileyseniz ve geniş bir daire istiyorsanız bu daire seçeneklerini bulmanız pek tabii ki mümkün.

Karasu satılık yazlık daire ilanları birçok farklı mecralarda bulunabiliyor, birçok farklı mecrada görülebiliyor, Ancak kesin fiyat bilgisi için bölgeye gelip burada araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz.

karasu satılık yazlık

Karasu Yazlık Daire Denize Sıfır Havuzlu Bahçeli Sitede

Aynı zamanda Karasu’da sadece Deniz ve Kumsal olduğunu düşünmeyin birçok bölgede mesire alanları, gezilecek yerler, mesela Acarlar Longozu, Maden Deresi gibi birçok Doğa harikasını da buraya geldiğiniz zaman görebilirsiniz.

İstanbul’da oturuyorsanız ve yaz aylarında tatilinizi Kendi evinize geçirmek istiyorsanız ayrıcalıklı bir tatil geçireyim diyorsanız Karasu satılık yazlık daireleri tam size göre gelip yerinde buraları görmek için ister kendi aracınızla gelebilirsiniz isterseniz hafta sonları düzenlenen ücretsiz Karasu turlarına katılarak buraları gezebilir.

Size uygun bir daire bulduğunuzda uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir