Karasu Satılık Yazlık Sıfır Daireleri Taksitlerle Alabilirsiniz

Karasu Evleri Satılık Lüx Konut İlanları Arsa Fiyatları Artıyor-1-2

Karasu evlerini veya karasu satılık yazlık projelerini değerlendirmek istiyor fakat emin olamıyorsanız ya da bölgedeki konut fiyatlarının düşmesini bekliyorsanız sizlere tavsiyemiz hiç geç kalmadan karasuya gelip bölge genelinde yer alan birbirinden farklı emlak konut projelerini bir an önce değerlendirmeliyiz. Çünkü tamamlanan karasu limanı ve yaz sezonunun gelmeye başlamasıyla karasudaki konut fiyatları değerlenişini yükseltmeye devam ediyor. Satılık karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri son yılların en büyük çıkışını yakalamış, son yıllarda büyük primler yatmış, yatırımların ve turizmin en hızlı yaşandığı bölgeler arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Konut yatırımcılarının favorisi olan bölge bugüne dek karasu genelinde on binlerce yatırımcıyı konut sahibi yaptı. Aslında burada dikkat Çekmek istediğimiz asıl nokta Karasu’nun yatırımcılar tarafından ne kadar çok değerlendirildiği değil bölgenin nasıl değerlendiğidir.

Çünkü satılık karasu yazdıkları ve Karasu yazlık daireleri oldukça kısa bir süre içerisinde değerlerini %100’e varan oranlarda artırmıştır. Buda birkaç yıl önce 50.000 TL’ye sahip olabildiğimiz yazdık karasu evlerinin bugün değerini 100.000 tl’ye çıkardığı anlamına gelmektedir. Bugün oldukça büyük projelere evsahipliği yapan konut yatırımcılarının olduğu kadar firmalarında gözdesi durumunda olan Karasu’da dış kaynaklı yatırımların yanında belediyenin yürüttüğü çalışma ve projelerde oldukça geniş kapsamlıdır. Karasuyu daha yaşanılabilir bir merkez haline getirip bunun yanı sıra turizimsel faktörleri artırıp, hem bölge insanının hem de bölge tercih eden tatilci ve yatırımcıların yaşam kalitelerini artırmak bunun yanısıra bölgeyi daha verimli ve daha eğlenceli bir tatil merkezi haline getirmek için Karasuda belediyenin yürütmüş olduğu projelere sürekli bir yenisi eklenmektedir. Son yıllarda önemli altyapı çalışmalarının yürütüldüğü bölgede çalışmaların tüm hızıyla devam edileceğini belirten belediye başkanı Bölge genelinde yürütülen Asfaltlama çalışmalarının devam edeceğini, devir yatırımla hayata geçirilen karasu atıksu arıtma tesisinin hizmete girdiğini, bunun yanısıra turizim açısından oldukça büyük bir ilerleme olarak gösterilen mavi bayrak uygulamasının karasu plajlarına kazandırıldığı belirtilmiştir. Bölge kazandırılan ve devam eden bu yatırımların yanında Karasu’da bugün oldukça önemli bir içme suyu projesi bulunmaktadır. Karasu’nun mevcut durumdaki su ihtiyacını karşılamaya ve önümüzdeki yıllarda ki su ihtiyacını garanti altına almaya yönelik olarak hayata geçirmesi için çalışmalara başlanan baraj projesi önümüzdeki yıllar içerisinde tamamını da karasuya kazandıracaktır. Yeni sosyal gelişim Merkezi’nin, spor salonlarının, mesire alanlarının, yürüyüş yollarının, sahil düzenlemelerinin, Karasu’nun doğal alanlarındaki çalışmaların Büyük bir hızla devam ettiği belirtilirken ayrıca karasu kocaali mevkiinde çalışmaların devam ettiği kadınlar plajı ve sosyal alan projesinin de tamamlandığı belirtilmiştir.

Karasuyu hem bir yaşam alanı hem de turizim merkezi olarak daha üst seviyelere taşımak için hayata geçirilen ve geçirilmesi için çalışmalara başlanın tüm bu projelere önümüzdeki yıllarda yenileride eklenecektir. Karasu’nun mevcut durumdaki potansiyelini açığa çıkarmak ve bölgeden daha fazla yararlanıp karasuyu daha popüler bir yatırım ve yaşam merkezi haline getirmek için yapılan tüm bu çalışma ve projeler yukarıda da belirttiğimiz gibi karşılığını vermeye başlamış karasu hem bir turizm merkezi olarak daha popüler bir merkez haline gelmiş bunun yanı sıra bölgeyi tercih eden yatırımcı sayısı da oldukça artmıştır. Bölgede yapılan yatırımlar, projeler ve çalışmalar arttıkça Karasu’da değerini artıracak buna istinaden bölgeyi tercih eden yatırımcı sayısı da yükselecek, karasu her anlamda kalkınacak ve bölge önümüzdeki yıllar içerisinde oldukça önemli bir turizm, sanayi, yatırım Ve yaşam merkezi haline gelecektir. Geçmiş dönemlerde ve bugün bugün bazı yatırımcı kesimlerinin pahalı diye eleştirip Karasu İçin bu fiyatlar çok fazla veyahutta karasu bu kadar değerli bir bölge değil diye yatırımlarının vazgeçen yatırımcılar Karasu’nun bugün geldiği nokta ve değer karşısında nasıl ki pişmanlık duyuyorlarsa bugün yatırımlarını gerçekleştirmeyen yatırımcılar da önümüzdeki yıllarda aynı pişmanlığı yaşayacaktır. Biz ekşioğlu inşaat olarak Karasu’ya kazandırdığımız binlerce yatırımcı gibi sizlere de tavsiyemiz yatırımların ve turizmin bu kadar popüler bir hale geldiği Karasu’da fiyatlar herkesimden yatırımcının sahip olabileceği nitelikte uygun iken yatırımlarınızı gerçekleştirip değeri önlenemez bir şekilde yükselen Karasu’da karlı bir yatırıma sahip olmanızdır. Çünkü karasuda emlak konut projeleri hem Yatırımcısına hem de bölgenin kalkınmasına oldukça büyük katkılar sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir