Karasu Satılık Yazlık Sakarya Karasuda

Karasu-Satılık-Daire-Senet-İle-Konut-Ultra-Lüx-Uygun-Projeler-3

Karasu içinde bulunduğumuz şu günlerde kış mevsimini dolu dolu yaşamaktadır. Ancak ne hava şartları ne de mevsim karasuya gelen yatırımcıları ve tatilcileri durduramamaktadır. Karasu evlerinde ve karasu satılık yazlık larında birikimlerini değerlendirmek İsteyen yatırımcılar hem kendi imkanlarıyla hem de firmaların sunmuş oldukları Ücretsiz karasu turlarıyla bölgeye gidip yatırımlarını yapmaya devam etmektedir. Satılık karasu evleri ve karasu satılık daireleri Karasu’da binlerce yatırımcıya hizmet ederken Bölge turizim olanaklarıyla tatilcileri ve turistleri de ağırlamaya devam etmektedir.

Karasu Satılık Yazlık Sakarya Karasuda-1

Karasu ve çevresinde tatilcilerin ve turizimcilerin her mevsim günübirlik tatillerini veya yaz tatillerini değerlendirmek amacıyla ziyaret edebilecekleri pek çok farklı nokta Yer almaktadır. Karasu’da günübirlik tatilcilerin bir hafta sonlarını değerlendirmek isteyen turistlerin en uğrak noktalarından biri Acarlar gölü ve langozudur. Eşsiz doğal güzellikler arasında, mavi ile yeşilin tam ortasında, İslak toprak kokusuyla, huzurlu ortamıyla ve adeta görsel şölen sunan manzarasıyla Acarlar gölü ve langozu muhteşem bir güzelliğe sahip doğal yaşam alanlarından biridir.birinci° SİT alanı içerisinde olan ve koruma altında olan bölge Günü birlik tatilleriniz bir hafta sonu gezileriniz için oldukça cezbedici niteliktedir. Karasu’da doğal güzellikler yönünden oldukça zengin bir bölgedir. Bölgede yer alan maden deresi ve Şelalesi de her mevsim oldukça ilgi çeken bölgelerin başında gelmektedir. Yaz kış binlerce turistin akın ettiği maden deresi ve Şelaleside Trekking sporları yapılıyor olup bunun yanısıra tarihe tanıklık edip muhteşem bir manzara ve Şelalenin sesleri arasında huzur bulup unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca maden deresi yakınlarında bulunan şifalı sular ve kaplıcalarda yoğun ilgi çeken bölgelerin bir diğeridir. Karasu yeni mahalle de eşsiz doğal güzellikleri ile turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Karasu Satılık Yazlık Sakarya Karasuda-2

Sakarya nehrinin Karadeniz’le buluştuğu noktada Yer alan yenimahalle muhteşem bir manzaraya sahip olup son yıllarda konut yatırımlarının bölge hızlanmasıyla popülerliğini daha da fazla artırmıştır. Hem yatırımcıların hem de turizimcilerin bölgede yoğun olarak ilgi gösterdikleri yerlerin başında gelen Yenimahalle’de şu gün Ekşioğlu İnşaatın birbirinden farklı projeleri yer almaktadır. Saydığımız alanlar karasu sınırları içerisinde yer alırken bölge genelinde tatilcilerin ve turistlerin yoğun ilgisini çeken pek çok farklı bölge Yer almaktadır. Sakarya’nın muhteşem güzellikte ki yaylaları, Sapanca gölü, Adapazarının İstanbul taksimi andıran çark caddesi Ve daha sayamadığımız bir çok bölgesi her sezon turistlerin yoğun ilgisine maruz kalmaktadır. Hem Karasu’da hem de Sakarya’da alternatif turizim türleri geliştirmek ve bölgeye gelen turizimci sayısını artırmak adına sürekli olarak rekreasyon çalışmaları yapılmakta bunun yanısıra yeni tesis ve yapılar hayata geçirilmektedir. Amaç hem deniz turizmi ile hem doğal güzellikleriyle hem de yatırımlarıyla ön plana çıkan Karasu’nun ve Sakarya’nın ekonomik gelir düzeyini daha üst seviyelere çıkarıp bölgeye yapılan yatırımları artırmak ve bunun yanısıra bölgeye gelen turizimci sayısını artırarak karasuyu hem deniz turizmi ile hem de doğal güzellikleriyle cezbedici bir tatil bölgesi haline getirmektir. Huzurlu ortamıyla, eğlence sektöründeki gelişmelerle, sosyal yaşam alanlarıyla ve değeriyle yatırımcıları ve tatilcileri cezbeden Karasu’da bugünden kendi konutun uzun sahibi olup hem karlı bir yatırıma imza atıp hem de uzun yaz tatillerinizi ve sevdiklerinizle ve ailenizle beraber kendi konuklarınızda geçirip Her yıl yaz tatili için harcadığınız büyük meblağları kendi konutunuzun sahibi olmak için kullanabilirsiniz.

Karasu Satılık Yazlık Sakarya Karasuda-3

Karasu sahil kesiminde yer alan ve denize yürüme mesafesi nde yer alan Ekşioğlu inşaatın konut projelerine en iyi imkanlarla ulaşıp profesyonel bir hizmet ile kendi konut yatırımınızı gerçekleştirip aynı zamanda firmanın sunmuş olduğu cazip ödeme koşullarından yararlanıp faizsiz konut sahibi olmanın şansını yakalamak için siz de binlerce konut yatırımcısı gibi her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından genelinden düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım gösterebilirsiniz. Karasu’da yatırımınızı gerçekleştirmek için hiç beklemeden ve Ekşioğlu inşaatın sunmuş olduğu kampanyalardan faydalanıp ucuz ve ekonomik fiyatlarla faizsiz bir konut sahibi olmanın keyfini sürmek için ücretsiz karasu turlarına katılarak Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. www.yazlikkarasuevleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir